Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ kościański

Obszar usług: Kościan, Czempiń, Krzywiń, Śmigiel.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy nowoczesne strony www dla firm i osób indywidualnych. Solidność wykonania oraz prędkość działania to nasze zalety, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez skierowanie naszych projektów na lokalną optymalizację zapewniamy skuteczną widzialność firmy w sieci i zwiększenie wartości handlowych.


Handel w internecie to posiadająca mnóstwo zalet, nowa jakość w funkcjonowaniu działalności, do której należy coraz więcej użytkowników. Dostęp do sieci www uzyskujemy niemal wszędzie za pośrednictwem mobilnych urządzeń internetowych. Dojściem do sukcesu dla dużej rzeszy firm jest w dzisiejszych realiach widoczność w sieci, otwierając przed nimi ogromne możliwości przeskoczenia na szersze rynki zbytu.


Nie pozwól na to aż konkurencja Cię wyprzedzi! Dopilnuj tego, aby Państwa firmowa strona internetowa znalazła się na jak najwyższej pozycji w sieci. Dkstrony zrobi to dla Ciebie.


Uzyskanie widzialności Twojej firmy w internecie to proces, wymagający specjalistycznego przygotowania a zarazem wiedzy odnośnie wykorzystania aktualnych metod i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www dokonujemy poprzez wykorzystanie najnowszych technologii oraz trendów, jednocześnie zapewniając wymagania i oczekiwania naszych klientów. Nasze strony internetowe są w pełni responsywne, czyli płynnie dostosowujące się do wielkości ekranu każdego urządzenia mobilnego. Tworzenie stron www w WordPress, z systemem edycji treści (CMS), w bardzo łatwy sposób umożliwi dokonywanie zmian m.in. galerii na stronie www.


Nowoczesne strony internetowe, kompleksowy serwis www, oryginalne rozwiązania – Skontaktuj się z nami!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Sposób takiego tworzenia, która polega na automatycznym dostosowywaniu się układu witryny do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany. Znacznie polepsza to pozycję m.in. w wyszukiwarkach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Wygodna nawigacja strony www sprawia, że użytkownik od razu dotrze do istotnych informacji. Strona internetowa posiada wbudowany system edycji treści strony CMS Wordpress na stronie www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Stworzenie kodu jak i również samej struktury portalu www tak, by jej treść w sposób jasny i całkowity dostarczała wszelkich poszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania internautów korzystających z wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Wykonując witryny dla naszych klientów, konstruujemy zgodny z zasadami SEO kod a także przywiązujemy uwagę do tego, aby były one wypełnione skuteczną treścią, co zapewni wysoką wartość algorytmu Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Ocena rynku, działań konkurencji oraz wyznaczenie grupy docelowej to zadania, które mają bardzo duży wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy także na bieżąco wszelkie nowinki techniczne, które wykorzystujemy podczas projektowania oraz tworzenia strony www. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz lub w jakiej branży działasz, zaprojektujemy dla Ciebie idealną witrynę www, zoptymalizowaną pod kątem SEO i layoutu strony. Dzięki naszej agencji internetowej wasza firmowa strona www będzie miała świetną szansę na uzyskanie odpowiedniej pozycji w internecie.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
kościański

Agencja internetowa dkstrony zdobyła zasobne doświadczenie dzięki wielu profesjonalnym realizacjom, których wykonaliśmy na przestrzeni niemalże dziesięciu lat. Cena strony internetowej uzależniona jest od podstawowych czynników, między innymi stopnia złożoności projektu oraz innych istotnych elementów. Dokładną cenę strony www poznasz po wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Dużo pracy wkładamy w projekt strony www, bierzemy pod uwagę również koncepcję kontrahenta, jak i również specyfikę branży, w której działa firma. Nasz projekt strony internetowej rozpoczynamy od przedstawienia nieodpłatnej wersji wizualnej wykonanej w Adobe Photoshop. Gdy dojdziemy do porozumienia w kwestii grafiki strony www, umiejscowienia elementów i jej struktury przystępujemy do kodowania w wybranej technologii AMP, czy też w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS w panelu WordPress, lub też jako wizytówkę w wersji nieedytowalnej. Wszystkie stworzone witryny zakodowane są w zgodzie z wymaganymi zasadami odpowiedniej optymalizacji SEO a także zgodne z W3C. Pozycjoner przeprowadzający audyt strony www nie musi za dużo pracować, by uzyskać jej pozycję na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce. Zapraszamy do kontaktu już dziś, a przekonasz się że rzetelna, dobrze stworzona strona nie zawsze musi być droga.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
kościański

Strona internetowa jest wizytówką waszej działalności w sieci www. Grafika, treści oraz użyteczność strony wpływa na to, jak Państwa firma jest postrzegana przez potencjalnych kontrahentów. Poświęcony do minimum czas na podjęcie decyzji zakupowej przez klienta jest bardzo istotny. Jeśli nie przedłożysz im logicznie Twojej oferty, wówczas mogą zrezygnować na samym starcie oraz w ogóle z niej nie skorzystać, a Ty nie zyskasz wyczekiwanego rezultatu. Jeśli się z nami skontaktujesz możemy dokonać oceny technicznej, a także wizualnej strony oraz zaproponować właściwe działanie, jak: modernizacja strony www polegająca na odświeżeniu grafiki i poprawie jej struktury aby bardziej spełniała swoją rolę, naprawa strony www, gdy strona internetowa została zhakowana, zawirusowana, uległa awarii w wyniku błędów programistycznych a także jeśli wymagane są aktualizacje wtyczek w CMS. Czasem najlepszym rozwiązaniem jest zrobienie od podstaw nowej witryny, administracja strony www to stała współpraca z naszą agencją dokonującą bieżących uaktualnień na stronie www. Obsługa stron internetowych jest potrzebna dla stabilnego funkcjonowania firmowej strony www. Skontaktuj się z nami a wybierzemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie tak, by Twoja strona www przyciągała oraz zatrzymywała jak najwięcej kontrahentów.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
kościański

Każdy właściciel firmowej strony internetowej oczekuje, aby jego witryna www była skuteczna, zachęcała oraz pozyskiwała do siebie użytkowników, co przełożyłoby się na większą ilość nowych kontaktów biznesowych, wzrostem dokonywanych transakcji oraz subskrypcji. Jednak nie zawsze tak jest. Składa się na to wiele czynników, a także umiejętność ich użycia oraz właściwego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej wpływa na zdobycie widoczności na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania w Google. Dodatkowo kładziemy nacisk na lokalne SEO, czyli optymalizację strony internetowej pod kątem wyszukiwania użytkowników z danego miasta i regionu. Dlatego w pierwszych krokach wykonujemy nieodpłatny, sumienny audyt strony internetowej, aby znaleźć wszelkie wady oraz nieprawidłowości na stronie, wpływające źle na indeksację i konwersję w Google. Dzięki usłudze seo copywriting zapewniamy wartościowe, interesujące oraz zrozumiałe treści na stronie www, zawierające niezbędną liczbę fraz i słów kluczowych wymaganych przez algorytmy Google. Piszemy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który płacisz jeden raz, a otrzymujesz niezbędne treści mające duże znaczenie dla wyszukiwarek które stworzone są za pomocą specjalnej składni, dzięki temu uzyskujesz kilkanaście niepowtarzalnych, niezbędnych dla Google treści. Zwróć się do nas już dziś, a zaoferujemy Tobie nasze usługi SEO, aby poprawić ruch na Twojej witrynie www oraz zadbać o dochody ze sprzedaży.Strony www kościański

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Zbudujemy dla was efektowną wizytówkę firmowej strony w sieci www. Dołożymy wiele starań, by Twoja firmowa strona www satysfakcjonująco wyróżniała się pośród konkurencji, zarówno pod względem wizualnym, jak i spełniała wszelkie techniczne warunki które wpłynął na jej widoczność, sprawność i szybkość ładowania. Projektowanie stron internetowych którymi się zajmujemy poprzedzone jest mnóstwem skrupulatnie sprecyzowanych działań dostosowanych pod kątem danej branży, mających na celu wyeksponować waszą działalność w internecie. Budowa projektowanej przez nas każdej strony opiera się na prostym, lecz skutecznym przekazie, który będzie w stanie dotrzeć do docelowego użytkownika z wykorzystaniem opracowanych słów kluczowych i fraz. Nasz wypracowany system sprawi iż Twoja strona www w szybki sposób oraz naturalny pojawi się na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwarki, po wpisaniu przez użytkownika poszukiwanej usługi, rzeczy, a także informacji związanej z daną branżą, dziedziną czy usługami. Układ strony www zaprojektowany jest czytelnie bez używania zbytniej ilości grafiki co wpływa na jej szybkość wczytywania oraz czytelność odbioru z wykorzystaniem dobrej jakości tekstów SEO. Wysokiej jakości teksty SEO zawarte na stronie www są w pełni przejrzyste mające na celu w sposób prosty dotarcie do podstawowych informacji, produktów i usług w celu zwiększenia zysków oraz użytkowników witryny. Dużą uwagę kładziemy na pełną satysfakcję oraz zadowolenie naszego klienta, toteż jesteśmy otwarci na Twoje sugestie na każdym etapie wykonania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

W obecnych czasach odpowiednio wykonana strona internetowa jest jednym z najlepszych sposobów marketingowych. Branża IT w szczególności tworzenie stron www to nieustannie zmieniające się trendy oraz technologie ich tworzenia. A więc aby strona internetowa spełniała swoją funkcję czyli przyciągała wysokiej ilości odwiedzin oraz konwersji musi być na bieżąco aktualizowana. Stara strona www może zniechęcać klientów, a także generować na darmo niepotrzebne koszty. Udostępniona przez dkstrony usługa, jaką jest modernizacja strony internetowej, zapewni Twojej witrynie www ciekawy design, odpowiednią komunikację z kontrahentem i skuteczny content marketing. Przeprowadzamy bezpłatny audyt SEO strony www, na podstawie którego wykonujemy modernizację strony internetowej, ma ona na celu wyróżnienie się wśród konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Każda funkcjonująca strona internetowa wymaga raz na jakiś czas odświeżenia elementów grafiki strony, wykonania aktualizacji systemu bądź mniej lub bardziej skomplikowanych zmian programistycznych. Spowodowane jest to pojawiającymi się trendami, pojawiających się coraz to nowszych technologii, a czasami po prostu błędami programistycznymi. Obsługa stron internetowych jaką oferujemy to szerokie spektrum prac graficznych, a także programistycznych. Warto już dziś zlecić nam prowadzenie witryny, by mieć zapewnioną odpowiednią konwersję i dobrą pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Zapraszamy do współpracy z nami! z pewnością Ty i Twoja strona internetowa na tym skorzystają!.


Tak więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga