Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Gościno

Obszar usług: Gościno - powiat kołobrzeski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką widocznością w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas rozwiązań, które zdobędą dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz potężne narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich rąk mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy wartościowe projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza propozycja była systematycznie udoskonalana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez różnicy, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkownika online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu internetowego polegająca na zakodowaniu struktury kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się idealnie na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność serwisu dogadywana jest już w pierwszym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu www pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli witryna po skończeniu przystosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się błyskawicznie w Google z uwagi na fakt iż są projektowane profesjonalnie oraz zgłaszane zaraz po uruchomieniu portalu do indeksu Google za pomocą mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas witryna internetowa jest w każdym aspekcie przystosowana do obszaru biznesu oraz grupy finalnej, dla jakiej jest programowana. Znakomicie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami zagadek. To owocna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z jaką możemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Gościno

Agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod względem kosztów i jakości wizytówki stron www. Niewątpliwym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od masy aspektów. Najistotniejsze z nich wymieniliśmy w postaci pytań w naszym formularzu wyceny, z którego należałoby skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej doprecyzowanego obliczenia wartości wykonania strony www. Portale, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni założenia prawidłowej optymalizacji SEO, co jest rzeczą wielce istotną pod kątem widzenia Google. Porządnie zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to programujemy też bez wersji edytowalnej. Po ukończeniu usługi otrzymujesz od nas mocny, szybki, konkretny i oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie dodatkowe korzyści pod postacią: odsłon strony, sprowadzeniu dodatkowej ilości kontrahentów oraz zapytań. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Gościno

Czy masz już swą stronę www, której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych wyników? Skontaktuj się z dkstrony, a spróbujemy rozpoznać gdzie leży powód takiej sytuacji. W obszar naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się do zrealizowania i nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie o wiele prościej zaprojektować stronę od zera zaoszczędzając czas oraz środki finansowe. Wszystko zależy od jej wykonania. Ogólnie jest jednak tak, iż nasza strona zwyczajnie się zestarzała i potrzebuje rekonstrukcji, dlatego również wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja stron www może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy zatem do kontaktu z nami w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji lub naprawy portalu ważna jest również obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej efektywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Gościno

Fundamentem efektu widoczności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest zadbać o to już we wczesnym etapie jej tworzenia, aby zapobiec na przyszłość następnych środków pieniężnych. Dość często kontrahenci zgłaszają się z problemem słabej lub wcale niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym zapotrzebowaniom proponując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania strony, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co trzeba uczynić aby usprawnić jej kondycję i pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Kolejnym, a zarazem jednym z najistotniejszych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem istotnych słów kluczowych. Sporządzamy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda wykorzystania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Skontaktuj się!Strony www Gościno

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania portalu www należy w szczególności wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej wyglądem witryny, a łatwością w użytkowaniu. Klienci, ale także projektanci, odmiennie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów pierwszoplanową rzeczą jest skupienie się na oprawie witryny. Użytkownik, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć problemu z ustaleniem do czego odnosi się strona, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci oprócz tego przywiązują uwagę na poprawności wykonania od strony programistycznej, aby dana strona pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestiach technicznych i odpowiedniej optymalizacji portalu www, ale także i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas witryny www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych możliwości. A więc w przypadku gdy odnosisz przeczucie, że Wasza strona www nie działa prawidłowo, to przyszedł idealny czas, by skorzystać z naszych usług. Dokonamy dla was darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu w wynikach wyszukiwania Google. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu zacząć działania. Czasem potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem już mała zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że masz już swoją witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Do tego okresowo zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy treści. Dobrze jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony www. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja się utrzyma. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga