Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Tychowo

Obszar usług: Tychowo - powiat białogardzki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym obrębie. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają wymagania wyznaczane przez wyszukiwarkę internetową Google, co zapewnia im wysoką pozycję z pośród konkurencji.


Internet to doskonałe konieczne narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet małe i większe biznesy, dzięki tym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił kompletnie filozofię działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o uwagę potencjalnego kontrahenta. Poza tym, za pomocą działalności w sieci, można osiągnąć o dużo więcej klientów naszych towarów oraz usług.


Już teraz zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o działalności. Wzrost widoczności w sieci pomoże Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy sporo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać i zyskiwać nowych klientów. Zaprojektujemy od początku, bądź dokonamy modernizacji działającą witrynę www tak, aby była wizytówką Twojego biznesu w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na przejrzystą strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!




PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSL



Zamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia stron internetowych, polegająca na samoczynnym ułożeniu wyglądu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje oddana dana strona www, powinien automatycznie spostrzec się w jej budowie, i bez najmniejszych trudności znaleźć zawarte w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn www, mająca na celu takie uskutecznienie witryny www, aby była w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania na wybrane frazy a także słowa kluczowe w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalistycznych usprawnień, witryna internetowa jest wyrazista, funkcjonalna oraz wysoce klasyfikowana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zdobyć klientów, potrzebujesz czegoś więcej niż jedynie dobrego produktu oraz fachowej obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu w sieci jest w obecnych czasach firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz efektywnie swoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurentów oraz określeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu w prostej lini doprowadzi do zwiększenia ilości kontaktu z waszą firmą.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Tychowo

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje efektywne, mobilne oraz schludne strony www. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od miary rozbudowania zlecenia, i co za tym idzie, czasu który należy poświęcić do jej stworzenia. Sugerujemy również skorzystać z naszego formularza wyceny witryny www, dostępnym na naszej stronie internetowej, by sprecyzować od razu, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde nasze jedno zlecenie poprzedza dopasowany odpowiednio do danej branży i charakteru firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, szablon graficzny witryny w następnej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie kontrahenta jesteśmy w stanie także zakodować stronę w wersji bez edycji treści CMS. Zapewniona także przez dkstrony jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, co jest podstawą indeksacji strony w wyszukiwarce Google oraz niemałym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym dostajesz profesjonalny, schludny a także praktyczny serwis www odpowiednio dostosowany do tematyki Twojej działalności. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Tychowo

Witryna internetowa posiada bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie oddziaływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem strony www. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej strony. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, aby spotęgować jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności a także zapewnić im sprawne funkcjonowanie, konieczna jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to możemy zapewnić Tobie taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny www, modułów lub zapewnienie optymalnej mobilności. Istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w przypadku posiadania strony www z edycją treści CMS w panelu administracyjnym systemu WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy rzetelny w pełni darmowy audyt waszej strony www, i możemy zaproponować optymalne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Tychowo

Optymalizacja SEO strony firmowej jest szalenie obowiązkowym procesem, mającym wpływ na dobrą widoczność na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, wdrażanych przez nas już na wczesnym etapie projektowania witryny www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w sieci. Oferujemy także w 100% bezpłatny, rzetelny audyt strony www działającej, umożliwiający wybadać wszelakie nieprawidłowości wpływające na jej słabą indeksację w wyszukiwarkach. Kolejnie przechodzimy do optymalnych rozwiązań, tak by Państwa strona www była skuteczna. Także duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez Państwa artykuł na witrynę jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony w wybrane frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Zapamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu odmiennych tekstów, wspomagające bardzo dobre zaplecze dla pozycjonowania. Zapytaj o szczegóły!



Strony www Tychowo

garść niezbędnych informacji!



Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Fachowo stworzona strona www wyróżni Państwa działalność względem konkurencji oraz wpłynie na odniesienie polepszenia efektów widoczności w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od określenia celu jaki powinna pełnić dana witryna oraz grupy klientów, do których chcemy dotrzeć. Następnie ustalamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie www, by były oczywiste i umieszczone w sposób taki, aby użytkownik w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał konkretne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie polepszają jakość portalu, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Układ oraz koloryzacja zapewniają miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Opracowane przez dkstrony strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji i oryginalne. Nastawiamy się na prostotę oraz profesjonalną optymalizację strony, co doskonale spełnia wszystkie wymagania algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nadążyć za bezustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą przypilnować, by ich witryny www wyróżniały się w pełni bezawaryjnym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy masz już swoją witrynę i zaczynasz zdawać sobie sprawę, iż Twoja strona internetowa przestaje pracować dobrze, to warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Zawodowstwo naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie nowego i świeżego wyglądu, w sam raz do aktualnych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie przeprowadzimy całościową analizę witryny www i doradzimy najlepsze z możliwych rozwiązania, które zastosujemy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości zdajesz sobie sprawę, że nie wystarczy posiadać bardzo dobrze zrobioną firmową witrynę www. Ważna jest też właściwa obsługa, aby całość wciąż sprawnie działała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w pełni dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Gdy tylko zajdzie taka potrzeba, to odświeżymy stronę internetową z punktu widzenia zmiany oprawy wizualnej, budowy i łatwości w użyciu. Niezwłocznie przeprowadzimy różne naprawy, zapewniając docelowo całościową optymalizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


Serdecznie zapraszamy do kontaktu!




PRZEKAŻ DALEJ:




Aktualności z bloga