Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ jasielski

Tworzenie stron internetowych jasielski, obsługa stron www. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO, optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Jasło, Brzyska, Dębowiec, Kołaczyce, Krempna, Nowy Żmigród, Osiek Jasielski, Skołyszyn, Szerzyny, Tarnowiec.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym horyzoncie. Nasze nowoczesne strony www w pełni wypełniają wymagania nakładane przez wyszukiwarkę, co gwarantuje im wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet małe i średnie biznesy, dzięki tym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił na dobre strategię funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o znalezienie potencjalnego klienta. Notabene, za pomocą działalności w sieci, jest duża szansa przyciągnąć o sporo więcej klientów naszych towarów oraz usług.


Już teraz powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o działalności jaką prowadzisz. Wzmocnienie widoczności w sieci internetowej pomoże Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy sporo chęci i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz przyciągać nowych kontrahentów. Stworzymy od zera, bądź dokonamy modernizacji aktualną stronę tak, by była wizytówką Twojej działalności w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe wykonywane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!Zamów usługę, a otrzymasz

stronę o solidnych fundamentach!


Stronę Responsywną RWD z CMS

Technologia tworzenia stron www, polegająca na samoczynnym dostosowaniu się wyglądu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych komputerach.Dostosowaną funkcjonalnie

Użytkownik, któremu zostaje zasugerowana dana witryna, powinien automatycznie zorientować się w jej konstrukcji, i bez kłopotów odczytać zawarte w niej dane.Zoptymalizowaną pod SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn www, mająca na celu takie usprawnienie strony internetowej, by była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania na poszczególne frazy a także wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.Z szybką widocznością w Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych modyfikacji, witryna internetowa jest czytelna, funkcjonalna oraz sowicie oceniana przez algorytm Google.Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zdobyć kontrahentów, na pewno potrzebujesz więcej aniżeli tylko dobrego produktu oraz profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu internetowego jest aktualnie firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz efektywnie swoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurencji i ustaleniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu w prostej lini doprowadzi do zwiększenia ilości kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
jasielski

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje szybkie, responsywne oraz schludne strony internetowe. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od miary skomplikowania usługi, a co się z tym wiąże, czasu który trzeba poświęcić na jej stworzenie. Polecamy także skorzystać z naszego formularza wyceny projektu www, dostępnym na naszej stronie www, aby obliczyć szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde jedno zlecenie poprzedza dostosowany do danej branży oraz charakteru firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, szablon graficzny strony kolejnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, a także w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją sugestię możemy również zaprogramować stronę internetową w wersji nieedytowalnej. Zapewniona również przez nas jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, która jest podstawą zaindeksowania strony w Google oraz niemałym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, czytelny a również funkcjonalny serwis www odpowiednio dostosowany do zakresu Twojej działalności. Zapraszamy!Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
jasielski

Wizytówka strony w sieci ma wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji źle oddziaływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by spotęgować jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na odpowiednim poziomie widoczności oraz zapewnić im odpowiednie funkcjonowanie, wymagana jest ich bieżąca obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to zapewnimy Ci taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny www, modułów lub zapewnienie odpowiedniej mobilności. Istotne są także aktualizacje systemu CMS – WordPress w przypadku posiadania witryny www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu administratora systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy dokładny bezpłatny audyt Twojej witryny internetowej, oraz zaproponujemy najbardziej optymalne rozwiązanie!


Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
jasielski

Optymalizacja SEO strony www jest niezwykle obowiązkowym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na wysokiej stronie wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już we wczesnym etapie tworzenia strony internetowej, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność oraz promocję w sieci. Proponujemy również w 100% bezpłatny, dokładny audyt strony www która już funkcjonuje, pozwalający zidentyfikować wszystkie błędy wpływające na jej słabą indeksację w wynikach Google. W dalszej kolejności przystępujemy do właściwych rozwiązań, by Twoja witryna działała skutecznie. Również duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek Google, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez Ciebie tekst na stronę www jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w mocne frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Co ważne! Płacisz tylko za jeden artykuł, a my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu odmiennych treści, wspomagające super zaplecze pozycjonerskie. Zapraszamy!


Strony www jasielski

kilka przydatnch wskazówek!Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wykonawcy?

Solidnie utworzona strona www wyróżni Waszą działalność w odniesieniu do konkurencji i doprowadzi do polepszenia efektów widoczności w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od określenia celu jaki powinna spełniać dana strona www oraz grupy kontrahentów, do których pragniemy dotrzeć. Kolejnie ustalamy jakie materiały powinne znajdować się na stronie internetowej, tak aby były oczywiste oraz umieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał jasne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, referencje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie podnoszą walory estetyczne strony, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość ładowania oraz zakłócenia przejrzystości. Kompozycja i kolorystyka zapewniają miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Przygotowane przez naszą agencję strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji i nowoczesne. Stawiamy na prostotę oraz należytą optymalizację witryny www, co doskonale spełnia kompleksowo wytyczne algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna słabo funkcjonuje?

Aby nadążyć za ciągle rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, aby ich witryny www były w pełni niezawodnym narzędziem reklamowym. Gdy masz już swoją witrynę internetową oraz zaczynasz uświadamiać sobie, iż Twoja witryna internetowa przestaje pracować bezawaryjnie, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wykwalifikowanie naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej nowoczesnego i świeżego wyglądu, adekwatnego do dzisiejszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny www, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy wykonamy całościową analizę witryny www i zaproponujemy optymalne rozwiązania, które zastosujemy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz obsługi Twojej witryny?

Z całą pewnością uświadamiasz sobie, że nie wystarczy mieć znakomicie stworzoną firmową stronę internetową. Bardzo istotna jest jej prawidłowa obsługa, aby wszystko ciągle sprawnie działało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, w pełni dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Kiedy zajdzie owa potrzeba, to zmienimy stronę z punktu widzenia zmiany szaty wizualnej, formy i właściwości. Bez wahania wykonamy różne naprawy, gwarantując w efekcie końcowym całościową modernizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


W takim razie nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:
Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: administrator