Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Wielichowo

Obszar usług: Wielichowo - powiat grodziski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym sektorze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają wytyczne nakładane przez wyszukiwarkę internetową Google, co zapewnia im wysoką widoczność w Google.


Internet to wspaniałe narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych odbiorców towarów i usług. Nawet małe i większe działalności, dzięki nieograniczonym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił kompletnie pogląd na działania wielu podmiotów konkurujących o znalezienie potencjalnego kontrahenta. Ponadto, poprzez działalność w internecie, można pozyskać o wiele więcej klientów naszych produktów bądź usług.


Już dziś zatroszcz się o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o Twojej firmie. Wzmocnienie widoczności w internecie pozwoli Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy dużo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych klientów. Stworzymy od początku, bądź zmodernizujemy dotychczasową stronę tak, by była wizytówką Twojej firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe powstają w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zapraszamy do kontaktu już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia strony www, polegająca na automatycznym ułożeniu wyglądu graficznego strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje oddana dana witryna www, powinien w krótkim czasie spostrzec się w jej logicznym układzie, i bez najmniejszych kłopotów wyszukiwać zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron internetowych, mająca na celu takie usprawnienie strony, by była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje na zdefiniowane frazy lub wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia odpowiednich usprawnień, strona www jest przejrzysta, funkcjonalna oraz sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zyskać klientów, potrzeba Ci czegoś więcej niż jedynie dobrych produktów i profesjonalnej obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu w sieci jest właśnie firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz skutecznie swoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, działalności konkurencyjnej i określeniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie targetu w prostej lini doprowadzi do wzrostu ilości konwersji oraz zysków.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Wielichowo

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje szybkie, responsywne i przejrzyste strony www. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od poziomu rozbudowania zlecenia, i co za tym idzie, czasu który należy poświęcić do jej ukończenia. Sugerujemy także skorzystać z naszego formularza wyceny, dostępnym na naszej stronie internetowej, aby obliczyć szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde nasze jedno zlecenie poprzedza dostosowany odpowiednio do danej branży i charakteru działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny witryny w dalszej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, bądź w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją prośbę jesteśmy w stanie także zakodować witrynę www w wersji bez edycji CSM. Gwarantowana także przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, co jest fundamentem zaindeksowania strony w wynikach Google oraz znacznym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. Finalnie dostajesz profesjonalny, schludny a również praktyczny serwis www dopasowany do branży Twojej działalności. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Wielichowo

Wizytówka strony www ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji źle oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by zwiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny na najwyższym poziomie widoczności oraz zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, konieczna jest ich nieustanna obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Ci taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny, modułów czy zapewnienie optymalnej responsywności. Szczególnie istotne są także aktualizacje systemu CMS – WordPress w przypadku posiadania witryny www z edycją treści CMS w zapleczu systemu WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Wielichowo

Optymalizacja SEO strony www jest szczególnie koniecznym procesem, wpływającym na okazanie się na czołowej stronie w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, wdrażanych przez nas już na wstępnym etapie projektowania strony internetowej, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność oraz promocję w sieci. Wykonujemy również zupełnie darmowy, dobry audyt strony www funkcjonującej, pozwalający odszukać wszystkie niepoprawności mające wpływ na jej niską indeksację w wyszukiwarkach. Kolejnie przechodzimy do właściwych rozwiązań, aby Twoja strona www pracowała skutecznie. Również duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie artykuł na witrynę www jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w wyselekcjonowane frazy i wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek. Pamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu odmiennych treści, wspomagające bardzo dobre zaplecze pozycjonerskie. Zapraszamy!Strony www Wielichowo

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Sumiennie utworzona strona www wyróżni Waszą firmę względem konkurencji oraz doprowadzi do odniesienia znacznych efektów widoczności w Google. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki ma pełnić dana strona www oraz grona klientów, do których spodziewamy się dotrzeć. W następnej kolejności ustalamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie www, by były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, by czytelnik w prosty sposób, w krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał jasne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia i galerie wzmacniają wartość strony, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia przejrzystości. Kompozycja oraz koloryzacja gwarantują miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez naszą firmę strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji i nowoczesne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz należytą optymalizację witryny internetowej, co doskonale spełnia wszelkie wymagania algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By nie zostać w tyle za stale rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, ażeby ich strony www były w pełni niezawodnym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy masz do dyspozycji już swoją witryną www oraz zaczynasz stwierdzać, że Twoja witryna www przestaje funkcjonować dobrze, wówczas warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Zawodowstwo naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie innowacyjnego wyglądu, dostosowanego do najnowszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony www, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie dokonamy całościowej analizy strony internetowej oraz zaproponujemy optymalne rozwiązania, które wdrożymy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie rozumiesz, iż nie wystarczy mieć doskonale zrobioną firmową stronę internetową. Bardzo istotna jest jej prawidłowa obsługa, by całość wciąż sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, całkowicie dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Gdy zdarzy się owa potrzeba, to odnowimy stronę internetową odnośnie do zmiany szaty graficznej, rozmieszczenia i właściwości. Ekspresowo zrealizujemy wszystkie naprawy, gwarantując na końcu kompleksową modernizację strony www. Nawiążmy współpracę już dziś!


A zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga