Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Żerków

Obszar usług: Żerków - powiat jarociński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym obrębie. Projektowane przez nas nowoczesne strony www spełniają wytyczne wyznaczane przez wyszukiwarkę internetową, co gwarantuje im dobrą pozycję na tle konkurencji.


Internet to wspaniałe konieczne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców towarów oraz usług. Nawet małe i większe biznesy, dzięki gigantycznym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił kompletnie strategię funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o znalezienie potencjalnego kontrahenta. Co więcej, dzięki internetowi, można pozyskać o dużo więcej odbiorców naszych produktów i usług.


Od teraz zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o firmie. Zwiększenie aktywności w sieci internetowej pozwoli Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy sporo chęci i rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych klientów. Stworzymy od podstaw, bądź zmodernizujemy dotychczasową witrynę www tak, aby była wizytówką firmy w internecie. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia klarowną strukturę nawigacyjną systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia serwisu internetowego, polegająca na samoczynnym dostosowaniu się grafiki strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje zasugerowana dana witryna, powinien automatycznie zorientować się w jej schemacie, oraz bez kłopotów wyszukiwać zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn, mająca na celu odpowiednie usprawnienie witryny, aby była w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki w wyszukiwarce na poszczególne frazy i słowa kluczowe w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalistycznych modyfikacji, strona internetowa jest wyrazista, funkcjonalna i wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby przyciągnąć kontrahentów, potrzeba Tobie więcej niż jedynie dobrego produktu oraz fachowej jakości obsługi klienta. Ważną częścią marketingu w sieci jest w obecnych czasach firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz skutecznie Twoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurencji i sprecyzowaniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie celu z całą pewnością doprowadzi do wzrostu konwersji oraz zysków.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Żerków

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje efektywne, responsywne oraz czytelne strony www. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od miary skomplikowania usługi, i co za tym idzie, czasu który należy poświęcić do jej ukończenia. Polecamy także skorzystać z naszego formularza do wyceny strony, dostępnym na naszej stronie, aby wyliczyć szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde jedno zadanie poprzedza odpowiednio dopasowany do branży oraz charakteru działalności, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny strony w dalszej kolejności poddany jest programowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, a także w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie kontrahenta możemy także zbudować stronę w wersji systemu edycji. Zapewniona również przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, jest to podstawą indeksacji strony w wyszukiwarce Google oraz dużą pomocą dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Finalnie dostajesz profesjonalny, estetyczny a zarazem praktyczny serwis www odpowiedni do tematyki Twojej działalności. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Żerków

Wizytówka strony www posiada wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w istocie negatywnie wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu internetowego. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by spotęgować jej konwersję. By utrzymać strony www na najwyższym poziomie widoczności i zagwarantować im sprawną pracę, potrzebna jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości lub umiejętności, to z chęcią zapewnimy wam taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny www, modułów lub zapewnienie optymalnej mobilności. Ważne są także aktualizacje systemu WordPress w sytuacji użytkowania strony www z systemem treści CMS w panelu administracyjnym systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Żerków

Optymalizacja SEO strony www jest szalenie koniecznym procesem, wpływającym na okazanie się na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, wdrażanych przez nas już we wczesnym etapie projektowania strony internetowej, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność oraz promocję w sieci. Oferujemy również w 100% bezpłatny, rzetelny audyt strony www która już istnieje, ułatwiający zlokalizować wszelakie niepoprawności wpływające na jej słabą indeksację w Google. W następnej kolejności przechodzimy do precyzyjnych rozwiązań, tak by Państwa witryna internetowa działała poprawnie. Również duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek Google, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Ciebie artykuł na witrynę www jest unikatowy, indywidualny, wyposażony we właściwe frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek. Co ważne! Płacisz za jeden artykuł, a następnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych tekstów, budujących właściwe zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź to!Strony www Żerków

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Profesjonalnie utworzona strona www wyróżni Waszą firmę w porównaniu do konkurencji i wpłynie na odniesienie sukcesu w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od określenia celu jaki powinna pełnić dana witryna i grona klientów, do których oczekujemy dotrzeć. Kolejnie ustalamy jakie treści powinny znaleźć się na stronie internetowej, by były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, aby użytkownik w prosty sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał klarowne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, referencje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie podwyższają zalety estetyczne witryny, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia przejrzystości. Kompozycja i kolorystyka zapewniają miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Opracowane przez naszą firmę strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji i oryginalne. Nastawiamy się na prostotę oraz odpowiednią optymalizację www, co całkiem spełnia wszystkie wymogi algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nadążyć za bezustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą przypilnować, aby ich strony www wyróżniały się w pełni funkcjonującym narzędziem reklamowym. Gdy dysponujesz już własną stronę i zaczynasz zauważać, że Twoja strona przestaje funkcjonować dobrze, to warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Zawodowstwo naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www nowego i świeżego wyglądu, dostosowanego do aktualnych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny www, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy dokonamy całościowej analizy strony i podpowiemy optymalne rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie zdajesz sobie sprawę, że nie wystarczy posiadać znakomicie wykonaną firmową witrynę www. Bardzo istotna jest jej fachowa obsługa, by wszystko stale sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w zupełności dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Jak tylko zdarzy się owa potrzeba, to odnowimy stronę w odniesieniu do zmiany oprawy wizualnej, rozłożenia i łatwości w użyciu. Błyskawicznie zrealizujemy różne naprawy, zapewniając finalnie całościową optymalizację strony www. Czekamy na kontakt!


Odpowiemy na każde pytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga