Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Śmigiel

Obszar usług: Śmigiel - powiat kościański.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Wykonujemy nowoczesne strony www dla firm i osób indywidualnych. Skrupulatność wykonania i szybkość działania to nasze cechy, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez ukierunkowanie naszych projektów na lokalną optymalizację zapewniamy skuteczną widzialność firmy w sieci i progres skuteczności sprzedażowych.


E-handel to mająca mnóstwo zalet, rewolucja w handlu, do której dołącza coraz więcej użytkowników. Dostęp do internetu uzyskujemy nieomal w każdym miejscu za pomocą mobilnych urządzeń internetowych. Kluczem do sukcesu dla dużej rzeszy przedsiębiorstw staje się w dzisiejszych realiach widoczność w sieci, uchylając przed nimi nieskończenie wiele możliwości przebicia się na szersze rynki zbytu.


Nie zwlekaj aż konkurencja Cię wyprzedzi! Zadbaj o to, by Państwa firmowa strona internetowa znalazła się na jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce internetowej. Dkstrony zrobi to dla was.


Uzyskanie widzialności strony w sieci to proces, który wymaga odpowiedniego przygotowania oraz obeznania dotyczącej spożytkowania aktualnych sposobów i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www dokonujemy poprzez korzystanie z nowych technologii oraz trendów, jednocześnie dbając o wymagania i oczekiwania kontrahenta. Nasze strony internetowe są w pełni mobilne, czyli płynnie dostosowujące się do rozmiarów ekranu każdego urządzenia mobilnego. Tworzenie stron www w WordPress, z systemem (CMS), w bardzo łatwy sposób umożliwi dokonywanie uaktualnień m.in. danych na stronie internetowej.


Nowoczesne witryny www, kompleksowy serwis www, oryginalne rozwiązania – Skorzystaj z naszej oferty!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Metoda takiego projektowania, która polega na automatycznym dopasowaniu się struktury strony www do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany. Przyczynia się to m.in. do lepszej pozycji w Google.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Efektywna nawigacja witryny www sprawia, że użytkownik od razu dotrze do poszukiwanych informacji. Witryna www posiada wbudowany system edycji treści strony CMS Wordpress na stronie.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Wykonanie kodu jak i również samej struktury witryny www tak, by jej treść w sposób czytelny i szczegółowy dostarczała wszelkich poszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania użytkowników korzystających z Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Wykonując strony dla naszych kontrahentów, piszemy zoptymalizowany pod SEO kod oraz zwracamy uwagę na to, aby były one wypełnione dobrej jakości treścią, co zapewni wysoką ocenę algorytmu wyszukiwarki internetowej Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Analiza rynku, działań konkurencji oraz wyznaczenie grupy docelowej to zadania, które mają bardzo duży wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy też na bieżąco wszelkie nowinki techniczne, które wykorzystujemy podczas projektowania i tworzenia strony. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz a także w jakiej działasz branży, wykonamy dla Państwa poprawną oraz funkcjonalną stronę internetową, w pełni stosując się do zasad odpowiedniej optymalizacji SEO jak i również nienagannego wyglądu. Dzięki dkstrony Państwa firmowa strona www będzie miała doskonałą szansę na odniesienie odpowiedniej pozycji w sieci.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Śmigiel

Agencja internetowa dkstrony zyskała zasobne doświadczenie dzięki wielu wykonanym projektom, których dokonaliśmy na przestrzeni niemalże dziesięciu lat. Cena strony internetowej uzależniona jest od podstawowych czynników, ten ogólny to bezspornie stopień złożoności konkretnego projektu. Precyzyjną cenę dostaniesz szybko dzięki wysłaniu formularza w zakładce wycena. Projekt strony www pochłania nam mnóstwo czasu, realizujemy zarówno pomysły naszych kontrahentów, jak i specyfikę branży, w której funkcjonuje firma. Nasz projekt strony internetowej zaczynamy od przedstawienia nieodpłatnej wersji wizualnej stworzonej w programie graficznym. Gdy dojdziemy do porozumienia w kwestii grafiki witryny www, umiejscowienia elementów oraz jej struktury przystępujemy do programowania według odpowiedniej technologii AMP, czy też w postaci pospolitej strony www z edycją treści CMS systemu WordPress, lub też jako wizytówkę bez CMS. Wszystkie wykonane witryny zakodowane są w zgodzie z obowiązującymi zasadami prawidłowej optymalizacji SEO i również zgodne z W3C. Pozycjoner wykonujący audyt strony www już niewiele musi z nią robić, aby zapewnić jej pozycję na pierwszej stronie w wyszukiwarce. Zapraszamy do kontaktu już teraz, a przekonasz się że solidna, poprawnie stworzona strona nie zawsze musi być droga.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Śmigiel

Strona internetowa jest wizytówką Twojej firmy w sieci www. Grafika, artykuły oraz funkcjonalność strony www wpływa na to, jak Państwa działalność jest postrzegana przez potencjalnych klientów. Klienci chcą zredukować czas poświęcony na podjęcie decyzji o kupnie do minimum. Jeśli wasza oferta nie zostanie z sensem zaprezentowana, to mogą zrezygnować już na starcie i w ogóle z niej nie skorzystać, a Ty nie zdobędziesz wyczekiwanego rezultatu. Skontaktuj się z nami, wówczas dokonamy rzetelnej oceny technicznej i wizualnej waszej strony oraz przedstawimy konkretną usługę, jak: modernizacja strony www polegająca na odświeżeniu grafiki oraz poprawie jej konstrukcji tak aby lepiej spełniała swoją funkcję, naprawa strony www, w sytuacji gdy witryna www uległa awarii od strony programistycznej lub wymagana jest aktualizacja wtyczek w CMS oraz została zaatakowana przez hakera. Naprawa jak i modernizacja nie zawsze jest opłacalna, czasami lepiej zrobić ją od początku, administracja strony www to stała współpraca z naszym zespołem dokonującym bieżących aktualizacji na stronie. Obsługa stron internetowych usługa niezbędna dla poprawnego funkcjonowania Twojej strony www. Zapraszamy do kontaktu i wybierzemy dla Ciebie korzystne rozwiązanie tak, by Twoja witryna www przyciągała oraz zatrzymywała jak najwięcej użytkowników.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Śmigiel

Każdy posiadacz firmowej strony internetowej chciałby, by jego witryna była produktywna, zachęcała i przyciągała do siebie kontrahentów, co rzutowałoby na zwiększenie nowych kontaktów biznesowych, wzrostem dokonywanych transakcji bądź subskrypcji. Nie zawsze jest taki efekt. Wpływ na to ma wiele czynników, a także umiejętność ich użycia i odpowiedniego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej wpływa na osiągnięcie dobrej pozycji na stronie w wynikach wyszukiwarki Google. Duże znaczenie ma obecnie lokalne SEO, czyli optymalizację strony internetowej pod kątem wyszukiwania kontrahentów z rynku lokalnego. W pierwszej kolejności wykonujemy sumienny, zupełnie nieodpłatny audyt strony internetowej, aby wyłapać wszystkie wady oraz nieprawidłowości na stronie, które wpływają źle na indeksację i konwersję w wyszukiwarkach. Za pomocą usługi seo copywriting zapewniamy oryginalne, interesujące oraz zrozumiałe treści na stronie, które łączą wystarczającą ilość niezbędnych słów i fraz kluczowych pod wyszukiwarki Google. Piszemy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który zapłacisz jeden raz, a otrzymujesz wartościowe artykuły które mają duże znaczenie pozycjonerskie które napisane są za pomocą specjalnej składni, dzięki temu uzyskujesz kilkadziesiąt unikatowych, wartościowych dla wyszukiwarek artykułów. Zadzwoń do nas już dziś, a my przedstawimy Tobie nasze usługi SEO, by poszerzyć odsłony Twojej strony www powiększając Twoje dochody.Strony www Śmigiel

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Zbudujemy dla was profesjonalną wizytówkę firmowej strony w sieci. Postaramy się by wasza firmowa wizytówka internetowa z zyskiem wyróżniała się pośród konkurencji, zarówno od strony technicznej a także jej wyglądu, zadbamy szczególnie o prawidłową optymalizację strony www wpływającą na szybkość a także widoczność w sieci. Naszą specjalnością jest projektowanie stron internetowych, praca nad stroną to wiele zwięźle skoncentrowanych działań dostosowanych do danej branży, których efektem jest uwidocznienie Państwa firmowej strony w internecie. Projektowana przez nas każda strona ma na celu w sposób prosty i skuteczny wysłać przekaz, który będzie w stanie dotrzeć do użytkownika na którym nam zależy wykorzystując do tego wyselekcjonowane wyrazy i frazy kluczowe. Dzięki naszym zabiegom Państwa strona www w naturalny sposób pojawi się na pierwszych miejscach wyszukiwarki po wpisaniu przez użytkownika wyszukiwanego hasła związanego z z określoną branżą. Layout strony internetowej ułożony jest w sposób czytelny bez zbędnej ilości grafiki co przekłada się na jej szybkość pracy a także przejrzystość odbioru z wykorzystaniem dobrej jakości treści SEO. Wysokiej jakości artykuły SEO zawarte na stronie www są w pełni przejrzyste mające na celu w prosty sposób dotarcie do ważnych informacji, produktów a także usług celem zwiększenia transakcji oraz użytkowników witryny. Pełna satysfakcja oraz zadowolenie naszego klienta jest naszym celem, dlatego uwzględniamy Państwa sugestie na każdym etapie wykonywania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Obecnie trafnie zaprojektowana strona internetowa to najlepsze działanie marketingowe na rynku. Branża IT szczególnie tworzenie stron www to nieustannie zmieniające się trendy oraz technologie ich wykonywania. Tak więc aby strona internetowa spełniała swoje zadanie czyli przyciągała zadowalającej ilości odwiedzin i konwersji musi być na bieżąco aktualizowana. Stara, nie zmodernizowana strona www może nie tylko odstraszać interesantów ale także negatywnie wpłynąć na jej widoczność w sieci. Udostępniona przez dkstrony usługa, jaką jest modernizacja strony internetowej, pomoże Twojej stronie www uzyskać interesujący design, odpowiednią komunikację z kontrahentem i efektywny content marketing. Przeprowadzamy bezpłatny audyt SEO strony www, na podstawie którego wykonujemy modernizację strony internetowej, w celu odróżnienia się wśród konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Działająca już od jakiegoś czasu witryna co pewien czas wymaga jej modernizacji szaty graficznej czy też pracy technicznej, bardzo istotną rzeczą jest także aktualizacja systemu CMS i jej zainstalowanych rozszerzeń. Wpływ na to mają zmieniające się trendy graficzne, pojawiające się nieustannie aktualizacje systemów CMS oraz po prostu wynikające błędy od strony kodu. Oferowana przez nas usługa jaką jest obsługa stron internetowych której celem są bieżące działania odnośnie konieczności zmian graficznych i programistycznych strony. Warto już dziś zlecić nam obsługę strony www, aby mieć pewność poprawnej pracy strony i dobrą pozycję w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! dzięki której z pewnością Państwo oraz wasza strona internetowa na tym skorzystają!.


Tak więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga