Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ brodnicki

Tworzenie stron www i obsługa stron internetowych. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO - optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Brodnica, Bobrowo, Brzozie, Górzno, Bartniczka, Jabłonowo Pomorskie, Osiek, Świedziebnia, Zbiczno.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym sektorze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www wypełniają wytyczne nakładane przez wyszukiwarkę internetową Google, co gwarantuje im dobrą widoczność na tle konkurencji.


Internet to doskonałe konieczne narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych odbiorców towarów oraz usług. Nawet mniejsze i średnie biznesy, dzięki wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił totalnie strategię działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o dotarcie do potencjalnego kontrahenta. Ponadto, dzięki internetowi, można osiągnąć o wiele więcej odbiorców naszych produktów bądź usług.


Już od teraz zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o Twojej firmie. Zwiększenie aktywności w sieci pozwoli Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy sporo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych klientów. Stworzymy od zera, bądź dokonamy modernizacji istniejącą już stronę internetową tak, by była wizytówką firmy w internecie. Nasze strony internetowe wykonywane są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia uporządkowaną strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!bezpłatna wycena strony


Zamów usługę u nas, a otrzymasz


Stronę Responsywną RWD z CMS

Technologia projektowania witryny www, polegająca na samoistnym dopasowaniu się wyglądu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych urządzeniach.

Dostosowaną funkcjonalnie

Nabywca, któremu zostaje oddana dana witryna www, powinien szybko rozpoznać się w jej budowie, i bez problemu wyszukiwać poszukiwane w niej dane.

Profesjonalną i nowoczesną

Strony www wykonane są zgodnie z poprawnymi standardami a także użytkowymi, dzięki czemu dużo łatwiej jest pozyskać zainteresowanie klientów określonymi produktami lub usługami.

Zoptymalizowaną pod SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron internetowych, mająca na celu takie uskutecznienie strony www, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje na zdefiniowane frazy i słowa kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Z szybką widocznością w Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych usprawnień, strona www jest przejrzysta, funkcjonalna i wysoce klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zyskać klientów, potrzeba Tobie coś więcej niż tylko dobrego produktu i fachowej jakości obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu internetowego jest dzisiaj firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz skutecznie swoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurencji oraz ustaleniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie targetu w prostej lini doprowadzi do zwiększenia ilości kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowany standard


 • WERSJA Z EDYCJĄ TREŚCI STRONY CMS
 • WERSJA MOBILNA STRONY - RWD
 • FAVICON BAZUJĄCY NA LOGO
 • STRONA ZOPTYMALIZOWANA POD SEO
 • INFORMACJA O WYKORZYSTANIU COOKIES
 • POLITYKA OCHRONY PRYWATNOŚCI
 • SLIDER Z PRZESUWANYMI ZDJĘCIAMI
 • MAPA GOOGLE Z ADRESEM FIRMY
 • FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE WWW
 • PRZEJRZYSTA SZYBKO DZIAŁAJĄCA STRONA
 • PRZYJAZNA DLA WYSZUKIWARKI GOOGLE


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje lekkie, mobilne i czytelne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od stopnia rozbudowania projektu, co wpływa na ilość, czasu potrzebnego na jej wykonanie. Zachęcamy także skorzystać z naszego formularza wyceny witryny, dostępnym na naszej stronie internetowej, by oszacować znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde jedno zadanie poprzedza odpowiednio dostosowany do branży i charakteru działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny witryny www w dalszej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, a także w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją prośbę możemy także zakodować witrynę w wersji systemu edycji treści CMS. Gwarantowana również przez nas jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, która jest podstawą widoczności strony w wyszukiwarce Google i ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. Finalnie dostajesz profesjonalny, estetyczny a zarazem praktyczny serwis www dokładnie dopasowany do tematyki Twojej działalności. Sprawdź nas!
Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www

Wizytówka strony www ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji źle oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by pomnożyć jej konwersję. By utrzymać strony www na optymalnym poziomie widoczności oraz zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, konieczna jest ich ciągła obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to możemy zapewnić Tobie takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny www, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie Ważne są także aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji użytkowania strony www z edycją treści CMS w panelu administracyjnym WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy uczciwy bezpłatny audyt waszej witryny internetowej, i zaproponujemy jak najbardziej optymalne rozwiązania!


Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci

Optymalizacja SEO strony www jest niezwykle niezbędnym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na czołowej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez nas już w początkowym etapie projektowania strony internetowej, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w internecie. Wykonujemy także całkowicie darmowy, solidny audyt strony www już funkcjonującej, umożliwiający odnaleźć wszelakie niepoprawności które wpływają na jej słabą indeksację w wynikach Google. Kolejnie przechodzimy do optymalnych rozwiązań, tak by Państwa witryna internetowa pracowała dobrze. Także duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla Google, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez was tekst na stronę firmową jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w mocne frazy oraz wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarki Google. Nie zapomnij! Płacisz raz za artykuł, a my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnych treści, wspomagające bardzo dobre zaplecze dla pozycjonowania. Zapytaj o szczegóły!
Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu www?

Sumiennie stworzona strona www wyróżni Państwa działalność w porównaniu do konkurencji oraz wpłynie na odniesienie lepszych efektów widoczności w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od określenia celu jaki musi spełniać dana witryna i grona kontrahentów, do których chcemy dotrzeć. Następnie określamy jakie treści powinny znaleźć się na stronie www, tak by były oczywiste oraz umieszczone w sposób taki, by odwiedzający w prosty sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał konkretne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia i galerie polepszają walory estetyczne witryny, jednocześnie nie wpływając na szybkość wczytywania oraz zakłócenia przejrzystości. Układ oraz kolorystyka zapewniają miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Opracowane przez dkstrony strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji i oryginalne. Kierujemy się prostotą i profesjonalną optymalizację witryny, co doskonale spełnia wszystkie wymogi algorytmów Google.

Przydałaby mi się obsługa strony internetowej?

Bez wątpienia zdajesz sobie sprawę, że nie wystarczy posiadać doskonale stworzoną firmową witrynę internetową. Bardzo istotna jest jej właściwa obsługa, by wszystko ciągle sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, całkowicie dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. Kiedy zajdzie owa potrzeba, to odnowimy stronę w odniesieniu do zmiany oprawy wizualnej, rozłożenia i funkcjonalności. Bez wahania zrealizujemy wszelkie naprawy, zapewniając docelowo całościową modernizację strony www. Skontaktuj się z nami!


Własna strona internetowa już funkcjonuje?

Aby podążyć za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, żeby tylko ich witryny www wyróżniały się w pełni niezawodnym narzędziem marketingowym. Gdy posiadasz już swoją witrynę internetową oraz zaczynasz uświadamiać sobie, że Twoja strona przestaje funkcjonować zadowalająco, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kompetencje naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej oryginalnego wyglądu, adekwatnego do najnowszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony internetowej, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę strony www oraz doradzimy optymalne rozwiązania, które wprowadzimy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Czekamy na kontakt!

Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:


Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: dkstrony.pl

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: dkstrony.pl