Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Stawiszyn

Obszar usług: Stawiszyn - powiat kaliski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym horyzoncie. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają wymagania wyznaczane przez wyszukiwarkę internetową Google, co gwarantuje im bardzo dobrą widoczność w Google.


Internet to doskonałe narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych odbiorców towarów oraz usług. Nawet małe i większe biznesy, dzięki tym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił gruntownie filozofię działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o znalezienie potencjalnego kontrahenta. Dodatkowo, dzięki internetowi, można przyciągnąć o wiele więcej interesantów naszych produktów a także usług.


Już dziś powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o Twojej firmie. Zwiększenie aktywności w sieci internetowej pozwoli Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy dużo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych klientów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź zmodernizujemy gotową stronę internetową tak, aby była wizytówką Twojej firmy w sieci. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia stron www, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się wyglądu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje oddana dana strona www, powinien w szybkim czasie zorientować się w jej logicznym układzie, oraz bez najmniejszych trudności znaleźć zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali, mająca na celu specjalistyczne przygotowanie witryny www, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce na zdefiniowane frazy a także słowa kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalistycznych usprawnień, strona internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna i wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zyskać kontrahentów, niezbędnie potrzeba Tobie więcej niż jedynie dobrego produktu oraz fachowej obsługi klienta. Istotną częścią marketingu w sieci jest w obecnych czasach firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz efektywnie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, firm konkurencyjnych i wyznaczeniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie celu z całą pewnością doprowadzi do zwiększenia Kontaktu z Państwem.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Stawiszyn

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy efektywne, mobilne oraz czytelne witryny. Całkowity koszt witryny www zależny jest od wymiaru rozbudowania zlecenia, a co za tym idzie, czasu potrzebnego na jej ukończenie. Prosimy również skorzystać z formularza wyceny projektu, dostępnym na naszej stronie, by wyliczyć ekspresowo, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde zaczęte przez dkstrony zadanie poprzedza odpowiednio dostosowany do branży i charakteru działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny strony www w następnej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, a także w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę kontrahenta możemy także zaprogramować stronę w wersji systemu CMS. Zapewniona także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, jest to podstawą widoczności strony w wynikach Google i niemałym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Finalnie dostajesz profesjonalny, estetyczny a również praktyczny serwis www odpowiedni do tematyki Twojej firmy. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Stawiszyn

Strona internetowa ma duże znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji źle wpływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem strony www. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej strony. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by spotęgować jej konwersję. By utrzymać witryny www na najwyższym poziomie widoczności a także zapewnić im sprawną pracę, potrzebna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to możemy zapewnić Ci takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny www, modułów czy zapewnienie optymalnej responsywności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w sytuacji posiadania strony www z systemem treści CMS w panelu administracyjnym WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy profesjonalny w pełni darmowy audyt Państwa witryny internetowej, i zaoferujemy najbardziej korzystne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Stawiszyn

Optymalizacja SEO strony firmowej jest Niezmiernie niezbędnym procesem, mającym wpływ na okazanie się na wysokiej stronie wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już na początkowym etapie tworzenia witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność oraz promocję w sieci. Proponujemy również zupełnie darmowy, profesjonalny audyt strony www która już istnieje, pozwalający wybadać wszystkie niepoprawności mające wpływ na jej niską indeksację w wyszukiwarce. Następnie przystępujemy do właściwych rozwiązań, tak aby wasza strona internetowa działała idealnie. Spory nacisk nakładamy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Państwa artykuł na witrynę www jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony w odpowiednie frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Co ważne! Płacisz raz za artykuł, a następnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różniących się artykułów, budujących extra zaplecze pozycjonerskie. Zapytaj o szczegóły!Strony www Stawiszyn

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Właściwie wykonana strona www wyróżni Waszą firmę na tle konkurencji oraz doprowadzi do polepszenia efektów widoczności w Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od sprecyzowania celu jaki musi spełniać dana witryna www i grona klientów, do których chcielibyśmy dotrzeć. W następnej kolejności ustalamy jakie treści powinne znajdować się na stronie, aby były oczywiste i umieszczone w sposób taki, by odwiedzający w łatwy sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał precyzyjne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie wzmacniają wartość portalu, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia przejrzystości. Kompozycja i kolorystyka zapewniają miły dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Zaprojektowane przez nas strony internetowe są w pełni zoptymalizowane i nowoczesne. Nastawiamy się na prostotę oraz należytą optymalizację strony internetowej, co w zupełności spełnia wszelkie wymagania algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby nadążyć za wiecznie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, aby ich strony internetowe były w pełni właściwym narzędziem marketingowym. Gdy masz już własną witrynę i zaczynasz odnosić wrażenie, że Twoja strona internetowa przestaje funkcjonować bezawaryjnie, wówczas warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie zawodowe naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej nowoczesnego i świeżego wyglądu, adekwatnego do najnowszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny www, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie dokonamy całościowej analizy strony www oraz podpowiemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zapewne rozumiesz, że nie wystarczy mieć bardzo dobrze zrobioną firmową stronę internetową. Bardzo ważna jest jej fachowa obsługa, aby wszystko bez przerwy sprawnie działało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, doskonale dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Kiedy zajdzie taka potrzeba, to zmienimy stronę z punktu widzenia zmiany oprawy wizualnej, budowy i użyteczności. Bez wahania wykonamy wszelkie naprawy, gwarantując docelowo kompleksową optymalizację strony www. Czekamy na kontakt!


Odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga