Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ grudziądzki

Obszar usług: Grudziądz, Gruta, Łasin, Radzyń Chełmiński, Rogóźno, Świecie nad Osą.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych metod, które pozyskają dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w sieci. To kompleksowe oraz wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi klienci dostawali do swoich potrzeb produkt wydajniejszy od innych, więc przedstawiamy nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to by nasza usługa była nieustannie odświeżana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobilne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia specjalizacja w której umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez znaczenia, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego dla użytkownika środowiska online jest jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu internetowego polegająca na ułożeniu kodu strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się prawidłowo na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana witryna www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu ustalana jest już w pierwszym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli strona po oddaniu dostosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się bardzo szybko w wyszukiwarce ponieważ są projektowane fachowo i zgłaszane tuż po ukończeniu usługi do indeksu Google na podstawie mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas praca jest w każdym aspekcie przystosowana do sektora działalności i grupy finalnej, dla której jest programowana. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami zagadek. To kreatywna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
grudziądzki

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny oraz jakości serwisy. Niewątpliwym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od masy aspektów. Najistotniejsze z nich wymienione są w postaci pytań w naszym formularzu, z którego warto skorzystać w celu efektywniejszego oraz bardziej szczegółowego oszacowania ceny wykonania strony www. Witryny, które projektujemy, spełniają w pełni warunki zalecanej optymalizacji SEO, co jest sprawą szczególnie znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarki Google. Poprawnie zakodowana i zoptymalizowana witryna ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie programujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to wykonujemy również bez wersji z systemem edycji. Po wykonaniu projektu otrzymujesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie wyczekiwane profity w postaci: większej liczby wyświetleń, pozyskaniu dodatkowych klientów oraz zapytań. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
grudziądzki

Czy użytkujesz już własną stronę www, co do której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych rezultatów? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy wybadać gdzie leży przyczyna problemu. W skład naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się do zrealizowania oraz nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie lepiej wykonać stronę www od zera zaoszczędzając czas i środki. Prawie wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Często jest jednak tak, iż nasza witryna www najzwyczajniej się zestarzała i potrzebuje modernizacji, dlatego również proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modernizacja strony może okazać się nieopłacalna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z z naszą agencją w celu omówienia koniecznych aspektów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy portalu www znacząca jest także obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej wydajność i konkurencyjność. Czym prędzej namawiamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
grudziądzki

Filarem efektu widoczności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Dobrze jest zatroszczy się o to już w początkowej fazie ich tworzenia, aby zapobiec w przyszłości następnych wydatków. Często kontrahenci kontaktują się z problemami słabo widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszych zapotrzebowań oferując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania strony, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należałoby zmienić aby udoskonalić jej efektywność i widoczność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Dalszym, i zarazem jednym z decydujących aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe treści oraz artykuły z wykorzystaniem zasadniczych słów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda wykorzystania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Skontaktuj się!Strony www grudziądzki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania portalu należy szczególnie zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej wyglądem strony, a użytecznością. Klienci, jak również sami projektanci, odmiennie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów ważną rzeczą jest skupienie się na wyglądzie witryny www. Użytkownik, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć kłopotów z określeniem do czego odnosi się witryna, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy dodatkowo przywiązują uwagę na poprawności wykonania od strony technicznej, by dana strona www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji portalu, lecz i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych kompetencji. A więc kiedy odnosisz odczucie, że Twoja witryna www nie działa właściwie, to nadszedł idealny moment, by się z nami skontaktować. Przeprowadzimy dla was usługę bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny w wynikach wyszukiwania. Proponujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was zabrać się za działania. Często bywa tak że konieczna jest modernizacja, innym razem już mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że masz już własną stronę (bądź strony) w internecie ale nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Do tego cyklicznie zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, fotografii czy tekstu. Stosownie jest też czasem wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony www. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość ta pozycja się utrzyma. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


A zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga