Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Połczyn-Zdrój

Obszar usług: Połczyn-Zdrój - powiat świdwiński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym sektorze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają wytyczne określane przez wyszukiwarkę Google, co zapewnia im wysoką lokalizację wyszukiwarkach internetowych.


Internet to wspaniałe narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet małe i większe biznesy, dzięki gigantycznym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową i zagraniczną. E-commerce zmienił na amen metody funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw konkurujących o znalezienie potencjalnego klienta. Poza tym, za pomocą działalności w sieci, można szybciej przyciągnąć o dużo więcej klientów naszych towarów lub usług.


Już od dziś zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka Google dysponowała aktualnymi informacjami o działalności jaką prowadzisz. Podniesienie aktywności w internecie pozwoli Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy sporo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych klientów. Stworzymy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji istniejącą już witrynę www tak, aby była wizytówką Twojej firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę informacji systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania stron www, polegająca na samoistnym dostosowaniu się układu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje oddana dana strona internetowa, powinien momentalnie zorientować się w jej budowie, oraz bez kłopotów znaleźć zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali www, mająca na celu odpowiednie uskutecznienie witryny www, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje na wybrane frazy oraz wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalnych modyfikacji, strona internetowa jest czytelna, funkcjonalna oraz sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc pozyskać kontrahentów, na pewno potrzebujesz czegoś więcej niż tylko dobrego produktu i fachowej jakości obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu w sieci jest dzisiaj firmowa strona www, dzięki której wypromujesz efektywnie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, firm konkurencyjnych i sprecyzowaniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie targetu w prostej lini doprowadzi do poprawy ilości konwersji oraz zysków.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Połczyn-Zdrój

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje efektywne, mobilne oraz czytelne strony www. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od wymiaru skomplikowania projektu, a co się z tym wiąże, czasu który należy poświęcić na jej wykonanie. Sugerujemy również skorzystać z formularza wyceny, dostępnym na naszej stronie www, aby oszacować już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde jedno zadanie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży oraz specyfiki firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony www następnie poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, bądź w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoje żądanie jesteśmy w stanie także zaprogramować stronę w wersji systemu edycji treści. Gwarantowana również przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, co jest podstawą widoczności strony w Google oraz dużą pomocą dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. W efekcie końcowym dostajesz profesjonalny, schludny i użyteczny serwis www odpowiednio dopasowany do branży Twojej działalności. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Połczyn-Zdrój

Wizytówka strony w internecie posiada duże znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji źle wpływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem portalu. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej strony. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by zwiększyć jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na odpowiednim poziomie widoczności a także zapewnić im sprawną pracę, wymagana jest ich ciągła obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to zapewnimy Tobie takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny www, modułów czy zapewnienie optymalnej responsywności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w sytuacji posiadania witryny www z edycją treści CMS w zapleczu administratora systemu WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy dogłębny bezpłatny audyt Państwa strony www, i możemy zaoferować jak najbardziej korzystne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Połczyn-Zdrój

Optymalizacja SEO strony www jest Niezmiernie koniecznym procesem, mającym wpływ na dobrą widoczność na wysokiej stronie w Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, wdrażanych przez nas już na wczesnym etapie projektowania witryny www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność oraz promocję w internecie. Wykonujemy również zupełnie bezpłatny, rzetelny audyt strony www która już funkcjonuje, pozwalający odszukać wszystkie nieprawidłowości rzutujące na jej słabą indeksację w wyszukiwarkach. W następnej kolejności możemy przejść do konkretnych rozwiązań, tak by wasza strona firmowa funkcjonowała poprawnie. Także duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez was artykuł na witrynę www jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w mocne frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki. Co ważne! Płacisz tylko za jeden artykuł, a my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnorakich treści, wspomagające poprawne zaplecze pozycjonerskie. Skontaktuj się!Strony www Połczyn-Zdrój

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Profesjonalnie stworzona strona www wyróżni Państwa firmę w odniesieniu do konkurencji i spowoduje odniesienie lepszych efektów widoczności w sieci. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od określenia celu jaki powinna spełniać dana strona internetowa i grupy kontrahentów, do których pragniemy dotrzeć. W następnej kolejności ustalamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie internetowej, tak by były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, by czytelnik w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał dokładne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia i galerie podnoszą wartość strony, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Struktura i koloryzacja gwarantują miły dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez naszą agencję strony internetowe są w pełni zoptymalizowane i nowoczesne. Stawiamy na prostotę oraz odpowiednią optymalizację witryny internetowej, co całkiem spełnia wszelkie wymogi algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc nadążyć za ciągle rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą przypilnować, żeby ich witryny www były w pełni dobrym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy masz do dyspozycji już własną stronę i zaczynasz stwierdzać, iż Twoja strona internetowa przestaje funkcjonować odpowiednio, to warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalność naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie oryginalnego wyglądu, adekwatnego do najnowszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny www, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę witryny i zaproponujemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie rozumiesz, iż nie wystarczy mieć bardzo dobrze wykonaną firmową witrynę www. Bardzo istotna jest jej profesjonalna obsługa, by całość ciągle sprawnie działała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, całkowicie dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Kiedy zdarzy się owa potrzeba, to odświeżymy stronę internetową w odniesieniu do zmiany szaty wizualnej, rozłożenia i funkcjonalności. Niezwłocznie przeprowadzimy różne naprawy, gwarantując docelowo kompleksową modernizację strony www. Zapraszamy do kontaktu!


Czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga