Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Nowogard

Obszar usług: Nowogard - powiat goleniowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym wymiarze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają wymagania określane przez wyszukiwarkę internetową Google, co gwarantuje im bardzo dobrą pozycję wyszukiwarkach internetowych.


Internet to doskonałe konieczne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet mniejsze i średnie firmy, dzięki gigantycznym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową i zagraniczną. E-commerce zmienił diametralnie filozofię funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw konkurujących o znalezienie potencjalnego klienta. Dodatkowo, dzięki internetowi, jest duża szansa osiągnąć o dużo więcej interesantów naszych produktów oraz usług.


Już od dziś zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o działalności. Podniesienie aktywności w sieci internetowej pozwoli Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy mnóstwo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych klientów. Zaprojektujemy od zera, bądź zmodernizujemy dotychczasową stronę tak, by była wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę nawigacyjną systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania strony internetowej, polegająca na samoistnym ułożeniu struktury strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje oddana dana strona www, powinien naturalnie spostrzec się w jej konstrukcji, i bez trudu wyszukiwać zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali, mająca na celu takie przygotowanie strony internetowej, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje na zdefiniowane frazy i słowa kluczowe w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalnych usprawnień, strona www jest czytelna, funkcjonalna oraz wysoce oceniana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby pozyskać kontrahentów, niezbędnie potrzeba Tobie więcej niż jedynie dobrego produktu i fachowej jakości obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu internetowego jest właśnie firmowa strona www, dzięki której wypromujesz skutecznie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurentów oraz wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie targetu z całą pewnością doprowadzi do wzrostu konwersji.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Nowogard

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje lekkie, responsywne oraz czytelne strony www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od stopnia rozbudowania zlecenia, i co się z tym wiąże, czasu potrzebnego na jej stworzenie. Sugerujemy również skorzystać z naszego formularza wyceny witryny www, który dostępny jest na naszej stronie, by sprecyzować dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde przez nas zadanie poprzedza dostosowany odpowiednio do branży i specyfiki branży, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony w następnej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, oraz w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie klienta jesteśmy w stanie również zbudować stronę internetową w wersji bez edycji treści CMS. Gwarantowana także przez dkstrony jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, co jest podstawą widoczności strony w Google i znacznym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Na koniec dostajesz profesjonalny, estetyczny a również użyteczny serwis www odpowiednio dostosowany do tematyki Twojej działalności. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Nowogard

Strona www ma wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem strony www. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by spotęgować jej konwersję. By utrzymać witryny www na odpowiednim poziomie widoczności oraz zagwarantować im sprawną pracę, wymagana jest ich fachowa obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z chęcią zapewnimy Tobie taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny www, modułów oraz zapewnienie optymalnej responsywności. Szczególnie Ważne są także aktualizacje systemu WordPress w przypadku posiadania strony www z edycją treści CMS w zapleczu administratora systemu CMS – WordPress. W trudnych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy rzetelny darmowy audyt Twojej strony www, oraz zaoferujemy najlepsze rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Nowogard

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szczególnie niezbędnym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na wysokiej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez nas już na wstępnym etapie tworzenia strony www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Wykonujemy również zupełnie darmowy, dobry audyt strony www funkcjonującej, pozwalający zlokalizować wszelakie niepoprawności mające wpływ na jej niską indeksację w Google. W dalszej kolejności przystępujemy do optymalnych rozwiązań, aby Twoja witryna internetowa działała poprawnie. Duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez was artykuł na bloga jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w wybrane frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Co istotne! Płacisz tylko za jeden artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różniących się treści, wspomagające bardzo dobre zaplecze dla pozycjonowania. Napisz do nas!Strony www Nowogard

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Odpowiednio wykonana strona www wyróżni Państwa firmę w porównaniu do konkurencji i sprawi odniesienie lepszych pozycji w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od określenia celu jaki powinna spełniać dana strona i rzeszy klientów, do których chcemy dotrzeć. W następnej kolejności określamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie internetowej, tak by były zrozumiałe oraz umieszczone w sposób taki, by czytelnik w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał dokładne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia i galerie polepszają wartość portalu, a zarazem nie wpływając na szybkość wczytywania i zakłócenia czytelności. Kompozycja oraz kolorystyka zapewniają miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Opracowane przez dkstrony strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Kierujemy się prostotą i odpowiednią optymalizację strony, co w każdym calu spełnia wszelkie wymogi algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc nadążyć za bezustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, żeby ich strony www były w pełni dobrym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy dysponujesz już swoją witrynę internetową i zaczynasz zdawać sobie sprawę, że Twoja witryna przestaje pracować dobrze, to warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Umiejętność naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www nowoczesnego i świeżego wyglądu, dopasowanego do aktualnych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony internetowej, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy dokonamy całościowej analizy witryny internetowej i podpowiemy optymalne rozwiązania, które zastosujemy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością zdajesz sobie sprawę, że nie wystarczy mieć świetnie zrobioną firmową stronę internetową. Bardzo ważna jest jej profesjonalna obsługa, by całość zawsze sprawnie działała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, całkowicie dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Gdy tylko zdarzy się taka potrzeba, to odświeżymy stronę www pod kątem zmiany oprawy wizualnej, budowy i użyteczności. Bez wahania zrealizujemy różne naprawy, gwarantując na końcu kompleksową optymalizację strony www. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Z tego względu nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga