Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ golubsko-dobrzyński

Tworzenie stron www i obsługa stron internetowych. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO - optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Golub-Dobrzyń, Ciechocin, Kowalewo Pomorskie, Radomin, Zbójno.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym horyzoncie. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają standardy wyznaczane przez Google, co zapewnia im wysoką pozycję z pośród konkurencji.


Internet to wspaniałe konieczne narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i większe działalności, dzięki dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił kompletnie pogląd na działania wielu podmiotów konkurujących o dotarcie do potencjalnego kontrahenta. Dodatkowo, poprzez działalność w sieci, można szybciej przyciągnąć o wiele więcej odbiorców naszych towarów a także usług.


Już od teraz zadbaj o to, aby wyszukiwarka Google dysponowała aktualnymi informacjami o firmie. Wzmocnienie widoczności w sieci pozwoli Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy dużo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji gotową witrynę tak, aby była wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe powstają w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę informacji systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!bezpłatna wycena strony


Zamów usługę u nas, a otrzymasz


Stronę Responsywną RWD z CMS

Technika projektowania strony internetowej, polegająca na automatycznym ułożeniu elementów strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych komputerach.

Dostosowaną funkcjonalnie

Użytkownik, dla którego zostaje zasugerowana dana strona internetowa, powinien naturalnie rozpoznać się w jej logicznym układzie, oraz bez trudu odnaleźć zawarte w niej dane.

Profesjonalną i nowoczesną

Strony internetowe wykonane są zgodnie z poprawnymi standardami oraz użytkowymi, dzięki czemu znacznie łatwiej jest uzyskać zainteresowanie kontrahentów danym produktem lub usługą.

Zoptymalizowaną pod SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn, mająca na celu specjalistyczne przygotowanie strony internetowej, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki w wyszukiwarce na wybrane frazy lub wyrazy kluczowe w Google.

Z szybką widocznością w Google

W skutek wprowadzenia odpowiednich informacji i zmian, strona www jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc pozyskać klientów, z pewnością potrzeba Tobie coś więcej niż jedynie dobrych produktów i profesjonalnej obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu w sieci jest właśnie firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz efektywnie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, firm konkurencyjnych oraz wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie targetu w prostej lini doprowadzi do wzrostu konwersji.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowany standard


 • WERSJA Z EDYCJĄ TREŚCI STRONY CMS
 • WERSJA MOBILNA STRONY - RWD
 • FAVICON BAZUJĄCY NA LOGO
 • STRONA ZOPTYMALIZOWANA POD SEO
 • INFORMACJA O WYKORZYSTANIU COOKIES
 • POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI
 • SLIDER Z PRZESUWANYMI ZDJĘCIAMI
 • MAPA GOOGLE Z ADRESEM FIRMY
 • FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE WWW
 • PRZEJRZYSTA SZYBKO DZIAŁAJĄCA STRONA
 • PRZYJAZNA DLA WYSZUKIWARKI GOOGLE


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje efektywne, responsywne oraz schludne witryny www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od wymiaru rozbudowania zlecenia, co ma wpływ na ilość, czasu potrzebnego na jej ukończenie. Prosimy także skorzystać z formularza wyceny witryny www, dostępnym na naszej stronie www, by wyliczyć już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde przez nas zadanie poprzedza dostosowany do danej branży oraz specyfiki branży, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny witryny www następnie poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, oraz w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie kontrahenta jesteśmy w stanie także zbudować stronę w wersji bez edycji CSM. Zapewniona również przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, co jest podstawą zaindeksowania strony w wyszukiwarkach oraz wyraźnym sygnałem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Na koniec dostajesz profesjonalny, przejrzysty a zarazem funkcjonalny serwis www dokładnie dopasowany do zakresu Twojej firmy. Zapraszamy!


Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www

Witryna posiada duże znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w istocie negatywnie oddziaływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, by zwieloktornić jej konwersję. By utrzymać witryny na możliwie wysokim poziomie widoczności i zapewnić im odpowiednie funkcjonowanie, konieczna jest ich ciągła obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości i umiejętności, to z wielką chęcią zapewnimy Ci taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład zadań wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny www, modułów lub zapewnienie optymalnej mobilności. Szczególnie istotne są także aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji posiadania witryny www z systemem treści CMS w panelu systemu CMS – WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy dogłębny w pełni darmowy audyt Państwa witryny www, i możemy zaoferować korzystne rozwiązanie!


Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci

Optymalizacja SEO strony www jest niezwykle ważnym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na pierwszej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, wdrażanych przez nas już w początkowym etapie projektowania strony internetowej, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Wykonujemy także w 100% bezpłatny, solidny audyt strony www działającej, ułatwiający znaleźć wszelakie błędy które wpływają na jej niską indeksację w wyszukiwarkach. W dalszej kolejności przystępujemy do precyzyjnych rozwiązań, tak by Twoja witryna internetowa funkcjonowała poprawnie. Także duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez was artykuł na witrynę www jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w wyselekcjonowane frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Pamiętaj! Płacisz tylko raz za artykuł, a następnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu odmiennych tekstów, wspomagające właściwe zaplecze pozycjonerskie. Skontaktuj się!


Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu www?

Solidnie wykonana strona www wyróżni Twoją firmę w odniesieniu do konkurencji oraz przyczyni się do odniesienia znacznych efektów widoczności w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki ma pełnić dana witryna i grona kontrahentów, do których spodziewamy się dotrzeć. W drugiej kolejności określamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie, aby były zrozumiałe i umieszczone w sposób taki, aby czytelnik w prosty sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał dokładne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia i galerie polepszają jakość portalu, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia czytelności. Układ oraz koloryzacja gwarantują miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Stworzone przez dkstrony strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji i nowoczesne. Kierujemy się prostotą i należytą optymalizację witryny, co w każdym calu spełnia wszystkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek internetowych.

Przydałaby mi się obsługa strony internetowej?

Bez wątpliwości zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy posiadać znakomicie stworzoną firmową stronę www. Bardzo ważna jest jej odpowiednia obsługa, by wszystko zawsze sprawnie działało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, w zupełności dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. W przypadku gdy tylko zajdzie owa potrzeba, to odświeżymy stronę pod kątem zmiany oprawy wizualnej, formy i użyteczności. Bez wahania wykonamy wszelkie naprawy, zapewniając na końcu całościową optymalizację strony www. Nawiążmy współpracę już dziś!


Własna strona internetowa już funkcjonuje?

Pragnąc nie zostać w tyle za ciągle rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, by ich witryny www wyróżniały się w pełni oryginalnym narzędziem reklamowym. Od kiedy masz już własną stronę internetową oraz zaczynasz odnosić wrażenie, iż Twoja strona internetowa przestaje funkcjonować należycie, wówczas warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Umiejętność naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www oryginalnego wyglądu, dostosowanego do najnowszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie wykonamy całościową analizę witryny internetowej i zaproponujemy optymalne rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!

Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami!UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:


Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: dkstrony.pl