Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ bocheński

Tworzenie stron internetowych bocheński, obsługa stron www. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO, optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Bochnia, Drwinia, Lipnica Murowana, Łapanów, Nowy Wiśnicz, Rzezawa, Trzciana, Żegocina.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Proponujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką widocznością w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z naszych metod, które zdobędą dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w przestrzeni internetowej. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi klienci otrzymywali do swoich rąk narzędzie lepsze od innych, więc proponujemy solidne projektowanie stron www oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Dbamy o to aby nasza usługa była nieustannie aktualizowana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia specjalizacja w której umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez znaczenia, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkownika online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy!Zamów usługę, a otrzymasz

stronę o solidnych fundamentach!


Stronę Responsywną RWD z CMS

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu www polegająca na ułożeniu kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na każdym urządzeniu.Dostosowaną funkcjonalnie

Tworzona strona www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność portalu omawiana jest już w pierwszym etapie projektowania.Zoptymalizowaną pod SEO

Budowany kod serwisu www pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po oddaniu przystosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.Z szybką widocznością w Google

Strony ukazują się expressowo w wyszukiwarce z uwagi na fakt iż są wdrażane fachowo i zgłaszane tuż po ukończeniu usługi do indeksacji Google za pomocą mapy strony www.Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda wdrożona przez nas witryna internetowa jest we wszelkim calu dobrana do obszaru branży oraz grupy finalnej, dla której jest przygotowywana. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami tajemnic. To kreatywna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z jaką chcemy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
bocheński

Nasza agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne odnośnie kosztów oraz jakości wizytówki stron. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od wielu czynników. Najistotniejsze z nich opracowaliśmy w formie pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego należałoby skorzystać w celu prostszego oraz bardziej precyzyjnego podania kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni zasady poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą ogromnie znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarek internetowych. Przemyślanie zaprojektowana i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kodujemy też bez wersji edytowalnej. Po wykonaniu projektu dostajesz od nas mocny, lekki, wyrazisty oraz oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie oczekiwane profity pod postacią: większej liczby odsłon, zgromadzeniu nowych partnerów biznesowych oraz zleceń. Zapraszamy!


Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
bocheński

Czy użytkujesz już swą stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia założonych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się odkryć gdzie jest powód niepowodzenia. W skład naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania oraz nie zawsze jest opłacalna. Czasami znacznie lepiej zrobić witrynę od nowa zaoszczędzając czas oraz finanse. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Częstokroć bywa jednak tak, iż nasza witryna tylko się postarzała i potrzeba jej nowej odsłony, dlatego również świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modernizacja stron www może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy więc do kontaktu z z naszą agencją w celu ustalenia szczegółów. Oprócz modernizacji oraz naprawy witryny www ważna jest też obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej użytkowość i konkurencyjność. Koniecznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.
Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
bocheński

Podstawą efektywnej widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Dobrze jest zadbać o to już w początkowej fazie jej projektowania, tak aby uniknąć na przyszłość następnych środków pieniężnych. Wielokrotnie klienci zgłaszają się z problemem słabo widocznej lub wcale niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwania. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją strony www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należałoby uczynić aby poprawić jej kondycję i widoczność w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z kluczowych czynników, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne treści i artykuły z wykorzystaniem głównych wyrazów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system użycia tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Sprawdź to!

Strony www bocheński

kilka przydatnch wskazówek!Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wykonawcy?

W czasie tworzenia strony www warto szczególnie wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej stroną graficzną, a łatwością w obsłudze. Kontrahenci, ale także projektanci, bardzo różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów kluczową sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym projektu. Odwiedzający, który znajdzie się na www, nie powinien mieć kłopotu z zauważeniem o czym jest strona, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na stronie dłużej i skorzysta z usług. Twórcy ponadto przywiązują uwagę na poprawności wykonania od strony programistycznej, by dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz poprawnej optymalizacji www, ale także i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas portale były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna słabo funkcjonuje?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych możliwości. Jeżeli odnosisz odczucie, że Twoja witryna www nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł odpowiedni czas, by skorzystać z naszej oferty. Wykonamy dla Państwa usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu w wyszukiwarkach. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was wziąć się do działania. Nierzadko potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz obsługi Twojej witryny?

Bywa tak, że posiadasz już swoją stronę (bądź strony) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Do tego często zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, fotografii czy treści. Rozsądnie jest też czasem wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja się utrzyma. Tak więc do oferowanych przez nas usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Z tego względu nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:
Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: administrator