Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Kołaczyce

Obszar usług: Kołaczyce - powiat jasielski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym obszarze. Nasze nowoczesne strony www w pełni spełniają standardy wyznaczane przez wyszukiwarkę internetową, co zapewnia im dobrą widoczność w wynikach wyszukiwania.


Internet to wspaniałe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i większe biznesy, dzięki gigantycznym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił gruntownie pogląd na działania wielu firm konkurujących o pozyskanie potencjalnego kontrahenta. Na dodatek, za pomocą internetu, jest duża szansa osiągnąć o sporo więcej interesantów naszych towarów a także usług.


Już od teraz powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka Google dysponowała aktualnymi informacjami o działalności jaką prowadzisz. Wzmocnienie widoczności w sieci internetowej pozwoli Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy mnóstwo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych klientów. Stworzymy od zera, bądź dokonamy modernizacji aktualną stronę internetową tak, by była wizytówką działalności w internecie. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na klarowną strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania stron internetowych, polegająca na samoistnym ułożeniu struktury strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje przekazana dana strona www, powinien naturalnie zorientować się w jej konstrukcji, i bez najmniejszych kłopotów odnaleźć poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron www, mająca na celu specjalistyczne przygotowanie strony www, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na poszczególne frazy oraz wyrazy kluczowe w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich informacji i zmian, witryna www jest wyrazista, funkcjonalna i wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby pozyskać klientów, potrzebujesz więcej niż jedynie dobrego produktu oraz profesjonalnej obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu w sieci jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz skutecznie Twoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, działalności konkurencyjnej oraz ustaleniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu z całą pewnością doprowadzi do wzrostu ilości Kontaktu z Państwem.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kołaczyce

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje szybkie, mobilne i schludne witryny. Całkowity koszt witryny www zależny jest od stopnia skomplikowania projektu, co wpływa na ilość, czasu który należy poświęcić do jej stworzenia. Sugerujemy również skorzystać z naszego formularza wyceny witryny www, który dostępny jest na naszej stronie internetowej, aby obliczyć o wiele szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde nasze jedno zlecenie poprzedza odpowiednio dostosowany do danej branży oraz charakteru branży, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony www kolejnie poddawany jest programowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, lub w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie klienta jesteśmy w stanie również zbudować stronę internetową w wersji nieedytowalnej. Zapewniona również przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, co jest podstawą indeksacji strony w Google i dużą pomocą dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty a zarazem funkcjonalny serwis www dostosowany do branży Twojej działalności. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kołaczyce

Strona internetowa posiada bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem strony www. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by podnieść jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na możliwie wysokim poziomie widoczności oraz zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, wymagana jest ich bieżąca obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z chęcią zapewnimy wam takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja silnika strony www, modułów czy zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie Ważne są także aktualizacje systemu WordPress w sytuacji posiadania witryny www z wersją edytowalną w CMS w panelu administracyjnym systemu CMS – WordPress. W trudnych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kołaczyce

Optymalizacja SEO strony internetowej jest bardzo istotnym procesem, mającym wpływ na okazanie się na pierwszej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, stosowanych przez nas już na wstępnym etapie tworzenia witryny www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność oraz promocję w internecie. Proponujemy także zupełnie bezpłatny, solidny audyt strony www która już istnieje, ułatwiający znaleźć wszystkie nieprawidłowości mające wpływ na jej niską indeksację w Google. W następnej kolejności przechodzimy do konkretnych rozwiązań, aby Twoja witryna internetowa działała idealnie. Spory nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Państwa artykuł na witrynę jest unikalny, indywidualny, wyposażony w wybrane frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Pamiętaj! Płacisz tylko raz za artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różniących się artykułów, budujących super zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź to!Strony www Kołaczyce

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Rzetelnie stworzona strona www wyróżni Twoją działalność względem konkurencji oraz spowoduje odniesienie lepszych pozycji w sieci. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od wyznaczenia celu jaki musi spełniać dana witryna i grona klientów, do których chcemy dotrzeć. Następnie ustalamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie internetowej, tak aby były oczywiste i umieszczone w sposób taki, aby użytkownik w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał dokładne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, referencje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie podwyższają atrakcyjność strony, a zarazem nie wpływając na szybkość wczytywania oraz zakłócenia czytelności. Układ i koloryzacja zapewniają przyjazny dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Utworzone przez naszą firmę strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji i oryginalne. Kierujemy się prostotą oraz odpowiednią optymalizację witryny, co w każdym calu spełnia kompleksowo wymagania algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby podążyć za stale rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, aby ich strony internetowe były w pełni bezawaryjnym narzędziem marketingowym. Gdy masz już własną witrynę internetową oraz zaczynasz zauważać, iż Twoja strona internetowa przestaje działać właściwie, to warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Zawodowstwo naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej innowacyjnego wyglądu, w sam raz do aktualnych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony internetowej, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie dokonamy całościowej analizy strony oraz zaproponujemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością uświadamiasz sobie, iż nie wystarczy mieć znakomicie zrobioną firmową stronę internetową. Bardzo istotna jest jej odpowiednia obsługa, by całość ciągle sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, w pełni dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. W przypadku gdy tylko zdarzy się taka potrzeba, to odnowimy stronę www z punktu widzenia zmiany oprawy graficznej, całokształtu i właściwości. Niezwłocznie dokonamy wszystkie naprawy, gwarantując na końcu całościową modernizację strony internetowej. Zapraszamy do kontaktu!


Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga