Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Rejowiec

Obszar usług: Rejowiec - powiat chełmski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką widocznością w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas rozwiązań, które zdobędą dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w Internecie. To kompleksowe oraz wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich rąk narzędzie lepsze od innych, więc proponujemy nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Z uporem dbamy o to by nasza oferta była systematycznie dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez różnicy, jaki jest wasz zakres działalności lub jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego środowiska dla użytkownika online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony internetowej polegająca na zaprogramowaniu kodu strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się poprawnie na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność strony omawiana jest już w początkowym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli strona po oddaniu przygotowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się bardzo szybko w wyszukiwarce Google gdyż są projektowane solidnie i zgłaszane tuż po uruchomieniu portalu do indeksacji Google za pomocą mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas praca jest we wszelkim calu dostosowana do gałęzi działalności oraz grupy finalnej, pod jaką jest przygotowywana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami sekretów. To efektywna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z jaką możemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Rejowiec

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne odnośnie kosztów oraz jakości serwisy. Oczywistym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od mnóstwa aspektów. Podstawowe z nich rozpisaliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu, z którego można skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej szczegółowego podania wartości zaprojektowania i stworzenia strony www. Strony, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni wymagania odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest rzeczą wysoce znaczącą z punktu widzenia Google. Sumiennie zaprogramowana i zoptymalizowana witryna ma zasadnicze znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie programujemy w dobranej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kreujemy również bez wersji z systemem edycji treści. Po ukończeniu usługi dostajesz od nas mocny, lekki, wyrazisty i nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie nowe profity pod postacią: wyświetleń, pozyskaniu kolejnych partnerów oraz zleceń. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Rejowiec

Czy masz już swoją stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych rezultatów? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy rozgryźć gdzie leży powód tego stanu rzeczy. W skład naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna oraz nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie znacznie prościej zrobić witrynę www od zera oszczędzając czas i środki pieniężne. Praktycznie wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Zwykle bywa jednak tak, iż nasza strona po prostu się postarzała i potrzeba jej nowej odsłony, dlatego dodatkowo wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja strony może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy więc do kontaktu z dkstrony celem ustalenia koniecznych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji oraz naprawy www znacząca jest również obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej wydajność i konkurencyjność. Niezwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Rejowiec

Fundamentem efektywnej widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest zatroszczy się o to już w początkowej fazie ich tworzenia, tak aby uniknąć na przyszłość zbędnych wydatków. Bardzo często klienci kontaktują się z problemem mało widocznej lub wcale niewidocznej strony w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania strony www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należy zmienić aby polepszyć jej efektywność oraz pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z istotnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych najważniejszych wyrazów kluczowych. Sporządzamy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system użycia tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Skontaktuj się z nami!Strony www Rejowiec

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu strony internetowej należy przede wszystkim zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej wyglądem witryny, a używalnością. Kontrahenci, a także wykonawcy, różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów pierwszoplanową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym portalu www. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć dylematu z określeniem o czym jest strona, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej wyszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy co więcej przywiązują uwagę na drobiazgowości wykonania od strony programistycznej, by dana strona pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz prawidłowej optymalizacji strony www, lecz i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas witryny były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszej oferty. A więc jeśli masz wrażenie, że Twoja witryna www nie działa właściwie, to przyszedł najlepszy okres, by skorzystać z naszej oferty. Wykonamy dla was usługę bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony www w wynikach wyszukiwarek. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji przystąpić do działania. Często konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem drobna zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już własną stronę www (bądź strony www) w sieci i nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły okresowo zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących usług, produktów, zdjęć czy treści. Racjonalnie jest też cyklicznie przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez nas usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga