Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ bialski

Obszar usług: Biała Podlaska, Międzyrzec Podlaski, Terespol, Drelów, Janów Podlaski, Kodeń, Konstantynów, Leśna Podlaska, Łomazy, Piszczac, Rokitno, Rossosz, Sławatycze, Sosnówka, Tuczna, Wisznice, Zalesie.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką indeksacją w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas rozwiązań, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w sieci. To kompleksowe oraz potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi nabywcy otrzymywali do swoich potrzeb produkt lepszy od innych, więc oferujemy profesjonalne i nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to aby nasza oferta była na bieżąco dopracowywana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Nie ma dla nas znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego środowiska dla użytkowników online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony www polegająca na ułożeniu źródła kodu strony w taki sposób aby wczytywała się dobrze na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona internetowa dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność serwisu dogadywana jest już na wczesnym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli witryna po oddaniu przystosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się bardzo szybko w Google gdyż są wdrażane poprawnie i zgłaszane zaraz po skończeniu portalu do indeksu Google przy pomocy mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda stworzona przez nas witryna internetowa jest w każdym aspekcie przystosowana do obszaru działalności i grupy finalnej, dla jakiej jest programowana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami tajemnic. To kreatywna kompozycja wiedzy, z którą możemy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
bialski

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów i jakości strony. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od masy aspektów. Najważniejsze z nich rozpisaliśmy w postaci pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego można skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej precyzyjnego podania ceny stworzenia strony www. Serwisy, które tworzymy, wypełniają w pełni wymogi odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest rzeczą bardzo znaczącą pod kątem widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Rzetelnie zakodowana i zoptymalizowana witryna ma elementarne znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kodujemy także bez wersji z systemem edycji. Po ukończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, lekki, konkretny oraz oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie wyczekiwane profity pod postacią: większej liczby odsłon, przyciągnięciu nowych partnerów biznesowych oraz zleceń. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
bialski

Czy dysponujesz już swoją stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych wyników? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się wgłębić się gdzie jest przyczyna tego stanu rzeczy. W zakres działania naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna oraz nie zawsze ma sens. Niejednokrotnie o wiele prościej zaprojektować portal www od podstaw oszczędzając czas oraz środki pieniężne. Wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Zwykle bywa jednak tak, iż nasza witryna zwyczajnie się zestarzała i potrzebuje modernizacji, dlatego również proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja strony może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy witryny www ważna jest też obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej produktywność i konkurencyjność. Czym prędzej namawiamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
bialski

Podstawą efektu widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto jest zadbać o to już na samym początku jej projektowania, tak aby zapobiec w przyszłości następnych kosztów. Niejednokrotnie klienci zgłaszają się z problemem zbyt małej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwania Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania portalu, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należy zmienić aby uefektywnić jej efektywność i widoczność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, a jednocześnie jednym z fundamentalnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne treści i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych głównych słów kluczowych. Tworzymy także synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda wykorzystania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www bialski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania portalu należy szczególnie wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej wyglądem strony, a używalnością. Klienci, ale również wykonawcy, różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów priorytetową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie portalu. Użytkownik, który znajdzie się na www, nie powinien mieć problemów z określeniem do czego odnosi się witryna, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy co więcej koncentrują się na poprawności wykonania od strony programistycznej, aby dana strona pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz prawidłowej optymalizacji strony, ale także i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas witryny www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszej oferty. A więc kiedy masz wrażenie, że Wasza strona nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł najlepszy czas, by skorzystać z naszych usług. Dokonamy bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony www w wynikach wyszukiwania. Zapewnimy solidne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji wziąć się do działania. Nierzadko konieczny jest generalny remont, innym razem już mała poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że masz już własną witrynę (bądź witryny) w internecie i nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Z reguły systematycznie zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, towarów, fotografii czy tekstu. Dobrze jest też czasem co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię portalu www. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez nas usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga