Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Zielonka

Obszar usług: Zielonka - powiat wołomiński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy nowoczesne strony www dla firm oraz osób indywidualnych. Sumienność wykonania oraz prędkość działania to nasze cechy, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez skierowanie naszych działań na lokalną optymalizację zapewnimy skuteczną widoczność firmy w Google i zwiększenie wartości handlowych.


Handel elektroniczny to posiadająca wiele pozytywów, rewolucja w sprzedaży, w której uczestniczy coraz więcej użytkowników. Dostęp do internetu jest już prawie w każdym miejscu przy użyciu mobilnych urządzeń internetowych. Dojściem do sukcesu dla dużej rzeszy firm jest obecnie widzialność w internecie, otwierając przed nimi wielkie możliwości przeskoczenia na szersze rynki zbytu krajowego i zagranicznego.


Nie czekaj aż konkurencja Cię wyprzedzi! Zadbaj o to, aby wasza firmowa strona internetowa znalazła się na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach. Dkstrony uczyni to dla was.


Zdobycie widoczności Twojego biznesu w sieci to mechanizm, wymagający specjalistycznego przygotowania ale również wiedzy odnośnie wykorzystania dostępnych metod i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www wykonujemy poprzez korzystanie z aktualnych technologii oraz trendów, jednocześnie uwzględniając potrzeby i oczekiwania naszego klienta. Nasze strony internetowe są w pełni mobilne, czyli płynnie dostosowujące się do rozmiarów ekranu wszelkiego urządzenia mobilnego. Tworzenie stron www w WordPress, z systemem (CMS), w bardzo przyjazny sposób pozwoli na wykonywanie uaktualnień m.in. zakładek na stronie internetowej.


Nowoczesne portale internetowe, kompleksowy serwis www, innowacyjne rozwiązania – Skorzystaj z naszej oferty!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika takiego tworzenia, która polega na samoczynnym dopasowaniu się układu portalu do wielkości wyświetlacza urządzenia, na którym jest wyświetlany. Przyczynia się to m.in. do lepszej pozycji w Google.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Swobodna nawigacja strony www sprawia, że użytkownik od razu uzyska wszystkie istotne informacje. Witryna www posiada wbudowany system zarządzania treścią strony CMS Wordpress na stronie.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Sporządzenie kodu oraz struktury witryny www tak, by jej treść w sposób czytelny i całkowity dostarczała wszelkich niezbędnych informacji lub odpowiedzi na pytania użytkowników korzystających z wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Przygotowując strony dla naszych kontrahentów, piszemy prawidłowy pod względem SEO kod oraz zwracamy uwagę na to, by były wypełnione dobrej jakości treścią, co zapewni wysoką ocenę algorytmu wyszukiwarki internetowej Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Przegląd rynku, działań konkurencji i wyznaczenie grupy docelowej to zadania, które mają ogromny wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy również na bieżąco wszelkie nowinki techniczne, które stosujemy podczas projektowania oraz tworzenia witryny internetowej. Nie ma znaczenia dla nas, czym się zajmujesz i w jakiej branży pracujesz, zaprojektujemy dla Ciebie wzorową witrynę internetową, mając w pełni na uwadze stosowanie się do zasad poprawnej optymalizacji SEO jak i również nienagannego wyglądu. Dzięki naszej agencji internetowej Państwa firmowa strona www zdobędzie świetną szansę na odniesienie odpowiedniej pozycji w wyszukiwarce internetowej.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Zielonka

Agencja internetowa dkstrony zdobyła bogate doświadczenie dzięki wielu wykonanym realizacjom, których wykonaliśmy na przestrzeni dziesięciu lat. Cena strony internetowej zależy od kilku elementarnych czynników, między innymi stopnia skomplikowania projektu a także innych istotnych elementów. Dokładny koszt strony wycenimy po wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Projekt strony www pochłania nam wiele czasu, biorąc pod uwagę także wizję zleceniodawcy, jak i również właściwości branży, w której działa firma. Nasz projekt strony internetowej zaczynamy od wykonania bezpłatnej wersji graficznej stworzonej w Adobe Photoshop. Gdy dojdziemy do porozumienia w kwestii grafiki witryny, rozmieszczenia elementów oraz jej struktury przystępujemy do programowania według wybranej technologii AMP, czy też w postaci pospolitej strony www z edycją treści CMS systemu WordPress, lub też jako wizytówkę bez systemu CMS. Każda ukończona przez nas witryna www spełnia wytyczne właściwej optymalizacji SEO korzystnej dla algorytmu Google. Audyt strony www to czynność jaką wykona pozycjoner, dzięki solidnej optymalizacji nie musi wiele pozycjonować by osiągnąć dobrą pozycję. Zapraszamy do kontaktu już teraz, a przekonamy Cię że rzetelna, dobrze zaprojektowana strona nie zawsze musi być droga.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Zielonka

Firmowa strona www jest waszą wizytówką w internecie. Struktura strony internetowej, jej funkcjonalność, design oraz artykuły posiadają znaczny wpływ odnośnie postrzegania Państwa firmy przez kontrahentów. Kontrahenci pragną zredukować czas poświęcony na podjęcie decyzji o zakupie do minimum. Jeśli nie przedłożysz im umiejętnie swojej oferty, to z wielkim prawdopodobieństwem klient może zrezygnować już na początku z nawiązania kontaktu. Jeśli się z nami skontaktujesz wykonamy ocenę techniczną i wizualną witryny oraz zaproponować odpowiednie działanie, jak: modernizacja strony www która polega na poprawie i unowocześnieniu jej grafiki oraz funkcjonalności celem poprawy jej wartości, naprawa strony www, w sytuacji gdy witryna uległa programistycznej awarii lub niezbędna jest aktualizacja pluginów w CMS oraz została zaatakowana przez hakera. Naprawa oraz modernizacja nie zawsze ma sens, czasem lepiej zrobić ją od zera, administracja strony www to stała współpraca z naszym zespołem dokonującym bieżących uaktualnień na stronie www. Obsługa stron internetowych jest niezbędna dla normalnego funkcjonowania firmowych witryn. Skontaktuj się z nami a zaproponujemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie tak, by Twoja witryna www przyciągała i zatrzymywała jak najwięcej użytkowników.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Zielonka

Każdy dysponent firmowej strony www oczekuje, aby jego witryna była atrakcyjna, zachęcała i przyciągała do siebie klientów, co przełożyłoby się na podwyższenie kontaktów biznesowych, wzrostem dokonywanych transakcji bądź subskrypcji. Jednak nie zawsze tak jest. Wpływ na to ma wiele czynników, a także umiejętność ich użycia i prawidłowego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej wpływa na zdobycie dobrej pozycji na stronie wyników wyszukiwania w Google. Dodatkowo kładziemy nacisk na SEO lokalne, czyli optymalizację strony internetowej lokalnie czyli wyszukiwania kontrahentów na rynku lokalnym. W pierwszej kolejności wykonujemy dogłębny, zupełnie bezpłatny audyt strony internetowej, aby uchwycić wszelkie błędy oraz nieprawidłowości na stronie, wpływające niekorzystnie na indeksację i konwersję w Google. Za pomocą usługi seo copywriting gwarantujemy oryginalne, ciekawe oraz zrozumiałe artykuły na stronie, zawierające odpowiednią liczbę fraz i słów kluczowych niezbędnych dla wyszukiwarek. Piszemy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który zapłacisz tylko raz, a otrzymujesz wartościowe artykuły mające duże znaczenie dla SEO które stworzone są za pomocą odpowiedniej składni, dzięki temu uzyskasz wiele unikatowych, niezbędnych dla wyszukiwarki Google treści. Zadzwoń do nas już teraz, a my zaoferujemy Ci nasze usługi SEO, by poszerzyć odsłony Twojej strony www zwiększając Twoje zyski.Strony www Zielonka

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Pomożemy w zbudowaniu eksperckiego wizerunku Twojej firmy w sieci. Dokładamy wiele starań, by Państwa firmowa strona www satysfakcjonująco wyróżniała się na tle konkurencji, zarówno pod względem wizualnym, jak i spełniała wszelkie techniczne wymagania które wpłynął na jej widoczność, sprawność oraz szybkość użytkowania. Projektowanie stron internetowych przez nas poprzedzone jest mnóstwem ściśle sprecyzowanych działań dostosowanych do danej branży, mających na celu wyeksponować waszą działalność w sieci www. Tworzona przez nas każda strona www ma na celu w prosty sposób a także skuteczny wysłać przekaz, który dotrze do użytkownika na którym nam zależy wykorzystując do tego opracowane słowa i frazy kluczowe. Nasz wypracowany system sprawi iż Państwa strona internetowa w sposób szybki i naturalny pojawi się na czołowych pozycjach w wynikach Google, po wpisaniu przez użytkownika wyszukiwanej usługi, rzeczy, oraz informacji związanej z daną branżą, dziedziną czy usługami. Layout strony ułożony jest w przejrzysty sposób bez używania zbytniej ilości grafiki co znacznie wpływa na jej szybkość wczytywania a także czytelność odbioru z wykorzystaniem dobrej jakości treści SEO. Wysokiej jakości treści SEO zawarte na stronie www są w pełni przejrzyste mające na celu w sposób prosty dotarcie do podstawowych informacji, produktów lub usług w celu zwiększenia zysków oraz użytkowników witryny. Dużą uwagę kładziemy na pełną satysfakcję i zadowolenie naszego klienta, toteż otwarci jesteśmy na Twoje sugestie na każdym etapie tworzenia strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

W obecnych czasach odpowiednio zaprojektowana strona internetowa jest jednym z najlepszych sposobów marketingowych. Branża IT szczególnie tworzenie stron www to cyklicznie zmieniające się trendy a także technologie ich wykonywania. Tak więc aby strona internetowa wypełniała swoje zadanie w postaci zadowalającej ilości odwiedzin oraz konwersji powinna być na bieżąco administrowana. Przestarzała, nie zmodernizowana strona www może nie tylko odstraszać kontrahentów ale także negatywnie wpływać na jej widoczność w sieci. Proponowana przez nas usługa, jaką jest modernizacja strony internetowej, pomoże Twojej stronie www uzyskać ciekawy design, odpowiednią komunikację z kontrahentem i skuteczny content marketing. Przeprowadzamy darmowy audyt SEO strony www, na podstawie którego wykonujemy modernizację strony internetowej, która ma na celu wyróżnienie się wśród konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Istniejąca już od jakiegoś czasu strona co pewien czas wymaga jej uaktualnienia szaty graficznej lub też pracy technicznej, bardzo istotną rzeczą jest także uaktualnienie systemu edycji treści CMS i jej zainstalowanych wtyczek. Spowodowane jest to zmieniającymi się trendami, wdrażaniem coraz aktualnych technologii, a czasami po prostu błędami programistycznymi. Obsługa stron internetowych w naszym wykonaniu to szeroki zakres prac graficznych, a także programistycznych. Nie zastanawiaj się! tylko już teraz skorzystaj z naszej usługi obsługi strony internetowej znacznie zwiększając szansę na większą liczbę Twoich kontrahentów. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej agencji, a Twoja strona internetowa przyniesie jeszcze więcej korzyści.


Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga