Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ cieszyński

Obszar usług: Cieszyn, Ustroń, Wisła, Brenna, Chybie, Dębowiec, Goleszów, Hażlach, Istebna, Skoczów, Strumień, Zebrzydowice.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy nowoczesne strony www dla firm oraz osób indywidualnych. Solidność wykonania oraz szybkość działania to nasze cechy, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez skierowanie naszych projektów na optymalizację lokalną możemy zapewnić skuteczną obecność firmy w wyszukiwarce internetowej i progres wartości marketingowych.


Handel w internecie to posiadająca mnóstwo zalet, nowa jakość w handlu, z której korzysta coraz więcej użytkowników. Dostęp do tej technologii uzyskujemy niemalże w każdym zakątku świata przy użyciu mobilnych odbiorników internetowych. Kluczem do sukcesu dla dużej rzeszy przedsiębiorców staje się obecnie obecność w internecie, uchylając przed nimi dużo możliwości otwarcia się na szersze rynki zbytu krajowego i zagranicznego.


Nie zwlekaj aż konkurenci Cię wyprzedzą! Dopilnuj tego, aby Twoja firmowa strona internetowa znalazła się na jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce Google. Nasza agencja uczyni to dla Ciebie.


Zdobycie widoczności witryny www w internecie to mechanizm, który wymaga specjalistycznego przygotowania a zarazem wiedzy na temat wykorzystania aktualnych sposobów i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www wykonujemy poprzez wykorzystanie aktualnych technologii oraz trendów, jednocześnie dbając o wymagania i oczekiwania naszego klienta. Nasze strony internetowe są w stu procentach mobilne, czyli płynnie układające się do wielkości ekranu każdego rodzaju urządzenia. Tworzenie stron www w WordPress, z systemem (CMS), w przyjazny sposób umożliwi wykonywanie aktualizacji m.in. artykułów na stronie internetowej.


Nowoczesne portale www, kompleksowy serwis www, aktualne rozwiązania – Zapraszamy do kontaktu!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Sposób takiego projektowania, która polega na samoczynnym dostosowywaniu się struktury witryny www do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany. Google wspiera strony o tej strukturze.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Wygodna nawigacja strony sprawi, że użytkownik od razu dotrze do poszukiwanych informacji. Witryna www posiada wbudowany system zarządzania treścią strony CMS Wordpress na stronie.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Sporządzenie kodu jak i również samej struktury strony internetowej tak, by jej treść w sposób jasny i całkowity dostarczała wszelkich niezbędnych informacji lub odpowiedzi na pytania użytkowników korzystających z Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Przygotowując strony internetowe dla naszych klientów, konstruujemy zgodny z zasadami SEO kod oraz przywiązujemy uwagę do tego, by były wypełnione skuteczną treścią, co zapewni wysoką ocenę algorytmu wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Przegląd rynku, działań konkurencji oraz określanie grupy docelowej to zadania, które mają bardzo duży wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy też na bieżąco wszystkie nowinki techniczne, które stosujemy podczas projektowania oraz tworzenia witryny internetowej. Nie ma znaczenia dla nas, czym się zajmujesz oraz w jakiej branży działasz, stworzymy dla Państwa wzorową witrynę, mając w pełni na uwadze stosowanie się do zasad właściwej optymalizacji SEO jak i również nienagannego designu. Dzięki dkstrony Twoja firmowa strona www będzie miała dobrą szansę na uzyskanie sukcesu w wyszukiwarce internetowej.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
cieszyński

Agencja internetowa dkstrony zdobyła bogate doświadczenie dzięki wielu ukończonym realizacjom, których dokonaliśmy na przestrzeni niemalże dziesięciu lat. Cena strony internetowej uzależniona jest od podstawowych czynników, ten podstawowy to oczywiście stopień złożoności konkretnego projektu. Dokładną cenę strony www uzyskasz po wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Masę czasu wkładamy w projekt strony www, biorąc pod uwagę także koncepcję kontrahenta, jak i również specyfikę branży, w której funkcjonuje firma. Projekt strony internetowej tworzymy wykorzystując program Adobe Photoshop i jest on oczywiście zupełnie bezpłatny. Dobrze obmyślaną strukturę i konstrukcję elementów graficznych strony www kolejno poddajemy programowaniu we właściwej do potrzeb technologii AMP, bądź w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS z panelem WordPress, lub też jako wizytówkę bez CMS. Wszystkie wykonane strony www zaprogramowane są w zgodzie z obowiązującymi wytycznymi poprawnej optymalizacji SEO i również zgodne z W3C. Audyt strony www to czynność jaką wykona pozycjoner, dzięki naszej optymalizacji nie musi wiele pozycjonować aby uzyskać dobrą pozycję. Skontaktuj się z nami już teraz, a przekonasz się, że można mieć doskonale pracującą firmową witrynę za niewielkie pieniądze. Zapraszamy!.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
cieszyński

Firmowa strona www jest waszą wizytówką w sieci. Grafika, treści oraz użyteczność strony ma duży wpływ na to, jak Twoja firma postrzegana jest przez klientów. Czas poświęcony do minimum na podjęcie decyzji zakupowej dla użytkownika jest bardzo istotny. Jeśli nie przedłożysz im logicznie swojej oferty, wówczas mogą zrezygnować już na starcie i w ogóle z niej nie skorzystać, a Ty nie osiągniesz oczekiwanego celu. Jeśli nawiążesz z nami kontakt wykonamy ocenę techniczną i wizualną witryny www oraz zaproponować odpowiednie działanie, jak: modernizacja strony www która polega na poprawie oraz unowocześnieniu jej wyglądu oraz funkcjonalności celem poprawy jej wartości, naprawa strony www, podczas gdy witryna www uległa awarii od strony programistycznej lub wymagana jest aktualizacja wtyczek w CMS oraz została zaatakowana przez hakera. Czasami lepszym rozwiązaniem jest zrobienie od podstaw nowej strony, administracja strony www czyli stała współpraca z z nasza agencją w celu dokonywania bieżących uaktualnień na stronie www. Obsługa stron internetowych usługa zalecana dla właściwego funkcjonowania firmowej strony. Skontaktuj się z nami a zaproponujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie tak, aby Twoja strona przyciągała oraz zatrzymywała jak najwięcej kontrahentów.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
cieszyński

Strona internetowa to narzędzie na które każdy jej właściciel liczy aby przyciągała do siebie więcej użytkowników w efekcie podwyższając ilość kontaktów biznesowych, kontrahentów co przełoży się na wzrost transakcji i subskrypcji dlatego warunkiem jest jej atrakcyjność. Nie zawsze tak się dzieje. Składa się na to wiele czynników, a także umiejętność ich użycia oraz odpowiedniego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej wpływa na uzyskanie widoczności na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania w Google. Nie małe znaczenie ma obecnie lokalne SEO, czyli optymalizację strony internetowej lokalnie czyli pozyskiwania kontrahentów na lokalnym rynku. Na pierwszym miejscu wykonujemy rzetelny, w pełni bezpłatny audyt strony internetowej, by wykryć wszystkie błędy oraz nieprawidłowości na stronie, wpływające niekorzystnie na pozycję i konwersję w wyszukiwarkach. Dzięki usłudze seo copywriting gwarantujemy niepowtarzalne, interesujące oraz zrozumiałe treści na stronie, które łączą odpowiednią ilość niezbędnych wyrazów i fraz kluczowych pod wyszukiwarki Google. Tworzymy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który zapłacisz jeden raz, a otrzymujesz unikalne treści które mają wielkie znaczenie pozycjonerskie które napisane są za pomocą specjalnej składni, dzięki temu uzyskasz wiele unikalnych, wartościowych dla wyszukiwarek artykułów.Strony www cieszyński

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Zbudujemy dla was efektowną wizytówkę firmowej strony w sieci www. Postaramy się by wasza firmowa strona www w pozytywny sposób wyróżniała się wśród konkurencji, zarówno pod względem technicznym a także jej wyglądu, zadbamy również o odpowiednią optymalizację www która przełoży się na szybkość oraz widoczność w sieci. Projektowanie stron internetowych którymi się zajmujemy poprzedzone jest mnóstwem skrupulatnie sprecyzowanych działań dostosowanych do określonej branży, mających na celu wyeksponować waszą działalność w sieci internetowej. Budowa stworzonej przez nas każdej strony opiera się na prostym, oraz efektywnym przekazie, który będzie w stanie dotrzeć do docelowego odbiorcy z wykorzystaniem opracowanych wyrazów kluczowych oraz fraz. Nasz stworzony system sprawi iż wasza strona internetowa w sposób szybki oraz naturalny pojawi się na dobrych pozycjach w wynikach wyszukiwarki, po wpisaniu przez użytkownika szukanej usługi, rzeczy, oraz informacji związanej z daną branżą, dziedziną czy usługami. Układ witryny zaprojektowany jest czytelnie bez używania zbędnej ilości grafiki co przekłada się na jej szybkość przeglądania oraz przejrzystość odbioru z wykorzystaniem dobrej jakości artykułów SEO. Treści zawarte na stronie są interesujące, w pełni przejrzyste i przybliżające w sposób intuicyjny krok po kroku do uzyskania celu, jakim jest sprzedaż produktów lub usług. Dużą uwagę kładziemy na pełną satysfakcję oraz zadowolenie naszego klienta, toteż jesteśmy otwarci na Państwa sugestie na każdym etapie wykonania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

W aktualnym świecie odpowiednio stworzona strona internetowa to jedno z najlepszych sposobów marketingowych. Branża IT w szczególności tworzenie stron www to cyklicznie zmieniające się trendy oraz technologie ich tworzenia. A więc aby strona internetowa wypełniała zadanie w postaci wysokiej ilości odwiedzających i konwersji powinna być na bieżąco administrowana. Stara, nie zmodernizowana strona www może nie tylko odstraszać klientów ale także negatywnie wpłynąć na jej widoczność w wyszukiwarce Google. Udostępniona przez dkstrony usługa, jaką jest modernizacja strony internetowej, zapewni Twojej witrynie www ciekawy design, odpowiednią komunikację z klientem oraz skuteczny content marketing. Na podstawie przeprowadzonego przez dkstrony darmowego audytu strony www, przeprowadzimy odpowiednie prace modernizacyjne, mające na celu wyróżnienie Waszej firmy na tle konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Funkcjonująca już od jakiegoś czasu strona co pewien czas wymaga jej uaktualnienia grafiki lub też pracy technicznej, ważną rzeczą jest również uaktualnienie systemu edycji treści CMS oraz jej zainstalowanych wtyczek. Wpływ na to mają zmieniające się trendy graficzne, pojawiające się nieustannie aktualizacje systemów CMS oraz po prostu wynikające błędy od strony kodu. Obsługa stron internetowych w naszym wykonaniu to szerokie spektrum prac graficznych, oraz programistycznych. Nie zastanawiaj się! tylko już dziś skorzystaj z naszej usługi obsługi Twojej www znacznie zwiększając szansę na większą liczbę Twoich klientów. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej agencji, a Państwa strona internetowa przyniesie jeszcze więcej korzyści.


Dlatego też nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga