Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Nowy Wiśnicz

Obszar usług: Nowy Wiśnicz - powiat bocheński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką indeksacją w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas metod, które pozyskają dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w sieci. To kompleksowe oraz wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi klienci dostawali do swoich potrzeb mechanizm lepszy od innych, więc oferujemy profesjonalne tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to by nasza propozycja była stale odświeżana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia specjalizacja w której umiemy zademonstrować na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie wygodnego środowiska dla użytkownika online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony www polegająca na ułożeniu kodu strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się idealnie na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona witryna internetowa przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już w pierwszym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po wgraniu na serwer przygotowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się błyskawicznie w wyszukiwarce z uwagi na fakt iż są wdrażane profesjonalnie i zgłaszane tuż po skończeniu witryny do indeksacji Google przy pomocy mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas witryna internetowa jest we wszelkim aspekcie przystosowana do sfery branży oraz grupy końcowej, pod jaką jest tworzona. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami tajemnic. To efektywna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z jaką możemy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Nowy Wiśnicz

Nasza agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne odnośnie kosztów oraz jakości serwisy. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od bardzo wielu aspektów. Te podstawowe z nich wyszczególniliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego należałoby skorzystać w celu prostszego oraz bardziej szczegółowego oszacowania ceny stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni wymagania poprawnej optymalizacji SEO, co jest rzeczą szalenie istotną z punktu widzenia wyszukiwarek internetowych. Porządnie wykonana i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie kodujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to programujemy też bez wersji z edycją treści. Po skończeniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie nowe profity w postaci: większej liczby odsłon, zgromadzeniu dodatkowej ilości kontrahentów oraz zapytań. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Nowy Wiśnicz

Czy użytkujesz już swą stronę www, której to funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się zdiagnozować gdzie jest przyczyna problemu. W zakres działania naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania oraz nie zawsze ma sens. Niejednokrotnie lepiej zaprojektować portal od podstaw zachowując czas i środki pieniężne. Wszystko uzależnione jest od jej wykonania i stanu technicznego. Ogólnie jest jednak tak, że nasza strona się po prostu postarzała i potrzeba jej rekonstrukcji, dlatego również proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja stron może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy do kontaktu z z naszą agencją w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Oprócz modernizacji i naprawy strony www ważna jest także obsługa stron internetowych. Zachęcamy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej użytkowość i konkurencyjność. Niezwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Nowy Wiśnicz

Fundamentem efektywnej widoczności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto jest dopilnować tego już w początkowym etapie jej projektowania, tak aby uniknąć w przyszłości niepotrzebnych wydatków. Niejednokrotnie klienci kontaktują się z problemami mało widocznej lub wcale niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom klientów oferując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją strony internetowej, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co powinno się uczynić aby poprawić jej kondycję i widoczność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, a jednocześnie jednym z fundamentalnych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne teksty i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych najważniejszych wyrazów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda zastosowania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Wypróbuj to!Strony www Nowy Wiśnicz

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia strony internetowej warto przede wszystkim zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej wyglądem portalu, a użytkowością. Kontrahenci, a także sami wykonawcy, różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów priorytetową sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym projektu. Użytkownik, który znajdzie się na stronie, nie powinien mieć problemów z zauważeniem do czego odnosi się strona www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej znajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na stronie www dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy dodatkowo koncentrują się na dokładności wykonania od strony technicznej, aby dana strona www pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji portalu, ale także i na graficznej, czytelnej i zminimalizowanej szacie. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas witryny www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych możliwości. A więc w przypadku gdy odnosisz wrażenie, że Wasza witryna nie działa prawidłowo, to nadszedł odpowiedni moment, by skorzystać z naszych usług. Wykonamy dla was usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony www w wynikach wyszukiwania Google. Proponujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was wziąć się do działania. Często jednak potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci i nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Do tego ciągle zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, fotografii czy tekstu. Stosownie jest też czasem wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny www. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga