Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Górzno

Obszar usług: Górzno - powiat brodnicki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym wymiarze. Nasze nowoczesne strony www w pełni spełniają wymagania stawiane przez wyszukiwarkę internetową, co zapewnia im wysoką widoczność w wyszukiwarce internetowej.


Internet to wspaniałe narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet małe i większe biznesy, dzięki wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową i zagraniczną. E-commerce zmienił totalnie metody funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o zainteresowanie potencjalnego kontrahenta. Co więcej, dzięki internetowi, jest duża szansa zdobyć o dużo więcej odbiorców naszych produktów bądź usług.


Już dziś zadbaj o to, by wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej firmie. Wzrost aktywności w sieci pomoże Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy dużo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od zera, bądź zmodernizujemy działającą stronę tak, by była wizytówką Twojej działalności w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Napisz do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania witryny www, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się układu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje oddana dana strona www, powinien momentalnie spostrzec się w jej budowie, oraz bez problemu odnaleźć poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali www, mająca na celu specjalistyczne przygotowanie strony www, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki w wyszukiwarce na wybrane frazy a także słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalistycznych informacji i zmian, witryna www jest wyrazista, funkcjonalna oraz wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby przyciągnąć klientów, na pewno potrzebujesz więcej aniżeli tylko dobrego produktu oraz profesjonalnej obsługi klienta. Istotną częścią marketingu w sieci jest właśnie firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz skutecznie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, firm konkurencyjnych i ustaleniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie celu z pewnością doprowadzi do poprawy ilości kontaktu z waszą firmą.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Górzno

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje lekkie, mobilne i czytelne witryny. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od poziomu skomplikowania usługi, co ma wpływ na ilość, czasu który trzeba poświęcić na jej stworzenie. Zachęcamy także skorzystać z formularza wyceny witryny www, dostępnym na naszej stronie, by sprecyzować dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde zaczęte przez dkstrony zlecenie poprzedza dostosowany odpowiednio do branży i charakteru działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny witryny następnie poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, a także w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie klienta możemy także zaprogramować stronę internetową w wersji systemu edycji treści. Gwarantowana także przez nas jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, która jest fundamentem efektu widoczności strony w Google oraz ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Na koniec dostajesz profesjonalny, estetyczny a również praktyczny serwis www dokładnie dopasowany do tematyki Twojej działalności. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Górzno

Strona internetowa ma duże znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w istocie źle wpływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem witryny. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by podnieść jej konwersję. By utrzymać witryny www na optymalnym poziomie widoczności a także zapewnić im odpowiednie funkcjonowanie, wymagana jest ich ciągła obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości i umiejętności, to z chęcią zapewnimy Ci takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania strony www, modułów lub zapewnienie optymalnej mobilności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w sytuacji użytkowania witryny www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy solidny darmowy audyt waszej witryny internetowej, i zaproponujemy najbardziej korzystne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Górzno

Optymalizacja SEO strony internetowej jest Niezmiernie istotnym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na czołowej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już w początkowym etapie tworzenia strony internetowej, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a także promocję w sieci. Wykonujemy także bezpłatnie, profesjonalny audyt strony www działającej, ułatwiający odszukać wszelakie niepoprawności mające wpływ na jej złą indeksację w Google. W następnej kolejności przechodzimy do precyzyjnych rozwiązań, tak by Twoja witryna działała idealnie. Również duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek Google, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez Państwa artykuł na witrynę www jest unikalny, indywidualny, wyposażony we właściwe frazy oraz słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów Google. Co ważne! Płacisz tylko za jeden artykuł, a następnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu innych treści, wspomagające bardzo dobre zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź nas!Strony www Górzno

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Solidnie wykonana strona www wyróżni Waszą działalność na tle konkurencji i doprowadzi do lepszych efektów widoczności w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od sprecyzowania celu jaki musi spełniać dana strona oraz grupy odbiorców, do których pragniemy dotrzeć. Następnie ustalamy jakie materiały powinne znajdować się na stronie internetowej, by były zrozumiałe i umieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w łatwy sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał dokładne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, referencje. Umieszczanie zdjęcia i galerie podwyższają wartość witryny, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia przejrzystości. Układ oraz koloryzacja gwarantują przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Zaprojektowane przez nas strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Kierujemy się prostotą i należytą optymalizację strony, co w każdym calu spełnia kompleksowo wymogi algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By nie zostać w tyle za wiecznie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zadbać o to, żeby tylko ich strony internetowe były w pełni bezawaryjnym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy masz już własną stronę i zaczynasz zdawać sobie sprawę, że Twoja witryna internetowa przestaje pracować dobrze, wówczas warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wiedza naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie nowoczesnego i świeżego wyglądu, adekwatnego do dzisiejszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny internetowej, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie wykonamy całościową analizę strony www oraz zaproponujemy optymalne rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zapewne jesteś świadomy, iż nie wystarczy posiadać znakomicie stworzoną firmową stronę internetową. Ważna jest też fachowa obsługa, by całość zawsze sprawnie działała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, w zupełności dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. Kiedy zajdzie taka potrzeba, to zmienimy stronę www pod kątem zmiany szaty graficznej, rozłożenia i właściwości. Niezwłocznie przeprowadzimy różne naprawy, gwarantując na końcu całościową optymalizację strony www. Zapraszamy do kontaktu!


Z tego względu nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga