Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Wisła

Obszar usług: Wisła - powiat cieszyński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy nowoczesne strony www dla firm lub osób indywidualnych. Solidność wykonania i prędkość działania to nasze atuty, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez skierowanie naszych projektów na optymalizację lokalną zapewnimy skuteczną widoczność firmy w Google oraz progres wartości handlowych.


E-handel to posiadająca dużo pozytywów, nowa jakość w sprzedaży, do której dołącza coraz więcej użytkowników. Dostęp do tej technologii można uzyskać prawie wszędzie dzięki możliwościom mobilnych urządzeń internetowych. Kluczem do sukcesu dla wielu przedsiębiorstw jest w dzisiejszych czasach obecność w sieci, uchylając przed nimi masę możliwości przedostania się na szersze rynki zbytu.


Nie pozwól na to aż konkurencja Cię wyprzedzi! Zatroszcz się o to, by Twoja firmowa strona internetowa znalazła się na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google. Dkstrony zrobi to dla Państwa.


Wypracowanie widoczności strony w sieci to proces, wymagający specjalnego przygotowania ale również wiedzy dotyczącej użycia dostępnych metod i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www wykonujemy poprzez korzystanie z nowych technologii jak i trendów, jednocześnie zapewniając potrzeby i oczekiwania kontrahenta. Nasze strony internetowe są w 100% mobilne, czyli płynnie układające się do wielkości ekranu wszelkiego urządzenia. Tworzenie stron www w WordPress, z systemem zarządzania treścią (CMS), w przyjazny sposób pozwoli na dokonywanie aktualizacji m.in. artykułów na stronie www.


Nowoczesne witryny internetowe, kompleksowy serwis www, aktualne rozwiązania – Zapraszamy do kontaktu!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia takiego projektowania, polegająca na samoczynnym dostosowywaniu się układu portalu www do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany. Znacznie polepsza to pozycję m.in. w wyszukiwarkach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Efektywna nawigacja witryny sprawi, że użytkownik od razu dotrze do poszukiwanych informacji. Witryna internetowa posiada wbudowany system CMS Wordpress do wygodnej samodzielnej edycji artykułów oraz zdjęć na stronie internetowej.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Przygotowywanie kodu a także struktury strony www tak, by jej treść w sposób jasny i gruntowny dostarczała wszelkich wyszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania użytkowników korzystających z wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Wykonując strony dla naszych kontrahentów, konstruujemy zoptymalizowany kod oraz przywiązujemy uwagę do tego, aby były wypełnione dobrej jakości treścią, co zapewni wysoką wartość algorytmu wyszukiwarki internetowej.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Monitoring rynku, działań konkurencji i wyznaczenie grupy docelowej to zadania, które mają wielki wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy też na bieżąco wszelkie nowinki techniczne, które wykorzystujemy w swojej pracy. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz a także w jakiej działasz branży, stworzymy dla Ciebie poprawną oraz funkcjonalną stronę, w pełni stosując się do zasad poprawnej optymalizacji SEO jak i również nienagannego designu. Dzięki naszej agencji internetowej Twoja firmowa strona www będzie miała bardzo dobrą szansę na uzyskanie odpowiedniej pozycji w wyszukiwarce internetowej.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Wisła

Agencja internetowa dkstrony zyskała zasobne doświadczenie dzięki wielu ukończonym realizacjom, których ukończyliśmy na przestrzeni dziesięciu lat. Cena strony internetowej zależy od kilku ważnych aspektów, między innymi stopnia złożoności projektu oraz innych ważnych elementów. Dokładną cenę projektu uzyskasz po wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Wiele czasu wkładamy w projekt strony www, mamy na uwadze pomysły naszych kontrahentów, a także właściwości branży, w której działa firma. Projekt strony internetowej tworzymy wykorzystując program Adobe Photoshop który jest oczywiście całkowicie bezpłatny. Dobrze obmyślaną strukturę i umiejscowienie elementów nawigacyjnych strony www kolejnie poddajemy programowaniu we właściwej do potrzeb technologii AMP, lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS w panelu WordPress, a także jako wizytówkę bez edycji treści. Wszystkie przekazane strony www zakodowane są zgodnie z wymaganymi wytycznymi właściwej optymalizacji SEO a także zgodne z W3C. Pozycjoner robiący audyt strony www niewiele musi robić, by uzyskać jej wyświetlanie na pierwszych wynikach w wyszukiwarce. Zapraszamy do kontaktu już teraz, a przekonamy Cię że rzetelna, poprawnie wykonana strona nie zawsze kosztować musi duże pieniądze.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Wisła

Strona www jest wizytówką waszej działalności w internecie. Struktura witryny, jej wygoda użytkowania, design i treści posiadają duży wpływ na postrzegania Państwa działalności przez kontrahentów. Użytkownicy chcą skrócić czas poświęcony na podjęcie decyzji o kupnie do minimum. Jeśli nie zaprezentujesz im z sensem Twojej oferty, to z wielkim prawdopodobieństwem klient może zrezygnować już na starcie z nawiązania kontaktu. Jeśli się z nami skontaktujesz wykonamy ocenę techniczną i wizualną strony www oraz zaproponować odpowiednie działanie, jak: modernizacja strony www polegająca na odświeżeniu designu oraz poprawie jej układu by bardziej spełniała swoją rolę, naprawa strony www, w sytuacji gdy witryna internetowa uległa programistycznej awarii lub konieczna jest aktualizacja pluginów w CMS oraz została zhakowana lub zawirusowana. Czasem lepszym rozwiązaniem jest stworzenie od zera nowej strony, administracja strony www czyli stała współpraca z z nasza agencją w celu dokonywania bieżących aktualizacji witryny www. Obsługa stron internetowych jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania firmowej strony. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami celem wyboru dobrej usługi tak, aby wasza strona www przynosiła dla was jak najwięcej korzyści.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Wisła

Strona internetowa to narzędzie na które każdy jej właściciel liczy by pozyskiwała do siebie więcej odwiedzających w efekcie podwyższając liczbę kontaktów biznesowych, kontrahentów przekładając się na przyrost transakcji i subskrypcji dlatego musi być atrakcyjna. Nie zawsze jest taki efekt. Wpływ na to ma wiele czynników, a także umiejętność ich użycia oraz odpowiedniego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej wpływa na zdobycie widoczności na pierwszej stronie wyników wyszukiwarki Google. Dodatkowo kładziemy nacisk na lokalne SEO, czyli optymalizację strony internetowej pod kątem wyszukiwania klientów z danego miasta czy regionu. W pierwszej kolejności wykonujemy dogłębny, zupełnie darmowy audyt strony internetowej, aby namierzyć wszystkie wady oraz nieprawidłowości na stronie, wpływające źle na indeksację i konwersję w Google. Za pomocą usługi seo copywriting zapewniamy oryginalne, ciekawe oraz zrozumiałe treści na stronie www, zawierające niezbędną ilość fraz i słów kluczowych niezbędnych dla Google. Piszemy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który zapłacisz jeden raz, a otrzymujesz pożyteczne treści mające wielkie znaczenie pozycjonerskie które stworzone są przy pomocy specjalnej składni, dzięki temu otrzymasz wiele niepowtarzalnych, niezbędnych dla wyszukiwarki treści.Strony www Wisła

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Pomagamy w zbudowaniu profesjonalnego wizerunku Państwa firmy w sieci. Postaramy się by wasza firmowa wizytówka internetowa pozytywnie wyróżniała się wśród konkurencji, zarówno pod względem technicznym oraz jej wyglądu, zadbamy też o poprawną optymalizację strony internetowej która przełoży się na szybkość oraz widoczność w sieci. Projektowanie stron internetowych przez nas poprzedzone jest mnóstwem zwięźle sprecyzowanych działań dostosowanych pod kątem danej branży, mających na celu wyeksponować Państwa działalność w sieci internetowej. Stworzona przez nas każda strona www ma na celu w prosty sposób oraz skuteczny przesłać przekaz, który z pewnością będzie w stanie dotrzeć do użytkownika na którym nam zależy wykorzystując do tego wyselekcjonowane wyrazy oraz frazy kluczowe. Za sprawą naszych działań wasza strona www w sposób naturalny pojawi się na pierwszych miejscach w wyszukiwarce po wpisaniu przez użytkownika poszukiwanego hasła związanego z określoną dziedziną. Wygląd strony www jest uzupełniony jakościową treścią, a także nie jest przeładowany zbędnymi ozdobnikami i grafiką, co przekłada się na jej zadowalającą szybkość wczytywania i przejrzystość odbioru. Wysokiej jakości teksty SEO zawarte na stronie są w pełni zrozumiałe których celem jest w prosty sposób dotarcie do podstawowych informacji, produktów lub usług w celu zwiększenia transakcji oraz użytkowników witryny. Duży nacisk kładziemy na pełną satysfakcję oraz zadowolenie naszego klienta, dlatego też jesteśmy otwarci na Państwa sugestie na każdym etapie wykonania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

W aktualnym świecie prawidłowo stworzona strona internetowa jest jednym z najlepszych narzędzi marketingowych. Powinieneś zdawać sobie sprawę, że aby Twoja firmowa strona internetowa była efektywna i posiadała właściwą konwersję, powinna bez wątpienia być na bieżąco dostosowywana do zmieniających się trendów tworzenia stron www. Przestarzała strona www może odstraszać klientów, a także generować na darmo niepotrzebne koszty. Proponowana usługa czyli modernizacja strony internetowej, to nowy profesjonalny design, a także poprawny content marketing, który przyniesie dla Was korzyści w postaci owocnej komunikacji z kontrahentem. Na podstawie przeprowadzonego przez nas bezpłatnego audytu strony www, wykonamy dostosowane odpowiednio czynności modernizacyjne, których celem jest wyróżnienie Twojej firmy na tle konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Każda istniejąca strona internetowa wymaga od czasu do czasu odświeżenia layoutu, dokonania wszelkich aktualizacji CMS oraz mniej lub bardziej poważnych napraw programistycznych. Wraz z pojawiającymi się trendami, dostępem do coraz nowszych technologii, a czasem po prostu błędami od strony programistycznej. Obsługa stron internetowych w naszym wykonaniu to szerokie spektrum prac graficznych, oraz programistycznych. Nie zastanawiaj się! tylko już dziś skorzystaj z naszej usługi obsługi Twojej www powiększając szansę na większą liczbę Twoich klientów. Zapraszamy do współpracy z naszą agencją, a wasza strona internetowa przyniesie jeszcze więcej korzyści.


Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga