Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Pieńsk

Obszar usług: Pieńsk - powiat zgorzelecki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Wykonujemy nowoczesne strony www dla firm lub osób indywidualnych. Solidność wykonania oraz szybkość działania to nasze atuty, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez skierowanie naszych działań na lokalną optymalizację SEO możemy zapewnić skuteczną obecność firmy w wyszukiwarkach internetowych oraz progres wartości sprzedażowych.


E-commerce to posiadająca bardzo dużo atutów, nowa jakość w handlu, z której korzysta coraz więcej użytkowników. Dostęp do tej technologii można uzyskać nieomal w każdym zakątku świata dzięki możliwościom mobilnych odbiorników internetowych. Dojściem do sukcesu dla dużej rzeszy firm staje się w dzisiejszych czasach obecność w internecie, uchylając przed nimi ogrom możliwości przebicia się na szersze rynki zbytu krajowego i zagranicznego.


Nie pozwól na to aż konkurenci Cię wyprzedzą! Dopilnuj tego, aby wasza firmowa strona internetowa znalazła się na dobrej pozycji w internecie. Dkstrony uczyni to dla Państwa.


Zapewnienie widoczności Twojego biznesu w sieci to proces, który wymaga odpowiedniego przygotowania ale również obeznania odnośnie użycia dostępnych metod i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www wykonujemy poprzez wykorzystanie nowych technologii oraz trendów, a także dbając o wymagania i oczekiwania klienta. Nasze strony internetowe są w stu procentach responsywne, czyli płynnie układające się do rozmiarów ekranu każdego rodzaju urządzenia. Tworzenie stron www w WordPress, z edycją treści (CMS), w bardzo wygodny sposób zapewni wykonywanie uaktualnień m.in. menu na stronie internetowej.


Nowoczesne strony www, kompleksowy serwis www, oryginalne rozwiązania – Napisz do nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia takiego tworzenia, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się układu witryny www do rozmiarów ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany. Przyczynia się to m.in. do lepszej indeksacji w Google.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Wygodna nawigacja witryny www sprawia, że użytkownik od razu uzyska wszelkie potrzebne mu informacje. Strona www posiada wbudowany system edycji treści strony CMS Wordpress na stronie internetowej.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Stworzenie kodu a także struktury portalu tak, aby jej treść w sposób jasny i wyczerpujący dostarczała wszelkich poszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania internautów korzystających z wyszukiwarki internetowej.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Tworząc strony internetowe dla naszych klientów, piszemy prawidłowy pod względem SEO kod a także zwracamy uwagę na to, by były one wypełnione dobrej jakości treścią, co zapewni wysoką ocenę algorytmu Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Analiza rynku, działań konkurencji i określanie grupy docelowej to zadania, które mają bardzo duży wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy także na bieżąco wszystkie nowinki techniczne, które wykorzystujemy podczas projektowania oraz tworzenia witryny. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz a także w jakiej branży działasz, wykonamy dla Państwa wzorową witrynę internetową, zoptymalizowaną pod kątem SEO oraz wyglądu. Dzięki nam Twoja firmowa strona www zdobędzie świetną szansę na uzyskanie odpowiedniej pozycji w sieci.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Pieńsk

Agencja internetowa dkstrony zdobyła bogate doświadczenie dzięki wielu profesjonalnym realizacjom, których ukończyliśmy na przestrzeni dziesięciu lat. Cena strony internetowej wynika z kilku najważniejszych czynników, między innymi stopnia rozbudowania projektu oraz innych ważnych elementów. Konkretną cenę poznasz szybko dzięki wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Wiele czasu wkładamy w projekt strony www, realizujemy również pomysły naszych zleceniodawców, a także charakterystykę branży, w której funkcjonuje firma. Projekt strony internetowej wykonujemy korzystając z programu Adobe Photoshop i jest on oczywiście zupełnie bezpłatny. Dobrze przemyślaną strukturę oraz umiejscowienie elementów graficznych strony www kolejno poddajemy kodowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, bądź w postaci pospolitej strony www z edycją treści CMS systemu WordPress, a także jako wizytówkę bez edycji treści. Wszystkie stworzone witryny napisane są w zgodzie z wymaganymi zasadami poprawnej optymalizacji SEO i również zgodne z W3C. Pozycjoner wykonujący audyt strony www nie musi za dużo pracować, by zapewnić jej dobrą pozycję na pierwszych wynikach w Google. Już dziś skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że można mieć świetnie pracującą firmową stronę niewielkim nakładem pieniędzy. Zapraszamy!.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Pieńsk

Firmowa strona internetowa jest Twoją wizytówką w sieci. Struktura strony internetowej, jej funkcjonalność, design i treści mają znaczny wpływ na postrzegania Twojej firmy przez kontrahentów. Klienci chcą zmniejszyć czas poświęcony na podjęcie decyzji zakupowej do minimum. Jeśli nie zaprezentujesz im solidnie waszej oferty, wówczas mogą zrezygnować na samym starcie i w ogóle z niej nie skorzystać, a Ty nie zdobędziesz wyczekiwanego rezultatu. Zadzwoń do nas, wówczas dokonamy rzetelnej oceny stanu technicznego i wizualnego Twojej witryny oraz zaproponujemy odpowiednią usługę, jak: modernizacja strony www polegająca na odświeżeniu layoutu i poprawie jej układu by lepiej spełniała swoją funkcję, naprawa strony www, gdy witryna została zaatakowana przez hakera, uległa awarii od strony programistycznej a także jeśli konieczne są aktualizacje wtyczek w CMS. Naprawa oraz modernizacja nie zawsze ma sens, czasami lepiej zrobić ją od początku, administracja strony www czyli stała współpraca z z nasza agencją w celu dokonywania bieżących aktualizacji strony. Obsługa stron internetowych usługa zalecana dla prawidłowego funkcjonowania firmowych witryn. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami celem wyboru optymalnej usługi tak, by wasza strona przynosiła dla was jak najwięcej korzyści.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Pieńsk

Każdy właściciel firmowej strony www oczekuje, by jego witryna www była atrakcyjna, zachęcała oraz przyciągała do siebie użytkowników, co przełożyłoby się na podwyższenie kontaktów biznesowych, skutkującym wzrostem transakcji oraz subskrypcji. Nie zawsze tak się dzieje. Składa się na to wiele czynników, a także umiejętność ich użycia oraz dobrego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej wpływa na wypracowanie widoczności na pierwszej stronie wyników Google. Nie małe znaczenie ma dla nas SEO lokalne, czyli optymalizację strony internetowej lokalnie czyli wyszukiwania klientów na rynku lokalnym. W pierwszej kolejności wykonujemy dogłębny, w pełni bezpłatny audyt strony internetowej, aby namierzyć wszystkie błędy oraz nieprawidłowości na stronie, które wpływają niekorzystnie na pozycję i konwersję w Google. Dzięki usłudze seo copywriting gwarantujemy niepowtarzalne, interesujące oraz zrozumiałe artykuły na stronie www, zawierające niezbędną liczbę fraz i słów kluczowych wymaganych przez algorytmy Google. Tworzymy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który płacisz tylko raz, a otrzymujesz wartościowe treści które mają duże znaczenie dla wyszukiwarki które napisane są za pomocą specjalnej składni, dzięki temu otrzymujesz kilkanaście unikalnych, wartościowych dla wyszukiwarki artykułów. Napisz do nas już dziś, a my zaoferujemy Ci nasze usługi SEO, by poprawić ruch na Twojej stronie oraz zadbać o przychody ze sprzedaży.Strony www Pieńsk

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Pomożemy w zbudowaniu efektywnego wizerunku Państwa firmy w internecie. Dołożymy wszelkich starań, by Twoja firmowa strona www satysfakcjonująco wyróżniała się wśród konkurencji, zarówno od strony wizualnej, a także żeby spełniała wszystkie techniczne wymagania które wpływają na jej widoczność, sprawność oraz szybkość działania. Projektowanie stron internetowych przez nas poprzedzone jest szeregiem skrupulatnie sprecyzowanych działań dostosowanych pod kątem danej branży, mających na celu wyeksponować Państwa działalność w sieci internetowej. Projektowana przez nas każda strona internetowa ma na celu w sposób prosty i skuteczny przesłać przekaz, który z pewnością dotrze do odbiorcy na którym nam zależy wykorzystując do tego opracowane słowa oraz frazy kluczowe. Nasz stworzony system sprawi iż Twoja strona internetowa w sposób szybki i naturalny pojawi się na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwarek internetowych, po wpisaniu przez użytkownika poszukiwanej usługi, rzeczy, a także informacji związanej z daną branżą, dziedziną czy usługami. Layout strony www jest uzupełniony dobrej jakości treścią, oraz nie jest przeładowany niepotrzebnymi ozdobnikami i grafikami, co przekłada się na jej prawidłową szybkość przeglądania i przejrzystość odbioru. Wartościowe teksty SEO zawarte na stronie internetowej są w pełni zrozumiałe których celem jest w sposób prosty dotarcie do istotnych informacji, produktów i usług celem zwiększenia transakcji oraz użytkowników witryny. Pełna satysfakcja oraz zadowolenie naszego klienta jest naszym celem, co ważne uwzględniamy Państwa sugestie na każdym etapie wykonywania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

W teraźniejszym czasie odpowiednio wykonana strona internetowa jest jednym z najlepszych narzędzi marketingowych. Pewnie zdajesz sobie sprawę, że aby Twoja firmowa strona internetowa była sprawna oraz miała właściwą konwersję, powinna bez wątpienia być systematycznie dostosowywana do aktualnych trendów tworzenia stron www. Przestarzała, nie zmodernizowana strona www może nie tylko zniechęcić kontrahentów ale także negatywnie wpływać na jej widoczność w wyszukiwarce Google. Nasza usługa czyli modernizacja strony internetowej, to nowy nowoczesny design, a także właściwy content marketing, który przyniesie dla Ciebie korzyści w postaci efektywnej komunikacji z kontrahentem. Przeprowadzamy bezpłatny audyt SEO strony www, na podstawie którego wykonujemy modernizację strony internetowej, której celem jest odróżnienia się wśród konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Działająca już od jakiegoś czasu strona internetowa co pewien okres wymaga jej odświeżenia layoutu czy też pracy technicznej, ważną rzeczą jest również aktualizacja systemu edycji treści CMS oraz jej zainstalowanych wtyczek. Wpływ na to mają cyklicznie zmieniające się trendy graficzne, pojawiające się nieustannie aktualizacje systemów CMS oraz po prostu wynikające błędy od strony programistycznej. Oferujemy również usługę jaką jest obsługa stron internetowych której celem są bieżące działania odnośnie konieczności zmian graficznych i programistycznych witryny. Warto już dziś zlecić nam prowadzenie witryny www, by mieć pewność poprawnej pracy strony oraz wysoką pozycję w wyszukiwarce. Zapraszamy do współpracy z naszą agencją, a Państwa strona internetowa znajdzie się w dobrych rękach.


Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga