Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ jarociński

Obszar usług: Jarocin, Jaraczewo, Kotlin, Żerków.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym horyzoncie. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają wymagania nakładane przez wyszukiwarki, co zapewnia im wysoką lokalizację w wyszukiwarce internetowej.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet małe i większe przedsiębiorstwa, dzięki tym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił kompletnie strategię funkcjonowanie wielu firm konkurujących o zainteresowanie potencjalnego klienta. Notabene, poprzez działalność w sieci, jest duża szansa zdobyć o wiele więcej interesantów naszych towarów lub usług.


Od teraz powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o działalności. Wzmocnienie aktywności w sieci internetowej pozwoli Ci odnieść przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy sporo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź zmodernizujemy gotową witrynę internetową tak, by była wizytówką działalności w internecie. Nasze strony internetowe projektowane są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia witryny internetowej, polegająca na samoistnym dostosowaniu się struktury graficznej strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje oddana dana strona www, powinien momentalnie zorientować się w jej budowie, oraz bez najmniejszych trudności odnaleźć zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron internetowych, mająca na celu odpowiednie przygotowanie witryny www, by była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce na określone frazy lub słowa kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalnych usprawnień, witryna www jest czytelna, funkcjonalna i wysoce klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby przyciągnąć klientów, potrzebujesz więcej aniżeli tylko dobrych produktów oraz profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu w sieci jest w obecnych czasach firmowa strona www, poprzez którą zareklamujesz skutecznie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurencji oraz sprecyzowaniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu z pewnością doprowadzi do poprawy ilości kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
jarociński

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje szybkie, mobilne oraz schludne strony www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od poziomu skomplikowania zlecenia, a co za tym idzie, czasu który należy poświęcić do jej ukończenia. Zachęcamy także skorzystać z naszego formularza wyceny projektu, dostępnym na naszej stronie, aby sprecyzować szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde zaczęte przez dkstrony zadanie poprzedza odpowiednio dopasowany do danej branży oraz specyfiki branży, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny witryny www w następnej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, oraz w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę kontrahenta jesteśmy w stanie także zakodować witrynę www w wersji bez edycji treści. Gwarantowana również przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, co jest fundamentem indeksacji strony w wyszukiwarkach oraz dużą pomocą dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, estetyczny i użyteczny serwis www dokładnie dopasowany do tematyki Twojej działalności. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
jarociński

Strona www posiada duże znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych klientów. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, aby zwieloktornić jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na możliwie wysokim poziomie widoczności oraz zapewnić im sprawne funkcjonowanie, wymagana jest ich bieżąca obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości lub umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Tobie taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja silnika strony, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej mobilności. Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w sytuacji posiadania strony www z wersją edytowalną w CMS w panelu systemu WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy dogłębny w pełni darmowy audyt waszej witryny www, a następnie zaoferujemy jak najbardziej odpowiednie rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
jarociński

Optymalizacja SEO strony www jest szczególnie niezbędnym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na pierwszej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, wdrażanych przez dkstrony już na wstępnym etapie projektowania witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Proponujemy także zupełnie darmowy, rzetelny audyt strony www funkcjonującej, umożliwiający odszukać wszelakie niepoprawności rzutujące na jej złą indeksację w wyszukiwarce. Kolejnie przystępujemy do precyzyjnych rozwiązań, by wasza witryna internetowa pracowała idealnie. Duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Państwa tekst na witrynę jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w wyselekcjonowane frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek. Zapamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnorakich artykułów, wspomagające poprawne zaplecze dla pozycjonowania. Napisz do nas!Strony www jarociński

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Solidnie wykonana strona www wyróżni Twoją firmę względem konkurencji oraz przyczyni się do odniesienia powodzenia w Google. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od określenia celu jaki ma pełnić dana strona oraz grona kontrahentów, do których oczekujemy dotrzeć. Następnie ustalamy jakie treści powinne znajdować się na stronie www, tak aby były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, by użytkownik w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał klarowne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie podwyższają zalety estetyczne strony, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Struktura i koloryzacja zapewniają miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Przygotowane przez naszą firmę strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane i oryginalne. Zwracamy uwagę na prostotę i prawidłową optymalizację strony, co w zupełności spełnia kompleksowo wymogi algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby nie zostać w tyle za nieprzerwanie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, ażeby ich witryny www wyróżniały się w pełni sprawnie funkcjonującym narzędziem reklamowym. Gdy masz już swoją witrynę internetową i zaczynasz zauważać, że Twoja witryna www przestaje funkcjonować należycie, to warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kompetencje naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie innowacyjnego wyglądu, dostosowanego do aktualnych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny www, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie wykonamy całościową analizę witryny internetowej oraz doradzimy optymalne rozwiązania, które zastosujemy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością jesteś świadomy, iż nie wystarczy mieć bardzo dobrze zrobioną firmową stronę www. Istotna jest jej prawidłowa obsługa, by wszystko non stop sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, całkowicie dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Gdy tylko zajdzie owa potrzeba, to zmienimy stronę odnośnie do zmiany szaty graficznej, rozłożenia i użyteczności. Na bieżąco wykonamy wszelkie naprawy, zapewniając docelowo całościową modernizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga