Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Stepnica

Obszar usług: Stepnica - powiat goleniowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym sektorze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają wytyczne stawiane przez Google, co gwarantuje im dobrą lokalizację w wyszukiwarkach.


Internet to doskonałe niezbędne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców towarów oraz usług. Nawet małe i średnie biznesy, dzięki tym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił kompletnie strategię funkcjonowanie wielu działalności konkurujących o dotarcie do potencjalnego kontrahenta. Notabene, za pomocą działalności w sieci, można szybciej osiągnąć o wiele więcej interesantów naszych produktów oraz usług.


Już od teraz zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o działalności. Wzrost widoczności w internecie pomoże Ci odnieść przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy sporo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych klientów. Stworzymy od zera, bądź zmodernizujemy istniejącą już stronę internetową tak, aby była wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia przejrzystą strukturę informacji systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania stron www, polegająca na samoczynnym ułożeniu grafiki strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje przekazana dana strona internetowa, powinien momentalnie zorientować się w jej schemacie, oraz bez problemu wyszukiwać poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron internetowych, mająca na celu odpowiednie usprawnienie witryny www, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki w wyszukiwarce na określone frazy i wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich usprawnień, strona www jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoko klasyfikowana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby przyciągnąć klientów, potrzeba Tobie coś więcej aniżeli tylko dobrego produktu oraz profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu w sieci jest w dzisiejszym świecie firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz efektywnie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, działalności konkurencyjnej oraz określeniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie targetu z pewnością doprowadzi do przyrostu kontaktu z Państwa firmą.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Stepnica

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje szybkie, mobilne i schludne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od wymiaru rozbudowania projektu, co ma wpływ na ilość, czasu który należy poświęcić na jej wykonanie. Warto także skorzystać z formularza do wyceny strony, który dostępny jest na naszej stronie, aby oszacować znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde zaczęte przez dkstrony zadanie poprzedza dostosowany do branży i charakteru działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny witryny www kolejnie poddawany jest programowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, oraz w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę klienta możemy także zbudować stronę internetową w wersji bez CMS. Gwarantowana również przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, która jest fundamentem zaindeksowania strony w wyszukiwarkach oraz ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Na koniec dostajesz profesjonalny, estetyczny oraz funkcjonalny serwis www dopasowany do branży Twojej firmy. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Stepnica

Witryna posiada wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji źle wpływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem portalu internetowego. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, by poszerzyć jej konwersję. By utrzymać strony www na najwyższym poziomie widoczności oraz zapewnić im sprawną pracę, konieczna jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości i umiejętności, to możemy zapewnić Tobie taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania strony www, modułów czy zapewnienie odpowiedniej responsywności. Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w przypadku użytkowania strony www z wersją edytowalną w CMS w panelu WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy dogłębny w pełni darmowy audyt Państwa witryny www, a kolejnie zaproponujemy jak najbardziej korzystne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Stepnica

Optymalizacja SEO strony firmowej jest bardzo niezbędnym procesem, mającym wpływ na okazanie się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już na początkowym etapie tworzenia witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Wykonujemy także zupełnie darmowy, profesjonalny audyt strony www która już funkcjonuje, pozwalający wybadać wszelakie błędy które odwzorowują na jej słabą indeksację w Google. Następnie przystępujemy do precyzyjnych rozwiązań, aby Twoja witryna działała skutecznie. Także duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla Google, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez Państwa artykuł na witrynę jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony w odpowiednie frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek. Co ważne! Płacisz tylko raz za artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych artykułów, budujących poprawne zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź nas!Strony www Stepnica

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Sumiennie wykonana strona www wyróżni Waszą firmę w porównaniu do konkurencji i przyczyni się do odniesienia lepszych pozycji w Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od określenia celu jaki ma pełnić dana strona www oraz grona odbiorców, do których spodziewamy się dotrzeć. Następnie ustalamy jakie dane powinny znaleźć się na stronie www, tak by były zrozumiałe oraz umieszczone w sposób taki, aby użytkownik w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał konkretne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie podnoszą zalety estetyczne portalu, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia czytelności. Struktura oraz kolorystyka zapewniają miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Zaprojektowane przez naszą agencję strony internetowe są w pełni zoptymalizowane oraz nowoczesne. Stawiamy na prostotę oraz profesjonalną optymalizację witryny www, co w każdym calu spełnia wszystkie wymogi algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc nadążyć za nieustająco rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą dopilnować, żeby tylko ich strony www były w pełni skutecznym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy posiadasz już swoją stronę www i zaczynasz odnosić wrażenie, że Twoja strona internetowa przestaje działać odpowiednio, to warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalizm naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie oryginalnego wyglądu, dopasowanego do aktualnych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny internetowej, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy wykonamy całościową analizę strony internetowej oraz zaproponujemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie uświadamiasz sobie, że nie wystarczy mieć bardzo dobrze wykonaną firmową witrynę www. Bardzo istotna jest jej właściwa obsługa, aby całość stale sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, w pełni dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. W przypadku gdy tylko zdarzy się taka potrzeba, to zmienimy stronę internetową pod kątem zmiany oprawy wizualnej, rozmieszczenia i użyteczności. Ekspresowo zrealizujemy wszystkie naprawy, gwarantując finalnie kompleksową modernizację strony www. Zapraszamy do kontaktu!


Tym samym nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga