Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Lipiany

Obszar usług: Lipiany - powiat pyrzycki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym obszarze. Nasze nowoczesne strony www spełniają wytyczne określane przez Google, co zapewnia im dobrą widoczność w wynikach wyszukiwania.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i średnie przedsiębiorstwa, dzięki bardzo wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił na amen strategię działania wielu podmiotów konkurujących o uwagę potencjalnego kontrahenta. Co więcej, poprzez działalność w internecie, można szybciej osiągnąć o wiele więcej interesantów naszych towarów bądź usług.


Od teraz powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o działalności. Wzrost aktywności w sieci internetowej pomoże Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy sporo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od podstaw, bądź zmodernizujemy istniejącą witrynę internetową tak, by była wizytówką biznesu w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe powstają w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje uporządkowaną strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania strony internetowej, polegająca na automatycznym ułożeniu grafiki strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje oddana dana witryna www, powinien momentalnie rozpoznać się w jej konstrukcji, i bez najmniejszych kłopotów wyszukiwać zawarte w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali www, mająca na celu specjalistyczne przygotowanie strony www, by była w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki w wyszukiwarce na poszczególne frazy lub wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich usprawnień, strona internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna i wysoce klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby przyciągnąć kontrahentów, niezbędnie potrzeba Tobie czegoś więcej niż tylko dobrego produktu oraz fachowej obsługi klienta. Ważną częścią marketingu w sieci jest dzisiaj firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz efektywnie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, działalności konkurencyjnej oraz ustaleniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie targetu w prostej lini doprowadzi do przyrostu konwersji.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Lipiany

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje szybkie, mobilne oraz przejrzyste strony internetowe. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od miary skomplikowania usługi, i co za tym idzie, czasu który należy poświęcić do jej ukończenia. Sugerujemy również skorzystać z formularza wyceny projektu www, który dostępny jest na naszej stronie internetowej, by oszacować znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde nasze jedno zlecenie poprzedza odpowiednio dopasowany do branży i charakteru działalności firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, projekt graficzny strony www kolejnie poddany jest programowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, bądź w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie również zaprogramować stronę w wersji systemu edycji treści. Zapewniona także przez nas jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, co jest fundamentem zaindeksowania strony w wyszukiwarkach oraz dużą pomocą dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, estetyczny a również praktyczny serwis www odpowiednio dopasowany do branży Twojej działalności. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Lipiany

Witryna ma duże znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w istocie negatywnie oddziaływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by poszerzyć jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na możliwie wysokim poziomie widoczności i zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, wymagana jest ich fachowa obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości lub umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Tobie takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony www, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w przypadku użytkowania strony www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy rzetelny darmowy audyt waszej witryny internetowej, i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Lipiany

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szalenie istotnym procesem, mającym wpływ na dobrą widoczność na wysokiej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już na wczesnym etapie tworzenia witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Proponujemy także w 100% bezpłatny, rzetelny audyt strony www działającej, pozwalający zbadać wszystkie niepoprawności rzutujące na jej złą indeksację w Google. W dalszej kolejności możemy przejść do optymalnych rozwiązań, tak by Państwa witryna działała skutecznie. Spory nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez was artykuł na stronę internetową jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w wyselekcjonowane frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek. Co ważne! Płacisz za jeden artykuł, po czym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu innych tekstów, wspomagające dobre zaplecze dla pozycjonowania. Napisz do nas!Strony www Lipiany

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Solidnie stworzona strona www wyróżni Twoją działalność na tle konkurencji oraz doprowadzi do sukcesu w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od sprecyzowania celu jaki powinna pełnić dana witryna www oraz rzeszy użytkowników, do których chcielibyśmy dotrzeć. W następnej kolejności ustalamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie internetowej, aby były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał jasne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie podnoszą walory estetyczne portalu, a zarazem nie wpływając na szybkość wczytywania oraz zakłócenia czytelności. Struktura i kolorystyka gwarantują przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Przygotowane przez naszą agencję strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Kierujemy się prostotą i profesjonalną optymalizację strony internetowej, co całkiem spełnia kompleksowo wymagania algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nadążyć za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, żeby ich strony www były w pełni dobrym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy dysponujesz już swoją witrynę oraz zaczynasz stwierdzać, że Twoja strona internetowa przestaje działać zadowalająco, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalizm naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www nowoczesnego i świeżego wyglądu, dopasowanego do aktualnych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony www, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie dokonamy całościowej analizy witryny i doradzimy optymalne rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na każde pytanie.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia rozumiesz, iż nie wystarczy posiadać świetnie wykonaną firmową witrynę internetową. Istotna jest jej profesjonalna obsługa, by całość zawsze sprawnie działała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, w całości dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. Kiedy zajdzie taka potrzeba, to zmienimy stronę internetową w odniesieniu do zmiany oprawy graficznej, budowy i użyteczności. Bez wahania dokonamy różne naprawy, gwarantując w efekcie końcowym całościową optymalizację strony internetowej. Nawiążmy współpracę już dziś!


Czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga