Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ kaliski

Obszar usług: Kalisz, Blizanów, Brzeziny, Ceków-Kolonia, Godziesze Wielkie, Koźminek, Lisków, Mycielin, Opatówek, Stawiszyn, Szczytniki, Żelazków.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym obrębie. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają standardy stawiane przez wyszukiwarkę Google, co zapewnia im bardzo dobrą lokalizację na tle konkurencji.


Internet to doskonałe niezbędne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i większe przedsiębiorstwa, dzięki tym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił totalnie strategię działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o dotarcie do potencjalnego kontrahenta. Ponadto, poprzez działalność w sieci, można szybciej osiągnąć o dużo więcej klientów naszych towarów bądź usług.


Już od dziś powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o działalności jaką prowadzisz. Podniesienie widoczności w sieci internetowej pomoże Ci odnieść przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy mnóstwo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od początku, bądź dokonamy modernizacji dotychczasową witrynę internetową tak, by była wizytówką działalności w internecie. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Napisz do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania witryny internetowej, polegająca na samoczynnym ułożeniu wyglądu graficznego strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje oddana dana strona www, powinien naturalnie spostrzec się w jej logicznym układzie, i bez trudu znaleźć zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron internetowych, mająca na celu takie uskutecznienie witryny, by była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce na poszczególne frazy oraz słowa kluczowe w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalnych informacji i zmian, witryna www jest czytelna, funkcjonalna oraz wysoko oceniana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby pozyskać kontrahentów, z pewnością potrzebujesz czegoś więcej aniżeli tylko dobrego produktu i fachowej obsługi klienta. Istotną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszym świecie firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz skutecznie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, firm konkurencyjnych oraz wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu w prostej lini doprowadzi do zwiększenia ilości Kontaktu z Państwem.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
kaliski

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje efektywne, responsywne oraz czytelne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www zależny jest od wymiaru rozbudowania zlecenia, co ma wpływ na wymiar, czasu który należy poświęcić do jej stworzenia. Polecamy także skorzystać z naszego formularza wyceny strony www, który dostępny jest na naszej stronie www, by oszacować już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde zaczęte przez dkstrony zlecenie poprzedza dopasowany odpowiednio do danej branży oraz specyfiki firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny w następnej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, oraz w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją prośbę jesteśmy w stanie również zaprogramować stronę www w wersji systemu CMS. Zapewniona również przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, jest to fundamentem zaindeksowania strony w wyszukiwarce Google i niemałym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty i praktyczny serwis www dostosowany do tematyki Twojej firmy. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
kaliski

Wizytówka strony www ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w istocie źle wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem portalu. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by powiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na odpowiednim poziomie widoczności oraz zapewnić im sprawną pracę, potrzebna jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy wam takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony, modułów czy zapewnienie odpowiedniej responsywności. Istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w przypadku posiadania strony www z edycją treści CMS w zapleczu systemu WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy dokładny darmowy audyt Twojej witryny www, a następnie zaoferujemy najbardziej korzystne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
kaliski

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szalenie niezbędnym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na pierwszej pozycji wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, wdrażanych przez nas już we wczesnym etapie tworzenia strony www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w internecie. Oferujemy również bezpłatny, profesjonalny audyt strony www która już istnieje, pozwalający wybadać wszelakie niepoprawności które odwzorowują na jej niską indeksację w wyszukiwarce Google. Następnie przechodzimy do właściwych rozwiązań, by Twoja witryna www działała skutecznie. Także duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Państwa tekst na witrynę jest unikalny, indywidualny, wyposażony w wyselekcjonowane frazy oraz słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek. Co istotne! Płacisz raz za artykuł, a następnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnych treści, budujących bardzo dobre zaplecze dla pozycjonowania. Zadzwoń do nas!Strony www kaliski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Solidnie stworzona strona www wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji oraz doprowadzi do odniesienia lepszych efektów widoczności w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od określenia celu jaki ma spełniać dana strona oraz grona użytkowników, do których oczekujemy dotrzeć. Po czym ustalamy jakie treści powinny znaleźć się na stronie, aby były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, by czytelnik w łatwy sposób, w krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał jasne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia oraz galerie podwyższają wartość witryny, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Kompozycja i koloryzacja zapewniają przyjazny dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez naszą agencję strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Stawiamy na prostotę i należytą optymalizację strony, co w zupełności spełnia wszystkie wymogi algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By podążyć za systematycznie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, by ich strony internetowe były w pełni bezawaryjnym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy dysponujesz już swoją witryną www oraz zaczynasz odnosić wrażenie, iż Twoja strona przestaje działać dobrze, wówczas warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Zawodowstwo naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www nowoczesnego i świeżego wyglądu, w sam raz do dzisiejszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony www, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie dokonamy całościowej analizy witryny www oraz doradzimy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy mieć świetnie wykonaną firmową witrynę internetową. Istotna jest jej profesjonalna obsługa, aby całość non stop sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, doskonale dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Kiedy zdarzy się taka potrzeba, to odświeżymy stronę www pod kątem zmiany szaty wizualnej, budowy i łatwości w użyciu. Ekspresowo przeprowadzimy różne naprawy, gwarantując w efekcie końcowym całościową optymalizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


Odpowiemy na wszelkie zapytania. Czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga