Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ chełmski

Obszar usług: Chełm, Rejowiec Fabryczny, Białopole, Dorohusk, Dubienka, Kamień, Leśniowice, Ruda-Huta, Sawin, Siedliszcze, Wierzbica, Wojsławice, Żmudź, Rejowiec.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które pozyskają dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w Internecie. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich rąk produkt wydajniejszy od innych, więc proponujemy wartościowe tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza propozycja była permanentnie odświeżana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Nie ma dla nas znaczenia, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o stworzenie efektywnego środowiska dla użytkowników online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!




PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSL



Zamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony internetowej polegająca na zaprogramowaniu kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się poprawnie na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona internetowa dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu ustalana jest już w pierwszym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli strona po oddaniu przygotowana jest już do następnego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się bardzo szybko w wyszukiwarce gdyż są wdrażane poprawnie oraz zgłaszane zaraz po ukończeniu portalu do indeksacji Google na podstawie mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas praca jest w każdym calu przystosowana do niuansów branży i grupy końcowej, dla jakiej jest tworzona. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami sekretów. To efektywna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z jaką możemy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
chełmski

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne odnośnie kosztów i jakości strony. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od mnóstwa aspektów. Te najistotniejsze z nich przedstawiliśmy w formie pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego warto skorzystać w celu szybszego oraz bardziej precyzyjnego obliczenia wartości stworzenia strony www. Strony, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni zasady zalecanej optymalizacji SEO, co jest sprawą wielce ważną z punktu widzenia Google. Prawidłowo stworzona i zoptymalizowana strona ma elementarne znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie kodujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kreujemy także bez wersji edytowalnej. Po ukończeniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny i oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa dodatkowe profity w postaci: większej liczby wyświetleń, zgromadzeniu dodatkowej ilości kontrahentów oraz zapytań. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
chełmski

Czy masz już swą stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych wyników? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się rozstrzygnąć gdzie leży przyczyna niepowodzenia. W obszar naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania oraz nie zawsze ma sens. Niejednokrotnie znacznie prościej zrobić stronę od początku zachowując czas i środki. Niemal wszystko uzależnione jest od jej wykonania i stanu technicznego. Często jest jednak tak, że nasza www zwyczajnie się zestarzała i potrzebuje odświeżenia, dlatego dodatkowo wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa portalu www może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy więc do kontaktu z nami celem omówienia koniecznych aspektów. Co więcej oprócz modernizacji lub naprawy witryny znacząca jest też obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej użytkowość i konkurencyjność. Koniecznie namawiamy do kontaktu z nami celem ustalenia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
chełmski

Podstawą efektu widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto dopilnować tego już we wczesnej fazie ich projektowania, aby zapobiec na przyszłość zbędnych środków pieniężnych. Często klienci zgłaszają się z problemem słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Dlatego wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom klientów proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania portalu www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co powinno się zmienić aby uefektywnić jej kondycję oraz widoczność w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Następnym, a jednocześnie jednym z niezwykle istotnych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe treści oraz artykuły wykorzystując kombinację zasadniczych słów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system użycia tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Zadzwoń po więcej szczegółów!



Strony www chełmski

garść niezbędnych informacji!



Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie projektowania portalu warto przede wszystkim zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej wyglądem graficznym, a łatwością w obsłudze. Klienci, jak też projektanci, bardzo różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów priorytetową sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej projektu. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć kłopotów z ustaleniem czego dotyczy strona www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej znajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy co więcej skupiają się na solidność wykonania od strony programistycznej, by dana witryna pojawiła się wysoko w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji strony www, lecz i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas portale www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszej oferty. A więc w wypadku kiedy masz przeczucie, że Wasza witryna nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł stosowny czas, by się z nami skontaktować. Wykonamy dla was usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony w wynikach wyszukiwania Google. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was przystąpić do działania. Często jednak potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już swoją stronę (bądź strony) w internecie i nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Nieustannie zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, produktów, zdjęć czy tekstu. Rozsądnie jest też cyklicznie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny www. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja się utrzyma. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!




PRZEKAŻ DALEJ:




Aktualności z bloga