Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Kowalewo Pomorskie

Obszar usług: Kowalewo Pomorskie - powiat golubsko-dobrzyński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym obrębie. Nasze nowoczesne strony www spełniają wytyczne określane przez wyszukiwarki internetowe, co zapewnia im bardzo dobrą lokalizację w wyszukiwarce Google.


Internet to doskonałe podstawowe narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet mniejsze i średnie biznesy, dzięki nieograniczonym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił na dobre strategię funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o pozyskanie potencjalnego kontrahenta. Dodatkowo, poprzez działalność w sieci, można szybciej przyciągnąć o dużo więcej klientów naszych produktów oraz usług.


Już dziś zadbaj o to, aby wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o firmie. Zwiększenie aktywności w sieci pozwoli Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy mnóstwo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych klientów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź zmodernizujemy istniejącą stronę tak, aby była wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia strony internetowej, polegająca na samoczynnym ułożeniu elementów strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje oddana dana witryna www, powinien szybko zorientować się w jej logicznym układzie, oraz bez kłopotu znaleźć poszukiwane w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn www, mająca na celu takie usprawnienie strony internetowej, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na określone frazy i słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalnych usprawnień, strona internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna i sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby pozyskać klientów, potrzeba Tobie coś więcej aniżeli tylko dobrego produktu i profesjonalnej obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu w sieci jest dzisiaj firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz efektywnie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurentów i sprecyzowaniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu z całą pewnością doprowadzi do przyrostu konwersji oraz zysków.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kowalewo Pomorskie

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje lekkie, responsywne i przejrzyste strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www zależny jest od miary rozbudowania usługi, co ma wpływ na wymiar, czasu potrzebnego na jej stworzenie. Sugerujemy również skorzystać z formularza do wyceny strony, dostępnym na naszej stronie, aby wyliczyć dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde zaczęte przez dkstrony zadanie poprzedza odpowiednio dopasowany do branży oraz charakteru działalności, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny strony w dalszej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, a także w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię kontrahenta jesteśmy w stanie również zbudować witrynę w wersji systemu edycji treści CMS. Gwarantowana również przez nas jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, co jest fundamentem indeksacji strony w Google oraz dużym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Finalnie dostajesz profesjonalny, estetyczny a także funkcjonalny serwis www dopasowany do tematyki Twojej działalności. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kowalewo Pomorskie

Strona internetowa ma wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w istocie negatywnie oddziaływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych kontrahentów. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by pomnożyć jej konwersję. By utrzymać witryny na możliwie wysokim poziomie widoczności oraz zagwarantować im odpowiednie funkcjonowanie, wymagana jest ich ciągła obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości lub umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Tobie takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie istotne są także aktualizacje systemu WP w sytuacji użytkowania strony www z wersją edytowalną w CMS w panelu WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kowalewo Pomorskie

Optymalizacja SEO strony www jest szczególnie niezbędnym procesem, mającym wpływ na okazanie się na wysokiej pozycji wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już we wczesnym etapie tworzenia witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność oraz promocję w sieci. Wykonujemy również bezpłatny, dokładny audyt strony www która już funkcjonuje, ułatwiający zbadać wszelakie nieprawidłowości rzutujące na jej niską indeksację w wyszukiwarkach. W dalszej kolejności przechodzimy do precyzyjnych rozwiązań, by wasza witryna www funkcjonowała poprawnie. Także duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez was artykuł na stronę www jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w mocne frazy i słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek. Pamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, a następnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnych artykułów, budujących super zaplecze dla pozycjonowania. Zapraszamy!Strony www Kowalewo Pomorskie

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Należycie stworzona strona www wyróżni Państwa działalność względem konkurencji i spowoduje odniesienie sukcesu w internecie. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki ma spełniać dana witryna i grona kontrahentów, do których chcielibyśmy dotrzeć. Po czym ustalamy jakie materiały powinne znajdować się na stronie www, tak aby były oczywiste oraz umieszczone w sposób taki, by czytelnik w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał precyzyjne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia i galerie podnoszą zalety estetyczne portalu, a zarazem nie mając wpływu na szybkość ładowania oraz zakłócenia przejrzystości. Kompozycja i kolorystyka gwarantują miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez naszą agencję strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji i oryginalne. Stawiamy na prostotę i prawidłową optymalizację strony internetowej, co całkiem spełnia kompleksowo wytyczne algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby podążyć za nieustająco rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, ażeby ich strony internetowe wyróżniały się w pełni właściwym narzędziem marketingowym. Od kiedy masz do dyspozycji już własną witrynę oraz zaczynasz dostrzegać, że Twoja witryna www przestaje działać dobrze, to warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalizm naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie nowego i świeżego wyglądu, adekwatnego do dzisiejszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę strony www oraz podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia jesteś świadomy, iż nie wystarczy posiadać świetnie wykonaną firmową stronę internetową. Ważna jest też właściwa obsługa, aby wszystko stale sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, w całości dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Gdy tylko zajdzie owa potrzeba, to zmienimy stronę internetową odnośnie do zmiany oprawy graficznej, rozłożenia i właściwości. Bez wahania przeprowadzimy wszystkie naprawy, zapewniając w efekcie końcowym kompleksową optymalizację strony www. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga