Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Dobra

Obszar usług: Dobra - powiat turecki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym sektorze. Nasze nowoczesne strony www w pełni wypełniają standardy stawiane przez Google, co gwarantuje im dobrą lokalizację wyszukiwarkach internetowych.


Internet to doskonałe podstawowe narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych odbiorców towarów oraz usług. Nawet małe i średnie biznesy, dzięki wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową i zagraniczną. E-commerce zmienił na dobre strategię funkcjonowanie wielu działalności konkurujących o znalezienie potencjalnego kontrahenta. Co więcej, dzięki internetowi, jest duża szansa pozyskać o sporo więcej interesantów naszych produktów oraz usług.


Już dziś zadbaj o to, aby wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o działalności. Wzrost widoczności w sieci internetowej pozwoli Ci odnieść przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy mnóstwo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i zyskiwać nowych klientów. Stworzymy od podstaw, bądź zmodernizujemy aktualną witrynę tak, aby była wizytówką Twojego biznesu w sieci. Nasze strony internetowe wykonywane są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Co więcej, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia stron www, polegająca na automatycznym dopasowaniu się układu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje przekazana dana strona internetowa, powinien automatycznie rozpoznać się w jej budowie, oraz bez najmniejszych trudności znaleźć zawarte w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron www, mająca na celu odpowiednie przygotowanie strony, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce na określone frazy i słowa kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych informacji i zmian, witryna internetowa jest czytelna, funkcjonalna oraz wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby przyciągnąć kontrahentów, potrzeba Tobie coś więcej aniżeli tylko dobrego produktu i profesjonalnej obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, dzięki której wypromujesz efektywnie Twoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurencji oraz wyznaczeniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie celu w prostej lini doprowadzi do wzrostu kontaktu z waszą firmą.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Dobra

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje lekkie, mobilne oraz przejrzyste witryny. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od wymiaru rozbudowania zlecenia, i co za tym idzie, czasu który należy poświęcić na jej stworzenie. Sugerujemy także skorzystać z formularza wyceny witryny www, dostępnym na naszej stronie, by obliczyć o wiele szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde zaczęte przez dkstrony zlecenie poprzedza odpowiednio dopasowany do danej branży oraz specyfiki działalności, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, projekt graficzny strony w następnej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, oraz w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię kontrahenta możemy także zakodować witrynę w wersji bez CMS. Zapewniona także przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, jest to podstawą indeksacji strony w wynikach Google oraz dużym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Na koniec dostajesz profesjonalny, schludny oraz użyteczny serwis www odpowiednio dostosowany do tematyki Twojej firmy. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Dobra

Wizytówka strony w internecie ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji źle wpływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem strony www. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej witryny. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, aby spotęgować jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na najwyższym poziomie widoczności a także zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, potrzebna jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to możemy zapewnić Ci taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja silnika strony www, modułów lub zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie Ważne są także aktualizacje systemu WordPress w sytuacji posiadania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu systemu WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Dobra

Optymalizacja SEO strony internetowej jest Niezmiernie ważnym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na wysokiej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już na wczesnym etapie projektowania strony www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w internecie. Proponujemy również w 100% darmowy, profesjonalny audyt strony www istniejącej, umożliwiający wybadać wszystkie błędy które wpływają na jej niską indeksację w wyszukiwarce. Następnie przechodzimy do właściwych rozwiązań, tak aby Państwa witryna www działała poprawnie. Także duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez was artykuł na witrynę jest unikalny, indywidualny, uzbrojony we właściwe frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek. Nie zapomnij! Płacisz tylko za jeden artykuł, po czym my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych tekstów, budujących super zaplecze dla pozycjonowania. Zapytaj o szczegóły!Strony www Dobra

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Solidnie wykonana strona www wyróżni Państwa firmę w porównaniu do konkurencji i sprawi odniesienie polepszenia efektów widoczności w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od sprecyzowania celu jaki ma spełniać dana witryna www i rzeszy odbiorców, do których chcielibyśmy dotrzeć. W drugiej kolejności określamy jakie dane powinny znaleźć się na stronie www, tak aby były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, by użytkownik w prosty sposób, w krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał jasne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia i galerie wzmacniają jakość strony, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania i zakłócenia czytelności. Kompozycja i koloryzacja gwarantują miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Utworzone przez dkstrony strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji i nowoczesne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz odpowiednią optymalizację strony, co w każdym calu spełnia kompleksowo wytyczne algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby podążyć za systematycznie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, by ich witryny www wyróżniały się w pełni bezawaryjnym narzędziem reklamowym. Gdy masz już swoją witryną www oraz zaczynasz zdawać sobie sprawę, że Twoja strona www przestaje działać właściwie, to warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie zawodowe naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie innowacyjnego wyglądu, w sam raz do najnowszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony www, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy dokonamy całościowej analizy strony i doradzimy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia jesteś świadomy, iż nie wystarczy mieć doskonale zrobioną firmową witrynę internetową. Ważna jest też prawidłowa obsługa, aby wszystko bez przerwy sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w całości dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Kiedy zdarzy się owa potrzeba, to zmienimy stronę www pod kątem zmiany szaty graficznej, struktury i właściwości. Niezwłocznie dokonamy wszystkie naprawy, gwarantując na końcu całościową optymalizację strony internetowej. Nawiążmy współpracę już dziś!


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga