Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ hajnowski

Obszar usług: Hajnówka, Białowieża, Czeremcha, Czyże, Dubicze Cerkiewne, Kleszczele, Narew, Narewka.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych metod, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w Internecie. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi klienci otrzymywali do swoich rąk produkt lepszy od innych, więc proponujemy profesjonalne i nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Z uporem dbamy o to aby nasza propozycja była systematycznie dopracowywana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkowników online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony www polegająca na ułożeniu źródła strony www w taki sposób aby wyświetlała się dobrze na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już w pierwszym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu www pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli witryna po wgraniu na serwer dostosowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się błyskawicznie w wyszukiwarce Google gdyż są wykonywane fachowo i zgłaszane tuż po skończeniu usługi do indeksacji Google na podstawie mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda wdrożona przez nas witryna internetowa jest we wszelkim calu dostosowana do sektora działalności oraz grupy docelowej, dla której jest przygotowywana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami sekretów. To kreatywna mieszanka wiedzy, z którą możemy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
hajnowski

Agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod kątem ceny oraz jakości strony. Zrozumiałym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od dużo aspektów. Najważniejsze z nich wymienione są w postaci pytań w naszym formularzu wyceny, z którego należałoby skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej precyzyjnego podania kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni warunki prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą szalenie istotną pod kątem widzenia wyszukiwarki Google. Przemyślanie stworzona i zoptymalizowana strona ma wielkie znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie kodujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kreujemy także bez wersji CMS. Po ukończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, lekki, wyrazisty oraz profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa wyczekiwane korzyści w postaci: większej liczby odsłon, sprowadzeniu dodatkowych klientów oraz zleceń. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
hajnowski

Czy użytkujesz już swą stronę www, której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych wyników? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy rozpoznać gdzie jest przyczyna tego stanu rzeczy. W skład naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest realna i nie zawsze jest sensowna. Niejednokrotnie o wiele lepiej zrobić witrynę www od zera zachowując czas i fundusze. Wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Często bywa jednak tak, że nasza strona www po prostu się zestarzała i potrzebuje odnowienia, dlatego również wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja strony www może okazać się nieopłacalna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy www znacząca jest także obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej skuteczność i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
hajnowski

Podstawą efektu widoczności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto zatroszczy się o to już we wczesnym etapie ich projektowania, tak aby zapobiec na przyszłość zbędnych kosztów. Często kontrahenci kontaktują się z problemami słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania portalu www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należałoby zmienić aby poprawić jej kondycję i widoczność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Następnym, a jednocześnie jednym z kluczowych czynników, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne teksty oraz artykuły z wykorzystaniem ważnych wyrazów kluczowych. Sporządzamy także synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda zastosowania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Skontaktuj się!Strony www hajnowski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu strony należy szczególnie wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a używalnością. Kontrahenci, ale również wykonawcy, różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów zasadniczą rzeczą jest skupienie się na oprawie portalu. Użytkownik, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć kłopotu z zauważeniem do czego odnosi się witryna www, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na stronie dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci co więcej zwracają uwagę na dokładności wykonania od strony technicznej, aby dana witryna pojawiła się jak najwyżej w w Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji portalu, lecz i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas witryny były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych możliwości. A więc w przypadku gdy masz przeczucie, że Państwa witryna nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł dogodny okres, by skorzystać z naszych usług. Przeprowadzimy dla Państwa usługę darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny www w wynikach wyszukiwania Google. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji wziąć się do działania. Czasem konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem mała zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już własną stronę (bądź strony) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły regularnie zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących usług, towarów, fotografii czy treści. Rozsądnie jest też cyklicznie okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny www. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w Google, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja się utrzyma. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga