Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Sanniki

Obszar usług: Sanniki - powiat gostyniński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym sektorze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www wypełniają wytyczne nakładane przez Google, co gwarantuje im bardzo dobrą pozycję w wyszukiwarkach.


Internet to wspaniałe konieczne narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i większe działalności, dzięki dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił na amen metody działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o uzyskanie potencjalnego kontrahenta. Dodatkowo, za pomocą działalności w sieci, można szybciej pozyskać o wiele więcej odbiorców naszych produktów lub usług.


Już od teraz zadbaj o to, aby wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej działalności. Wzmocnienie widoczności w internecie pomoże Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy dużo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych klientów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji istniejącą stronę internetową tak, aby była wizytówką działalności w sieci. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia witryny, polegająca na automatycznym dopasowaniu się wyglądu graficznego strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje oddana dana strona www, powinien błyskawicznie zorientować się w jej schemacie, i bez najmniejszych kłopotów odczytać zawarte w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali www, mająca na celu odpowiednie przygotowanie strony, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki w wyszukiwarce na zdefiniowane frazy lub wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia odpowiednich informacji i zmian, witryna internetowa jest czytelna, funkcjonalna i wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby pozyskać kontrahentów, z pewnością potrzebujesz czegoś więcej niż tylko dobrego produktu oraz profesjonalnej obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, dzięki której wypromujesz efektywnie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, firm konkurencyjnych i ustaleniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie targetu z pewnością doprowadzi do zwiększenia konwersji oraz zysków.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Sanniki

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje szybkie, mobilne i schludne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od stopnia skomplikowania zlecenia, a co się z tym wiąże, czasu który trzeba poświęcić na jej stworzenie. Prosimy także skorzystać z formularza wyceny, który dostępny jest na naszej stronie, by obliczyć już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde nasze zlecenie poprzedza dostosowany do danej branży i charakteru działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny strony www w dalszej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, a także w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię klienta jesteśmy w stanie również zaprogramować witrynę w wersji nieedytowalnej. Gwarantowana również przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, co jest podstawą widoczności strony w wyszukiwarkach i niemałym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Na koniec dostajesz profesjonalny, przejrzysty a również użyteczny serwis www dokładnie dopasowany do branży Twojej firmy. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Sanniki

Witryna internetowa ma wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji źle oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych klientów. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by zwiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na możliwie wysokim poziomie widoczności a także zapewnić im sprawne funkcjonowanie, potrzebna jest ich systematyczna obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to z wielką chęcią zapewnimy Ci takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny, modułów lub zapewnienie odpowiedniej responsywności. Szczególnie istotne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w przypadku użytkowania witryny www z edycją treści CMS w panelu administracyjnym systemu WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Sanniki

Optymalizacja SEO strony www jest niezwykle koniecznym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na pierwszej pozycji wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, wdrażanych przez nas już na wstępnym etapie projektowania witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Wykonujemy także bezpłatnie, dobry audyt strony www która już działa, pozwalający odszukać wszelakie błędy wpływające na jej złą indeksację w Google. W dalszej kolejności przystępujemy do konkretnych rozwiązań, aby Twoja witryna www pracowała skutecznie. Również duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Ciebie artykuł na stronę internetową jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w odpowiednie frazy i słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów Google. Co istotne! Płacisz raz za artykuł, a my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu innych treści, wspomagające dobre zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź nas!Strony www Sanniki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Należycie wykonana strona www wyróżni Państwa firmę względem konkurencji i doprowadzi do znacznych efektów widoczności w sieci. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki ma pełnić dana strona oraz grona klientów, do których pragniemy dotrzeć. W następnej kolejności ustalamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie www, aby były zrozumiałe oraz zamieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał dokładne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie polepszają zalety estetyczne portalu, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Kompozycja i koloryzacja gwarantują miły dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Utworzone przez naszą firmę strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji i oryginalne. Stawiamy na prostotę oraz należytą optymalizację witryny internetowej, co doskonale spełnia kompleksowo wymagania algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby nadążyć za systematycznie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, ażeby ich witryny www wyróżniały się w pełni niezawodnym narzędziem reklamowym. Od kiedy masz już swoją stronę www i zaczynasz spostrzegać, że Twoja witryna przestaje pracować odpowiednio, wówczas warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Fachowość naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www innowacyjnego wyglądu, w sam raz do najnowszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny www, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie wykonamy całościową analizę witryny internetowej i doradzimy najlepiej dostosowane rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia zdajesz sobie sprawę, że nie wystarczy mieć znakomicie stworzoną firmową stronę www. Istotna jest jej odpowiednia obsługa, aby wszystko bez przerwy sprawnie działało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w całości dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. W przypadku gdy tylko zajdzie taka potrzeba, to odnowimy stronę z punktu widzenia zmiany szaty graficznej, całokształtu i funkcjonalności. Bez wahania zrealizujemy wszelkie naprawy, zapewniając docelowo całościową modernizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


A zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga