Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Kleszczele

Obszar usług: Kleszczele - powiat hajnowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas rozwiązań, które zdobędą dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w Internecie. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi klienci otrzymywali do swoich potrzeb produkt wydajniejszy od innych, więc oferujemy solidne projektowanie stron www oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Dbamy o to aby nasza usługa była systematycznie odświeżana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, jaki jest wasz zakres działalności lub jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu internetowego polegająca na ułożeniu struktury strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się prawidłowo na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu ustalana jest już na wczesnym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony www pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po ukończeniu przygotowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się błyskawicznie w Google z uwagi na fakt iż są wdrażane profesjonalnie oraz zgłaszane tuż po ukończeniu witryny do indeksacji Google na podstawie mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas strona jest we wszelkim calu dostosowana do gałęzi biznesu oraz grupy końcowej, pod jaką jest opracowywana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami sekretów. To kreatywna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z którą możemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kleszczele

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów oraz jakości strony. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od bardzo wielu czynników. Najważniejsze z nich przedstawiliśmy w postaci pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego warto skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej precyzyjnego podania wartości stworzenia strony www. Strony, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni wymagania prawidłowej optymalizacji SEO, co jest rzeczą bardzo znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarek internetowych. Przemyślanie wykonana i zoptymalizowana witryna ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kreujemy także bez wersji z systemem edycji. Po wykonaniu pracy otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny oraz nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa spodziewane korzyści w postaci: większej liczby wyświetleń, pozyskaniu dodatkowej ilości partnerów biznesowych oraz zapytań. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kleszczele

Czy posiadasz już własną stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a postaramy się dokonać analizy gdzie leży powód takiej sytuacji. W skład naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się do zrealizowania oraz nie zawsze jest sensowna. Niejednokrotnie lepiej zaprojektować stronę www od zera zachowując czas i środki finansowe. Prawie wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Ogólnie jest jednak tak, że nasza www się po prostu zestarzała i potrzebuje odnowienia, toteż wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja portalu www może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia koniecznych aspektów. Co więcej oprócz modernizacji lub naprawy www istotna jest także obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej wydajność i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kleszczele

Filarem efektywnej widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest zadbać o to już w początkowej fazie ich projektowania, aby zapobiec na przyszłość niepotrzebnych środków. Bardzo często klienci zgłaszają się z problemem słabej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwania. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom proponując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania strony, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należałoby zmienić aby podciągnąć jej kondycję oraz pozycję w Google. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Kolejnym, a zarazem jednym z ważnych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe treści i artykuły z wykorzystaniem głównych wyrazów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system wykorzystania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Wypróbuj to!Strony www Kleszczele

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu witryny warto w szczególności wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a łatwością w obsłudze. Kontrahenci, ale także sami projektanci, odmiennie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów pierwszoplanową sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym projektu. Użytkownik, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć dylematu z ustaleniem do czego nawiązuje strona, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na stronie dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy ponadto skupiają się na solidność wykonania od strony programistycznej, by dana strona pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestii technicznej i poprawnej optymalizacji strony www, lecz i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas strony były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych możliwości. A więc w przypadku gdy odnosisz przeczucie, że Państwa witryna nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł dogodny moment, by się do nas zgłosić. Przeprowadzimy dla was usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu w Google. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji wziąć się do działania. Często potrzebny jest kompletny remont, innym razem mała zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że masz już własną stronę (bądź strony) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Do tego ciągle zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących oferty, produktów, zdjęć czy treści. Mądrze jest też cyklicznie okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej stan owa pozycja się utrzyma. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


A zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga