Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ gostyniński

Obszar usług: Gostynin, Pacyna, Sanniki, Sanniki, Szczawin Kościelny.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym zasięgu. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają wytyczne nakładane przez wyszukiwarki, co gwarantuje im bardzo dobrą lokalizację w wyszukiwarce internetowej.


Internet to doskonałe konieczne narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet mniejsze i większe działalności, dzięki dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił kompletnie metody funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o znalezienie potencjalnego klienta. Notabene, poprzez działalność w internecie, jest duża szansa pozyskać o wiele więcej odbiorców naszych towarów lub usług.


Już teraz powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o Twojej działalności. Podniesienie aktywności w internecie pomoże Ci odnieść przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy mnóstwo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od początku, bądź dokonamy modernizacji działającą stronę tak, aby była wizytówką firmy w internecie. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę informacji systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!




PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSL



Zamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia witryny www, polegająca na samoczynnym dostosowaniu się układu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje zasugerowana dana witryna, powinien w szybkim czasie zorientować się w jej budowie, oraz bez najmniejszych trudności odnaleźć zawarte w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron internetowych, mająca na celu takie przygotowanie witryny www, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki w wyszukiwarce na zdefiniowane frazy lub wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalistycznych informacji i zmian, witryna internetowa jest czytelna, funkcjonalna i sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc przyciągnąć klientów, potrzeba Tobie więcej aniżeli tylko dobrego produktu i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Istotną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszym świecie firmowa strona www, poprzez którą zareklamujesz efektywnie swoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurentów i wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie targetu w prostej lini doprowadzi do wzrostu ilości Kontaktu z Państwem.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
gostyniński

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy lekkie, responsywne oraz przejrzyste witryny. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od wymiaru skomplikowania usługi, i co za tym idzie, czasu potrzebnego do jej ukończenia. Sugerujemy także skorzystać z naszego formularza wyceny projektu, który dostępny jest na naszej stronie, by wyliczyć już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde przez nas zadanie poprzedza dopasowany odpowiednio do danej branży oraz charakteru firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, szablon graficzny witryny www w dalszej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, oraz w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie również zaprogramować witrynę w wersji systemu edycji treści. Gwarantowana także przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, jest to podstawą widoczności strony w Google oraz ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. Na koniec dostajesz profesjonalny, czytelny oraz użyteczny serwis www dostosowany do zakresu Twojej działalności. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
gostyniński

Wizytówka strony www posiada duże znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji źle oddziaływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej strony. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, aby poszerzyć jej konwersję. By utrzymać strony www na możliwie wysokim poziomie widoczności oraz zagwarantować im odpowiednie funkcjonowanie, potrzebna jest ich nieustanna obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości i umiejętności, to z wielką chęcią zapewnimy Ci taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny www, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej responsywności. Szczególnie istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w przypadku posiadania strony www z edycją treści CMS w zapleczu systemu WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy solidny w pełni darmowy audyt Twojej strony www, a kolejnie zaproponujemy jak najbardziej odpowiednie rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
gostyniński

Optymalizacja SEO strony firmowej jest Niezmiernie koniecznym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez nas już na wstępnym etapie projektowania strony www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a również promocję w internecie. Wykonujemy także całkowicie darmowy, profesjonalny audyt strony www już funkcjonującej, pozwalający wyszukać wszystkie błędy wpływające na jej niską indeksację w Google. W dalszej kolejności przechodzimy do właściwych rozwiązań, tak by Państwa strona www działała poprawnie. Również duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Państwa artykuł na witrynę jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w mocne frazy i wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek. Nie zapomnij! Płacisz tylko za jeden artykuł, a następnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnorakich treści, wspomagające dobre zaplecze dla pozycjonowania. Zapytaj o szczegóły!



Strony www gostyniński

garść niezbędnych informacji!



Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Profesjonalnie wykonana strona www wyróżni Państwa firmę w porównaniu do konkurencji i wpłynie na odniesienie powodzenia w internecie. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od wyznaczenia celu jaki ma pełnić dana strona internetowa oraz grupy klientów, do których przewidujemy dotrzeć. Kolejnie określamy jakie dane powinny znaleźć się na stronie internetowej, tak by były zrozumiałe i umieszczone w sposób taki, by użytkownik w prosty sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał klarowne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia i galerie podwyższają jakość portalu, a zarazem nie mając wpływu na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Struktura i kolorystyka gwarantują miły dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Utworzone przez nas strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane oraz nowoczesne. Nastawiamy się na prostotę oraz profesjonalną optymalizację strony, co w zupełności spełnia wszelkie wymagania algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Ażeby podążyć za wiecznie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, ażeby ich strony internetowe były w pełni bezawaryjnym narzędziem marketingowym. Gdy masz już swoją witrynę internetową i zaczynasz stwierdzać, iż Twoja witryna przestaje funkcjonować odpowiednio, wówczas warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Umiejętność naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie nowoczesnego i świeżego wyglądu, dostosowanego do najnowszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny www, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie przeprowadzimy całościową analizę strony internetowej i zaproponujemy optymalne rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie rozumiesz, że nie wystarczy posiadać świetnie wykonaną firmową stronę internetową. Bardzo istotna jest jej odpowiednia obsługa, aby wszystko bez przerwy sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, całkowicie dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Gdy tylko zajdzie taka potrzeba, to odświeżymy stronę odnośnie do zmiany szaty graficznej, rozłożenia i właściwości. Bez wahania przeprowadzimy wszelkie naprawy, gwarantując finalnie całościową modernizację strony internetowej. Zapraszamy do kontaktu!


Dlatego też nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!




PRZEKAŻ DALEJ:




Aktualności z bloga