Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ grodziski-wielkopolskie

Tworzenie stron www i obsługa stron internetowych. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO - optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Grodzisk Wielkopolski, Granowo, Kamieniec, Rakoniewice, Wielichowo.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym zasięgu. Projektowane przez nas nowoczesne strony www wypełniają wytyczne wyznaczane przez wyszukiwarkę internetową, co gwarantuje im dobrą lokalizację z pośród konkurencji.


Internet to wspaniałe niezbędne narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet mniejsze i większe działalności, dzięki gigantycznym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił totalnie filozofię działania wielu działalności konkurujących o znalezienie potencjalnego klienta. Notabene, za pomocą działalności w sieci, można osiągnąć o wiele więcej interesantów naszych produktów bądź usług.


Już dziś powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o Twoim biznesie. Wzrost aktywności w sieci pomoże Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy dużo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz zdobywać nowych klientów. Stworzymy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji dotychczasową witrynę internetową tak, aby była wizytówką firmy w internecie. Nasze strony internetowe projektowane są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. Co więcej, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!bezpłatna wycena strony


Zamów usługę u nas, a otrzymasz


Stronę Responsywną RWD z CMS

Technologia projektowania serwisu internetowego, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się grafiki strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych urządzeniach.

Dostosowaną funkcjonalnie

Nabywca, któremu zostaje zasugerowana dana witryna, powinien szybko spostrzec się w jej schemacie, oraz bez najmniejszych kłopotów odczytać zawarte w niej informacje.

Profesjonalną i nowoczesną

Strony internetowe wykonane są zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi oraz użytkowymi, dzięki czemu dużo prościej jest uzyskać zainteresowanie kontrahentów danym produktem lub usługą.

Zoptymalizowaną pod SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron internetowych, mająca na celu takie uskutecznienie witryny www, aby była w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje na zdefiniowane frazy i słowa kluczowe w wyszukiwarkach.

Z szybką widocznością w Google

Dzięki wprowadzeniu specjalnych usprawnień, witryna www jest przejrzysta, funkcjonalna oraz sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zdobyć kontrahentów, z pewnością potrzebujesz coś więcej aniżeli tylko dobrych produktów oraz fachowej obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu internetowego jest aktualnie firmowa strona www, dzięki której wypromujesz skutecznie Twoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurencji i sprecyzowaniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu z całą pewnością doprowadzi do zwiększenia kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowany standard


 • WERSJA Z EDYCJĄ TREŚCI STRONY CMS
 • WERSJA MOBILNA STRONY - RWD
 • FAVICON BAZUJĄCY NA LOGO
 • STRONA ZOPTYMALIZOWANA POD SEO
 • INFORMACJA O WYKORZYSTANIU COOKIES
 • POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI
 • SLIDER Z PRZESUWANYMI ZDJĘCIAMI
 • MAPA GOOGLE Z ADRESEM FIRMY
 • FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE WWW
 • PRZEJRZYSTA SZYBKO DZIAŁAJĄCA STRONA
 • PRZYJAZNA DLA WYSZUKIWARKI GOOGLE


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje lekkie, responsywne i schludne witryny. Całkowity koszt witryny www zależny jest od poziomu skomplikowania usługi, co ma wpływ na wymiar, czasu który należy poświęcić do jej stworzenia. Warto również skorzystać z naszego formularza wyceny witryny, który dostępny jest na naszej stronie www, aby sprecyzować o wiele szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde jedno zlecenie poprzedza dostosowany do branży i specyfiki działalności, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, szablon graficzny witryny kolejnie poddawany jest programowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoje żądanie jesteśmy w stanie również zaprogramować witrynę w wersji systemu edycji treści. Gwarantowana także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, jest to podstawą efektu widoczności strony w wyszukiwarce Google i niemałym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Na koniec otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty a zarazem praktyczny serwis www odpowiednio dostosowany do zakresu Twojej działalności. Sprawdź nas!
Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www

Wizytówka strony www posiada duże znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w istocie negatywnie oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej witryny. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, by powiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na odpowiednim poziomie widoczności oraz zapewnić im sprawne funkcjonowanie, potrzebna jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to możemy zapewnić wam takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony, modułów czy zapewnienie optymalnej mobilności. Szczególnie istotne są także aktualizacje systemu WordPress w przypadku użytkowania witryny www z wersją edytowalną w CMS w panelu administracyjnym WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy rzetelny nieodpłatny audyt Państwa strony www, a następnie możemy zaoferować najbardziej optymalne rozwiązanie!


Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci

Optymalizacja SEO strony firmowej jest bardzo obowiązkowym procesem, mającym wpływ na okazanie się na czołowej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już na wczesnym etapie projektowania strony internetowej, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Proponujemy także bezpłatnie, solidny audyt strony www już istniejącej, umożliwiający wyszukać wszystkie niepoprawności które wpływają na jej słabą indeksację w Google. Następnie przystępujemy do precyzyjnych rozwiązań, tak by Twoja strona firmowa pracowała idealnie. Duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek Google, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez Ciebie tekst na stronę firmową jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony w poszukiwane frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Nie zapomnij! Płacisz raz za artykuł, a my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu innych tekstów, budujących poprawne zaplecze dla pozycjonowania. Napisz do nas!

Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu www?

Profesjonalnie stworzona strona www wyróżni Państwa firmę względem konkurencji i spowoduje odniesienie powodzenia w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od wyznaczenia celu jaki powinna pełnić dana strona internetowa i grona klientów, do których chcielibyśmy dotrzeć. Po czym określamy jakie treści powinne znajdować się na stronie www, aby były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, aby użytkownik w prosty sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał klarowne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia oraz galerie wzmacniają zalety estetyczne portalu, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia czytelności. Kompozycja i koloryzacja gwarantują miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Przygotowane przez nas strony internetowe są w pełni zoptymalizowane oraz nowoczesne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz prawidłową optymalizację witryny www, co pod każdym względem spełnia wszystkie wymagania algorytmów Google.

Przydałaby mi się obsługa strony internetowej?

Niewątpliwie rozumiesz, że nie wystarczy posiadać bardzo dobrze wykonaną firmową stronę www. Bardzo istotna jest jej prawidłowa obsługa, by całość stale sprawnie działała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w całości dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Kiedy zajdzie owa potrzeba, to zmienimy stronę www w odniesieniu do zmiany szaty wizualnej, rozmieszczenia i właściwości. Błyskawicznie dokonamy różne naprawy, gwarantując w efekcie końcowym całościową optymalizację strony www. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Własna strona internetowa już funkcjonuje?

Chcąc nie zostać w tyle za systematycznie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zadbać o to, żeby ich witryny www były w pełni skutecznym narzędziem marketingowym. Od kiedy posiadasz już swoją stronę internetową i zaczynasz odnosić wrażenie, iż Twoja witryna internetowa przestaje funkcjonować odpowiednio, to warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kwalifikacje naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie nowoczesnego i świeżego wyglądu, dopasowanego do aktualnych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony internetowej, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy dokonamy całościowej analizy witryny www i zaproponujemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!

Z tego względu nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami!UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:


Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: dkstrony.pl