Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Międzyrzec Podlaski

Obszar usług: Międzyrzec Podlaski - powiat bialski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas metod, które zdobędą dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. To gruntowne i potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi klienci otrzymywali do swoich dłoni narzędzie lepsze od innych, więc proponujemy profesjonalne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza propozycja była permanentnie dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia specjalizacja w której umiemy zademonstrować na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony internetowej polegająca na ułożeniu źródła strony www w specjalistyczny sposób aby wczytywała się dobrze na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana witryna www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność strony dogadywana jest już na wczesnym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony internetowej pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli witryna po oddaniu dostosowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się szybko w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są projektowane solidnie i zgłaszane tuż po ukończeniu witryny do indeksacji Google na podstawie mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda skończona przez nas strona jest w każdym calu dostosowana do niuansów branży oraz grupy końcowej, pod jaką jest opracowywana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami tajemnic. To kreatywna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z którą możemy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Międzyrzec Podlaski

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów i jakości strony www. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od bardzo wielu aspektów. Najistotniejsze z nich opracowaliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu, z którego warto skorzystać w celu prostszego oraz bardziej szczegółowego podania wartości zaprojektowania i stworzenia strony www. Serwisy, które tworzymy, wypełniają w pełni wymagania prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą wielce znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarki Google. Przemyślanie zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma wielkie znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to tworzymy również bez wersji z systemem edycji treści. Po wykonaniu usługi otrzymujesz od nas mocny, szybki, wyrazisty oraz profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa spodziewane profity pod postacią: większej liczby wyświetleń, sprowadzeniu większej ilości partnerów biznesowych oraz zapytań. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Międzyrzec Podlaski

Czy użytkujesz już swoją stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych wyników? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy wyjaśnić gdzie leży powód tego stanu rzeczy. W zakres naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się do zrealizowania oraz nie zawsze jest sensowna. Czasami o wiele lepiej zaprojektować stronę www od nowa zachowując czas oraz fundusze. Praktycznie wszystko zależy od jej wykonania i stanu technicznego. Zwykle bywa jednak tak, że nasza witryna tylko się zestarzała i potrzebuje odświeżenia, toteż proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja witryny www może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy do kontaktu z z naszą agencją w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji i naprawy portalu ważna jest również obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej efektywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony w celu omówienia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Międzyrzec Podlaski

Podstawą efektu widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej dopilnować tego już we wczesnej fazie jej projektowania, aby uniknąć w przyszłości powtórnych środków pieniężnych. Często kontrahenci zgłaszają się z problemem słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom proponując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją portalu www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należałoby zmienić aby usprawnić jej efektywność i widzialność w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Następnym, a jednocześnie jednym z ważnych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne teksty i artykuły z wykorzystaniem istotnych wyrazów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system użycia tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Skontaktuj się z nami!Strony www Międzyrzec Podlaski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia strony internetowej warto w szczególności zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej wyglądem portalu, a użytkowością. Klienci, jak też wykonawcy, różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów ważną sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej portalu www. Użytkownik, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć dylematu z zauważeniem do czego odnosi się strona, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy co więcej zwracają uwagę na rzetelność wykonania od strony technicznej, by dana strona www pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestii technicznej i prawidłowej optymalizacji witryny www, ale również i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszej oferty. A więc gdy odnosisz odczucie, że Państwa witryna nie funkcjonuje prawidłowo, to nadszedł dobry czas, by się do nas zgłosić. Przeprowadzimy dla was usługę bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny www w wynikach wyszukiwania. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji wziąć się do działania. Czasem konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już mała zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Z reguły nieustannie zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, fotografii czy tekstu. Dobrze jest też cyklicznie przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu www. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w Google, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej stan ta pozycja się utrzyma. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga