Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Łasin

Obszar usług: Łasin - powiat grudziądzki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych metod, które pozyskają dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w Internecie. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi klienci dostawali do swoich rąk narzędzie lepsze od innych, więc oferujemy wartościowe i nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza propozycja była systematycznie aktualizowana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu www polegająca na zakodowaniu kodu strony w taki sposób aby wczytywała się dobrze na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność portalu dogadywana jest już w pierwszym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu www pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli witryna po ukończeniu przygotowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się bardzo szybko w Google z uwagi na fakt iż są wdrażane fachowo i zgłaszane tuż po uruchomieniu witryny do indeksacji Google na podstawie mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas strona internetowa jest w każdym aspekcie dostosowana do specjalności biznesu i grupy końcowej, dla jakiej jest tworzona. Znakomicie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami sekretów. To funkcjonalna mieszanka wiedzy, z jaką chcemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Łasin

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne odnośnie kosztów oraz jakości serwisy. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od bardzo wielu aspektów. Te najważniejsze z nich przedstawiliśmy w postaci pytań w naszym formularzu, z którego zachęcamy skorzystać w celu efektywniejszego oraz bardziej precyzyjnego wyliczenia wartości stworzenia strony www. Strony, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni wymogi odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezmiernie istotną pod kątem widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Sumiennie wykonana i zoptymalizowana witryna ma spore znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie kodujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kreujemy także bez wersji edycją treści strony. Po skończeniu pracy otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny oraz profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie spodziewane profity w postaci: wyświetleń, sprowadzeniu dodatkowej ilości klientów oraz zapytań. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Łasin

Czy użytkujesz już swoją stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy dojść gdzie jest powód tego stanu rzeczy. W zakres działania naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się możliwa i nie zawsze jest opłacalna. Czasami o wiele prościej wykonać stronę www od zera zachowując czas i środki. Niemal wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Zwykle jest jednak tak, że nasza strona najzwyczajniej się postarzała i potrzeba jej odnowienia, toteż wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja portalu www może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji lub naprawy portalu www istotna jest także obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej sprawność i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Łasin

Fundamentem efektu widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Dobrze jest dopilnować tego już na wczesnym etapie ich tworzenia, aby zapobiec na przyszłość następnych nakładów pieniężnych. Dość często kontrahenci zgłaszają się z problemami mało widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją portalu www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należy zmienić aby ulepszyć jej kondycję oraz pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www oferujemy nieodpłatnie. Następnym, i zarazem jednym z najważniejszych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne teksty i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych głównych słów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda użycia tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu tekstu. Skontaktuj się z nami!Strony www Łasin

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia witryny warto szczególnie wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej stroną graficzną, a użytecznością. Kontrahenci, a ponadto projektanci, odmiennie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów kluczową sprawą jest skupienie się na oprawie portalu. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć trudności z zauważeniem czego dotyczy strona, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na stronie dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci dodatkowo skupiają się na poprawności wykonania od strony technicznej, by dana strona pojawiła się wysoko w wyszukiwarce opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz poprawnej optymalizacji portalu www, ale również i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszej oferty. Gdy odnosisz przeczucie, że Państwa witryna www nie działa prawidłowo, to przyszedł odpowiedni moment, by skorzystać z naszej usługi. Wykonamy dla Państwa usługę bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony www w Google. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu rozpocząć działania. Nierzadko konieczny jest generalny remont, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że masz już swoją stronę (bądź strony) w internecie i nie masz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Do tego często zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, fotografii czy tekstu. Bardzo dobrze jest też regularnie wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony www. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga