Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Borek Wielkopolski

Obszar usług: Borek Wielkopolski - powiat gostyński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy nowoczesne strony www dla firm oraz osób indywidualnych. Solidność wykonania i prędkość działania to nasze cechy, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez ukierunkowanie naszych projektów na optymalizację lokalną zapewnimy skuteczną widoczność firmy w internecie oraz progres jakości sprzedażowych.


Handel w internecie to posiadająca wiele pozytywów, rewolucja w funkcjonowaniu działalności, do której dołącza coraz więcej użytkowników. Dostęp do tej technologii jest już niemal wszędzie dzięki możliwościom mobilnych urządzeń internetowych. Dojściem do sukcesu dla dużej rzeszy przedsiębiorstw jest w obecnym świecie widzialność w sieci www, uchylając przed nimi gigantyczne możliwości dostania się na szersze rynki zbytu krajowego i zagranicznego.


Nie czekaj aż konkurenci Cię wyprzedzą! Zatroszcz się o to, by Twoja firmowa strona internetowa znalazła się na jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce. Nasza agencja uczyni to dla Ciebie.


Zdobycie widzialności witryny w sieci www to proces, który wymaga specjalnego przygotowania ale również obeznania dotyczącej spożytkowania dostępnych sposobów i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www wykonujemy poprzez wykorzystanie aktualnych technologii oraz trendów, a także dbając o potrzeby i oczekiwania kontrahenta. Nasze strony internetowe są w 100% mobilne, czyli płynnie układające się do rozdzielczości ekranu każdego rodzaju urządzenia. Tworzenie stron www w WordPress, z edycją (CMS), w prosty sposób pozwoli na dokonywanie uaktualnień m.in. treści na stronie www.


Nowoczesne portale www, kompleksowy serwis www, oryginalne rozwiązania – Wyceń za darmo stronę!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika takiego projektowania, która polega na samoczynnym dostosowywaniu się struktury portalu internetowego do rozmiarów ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany. Znacznie podwyższa to pozycję m.in. w Google.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Efektywna nawigacja strony internetowej sprawia, że użytkownik od razu uzyska wszystkie istotne informacje. Witryna www posiada wbudowany system CMS Wordpress do łatwej samodzielnej edycji artykułów oraz zdjęć na stronie.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Stworzenie kodu jak i również samej struktury portalu www tak, aby jej treść w sposób jasny i szczegółowy dostarczała wszelkich poszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania internautów korzystających z wyszukiwarek internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Przygotowując witryny www dla naszych kontrahentów, piszemy zoptymalizowany kod oraz zwracamy uwagę na to, by były wypełnione dobrej jakości treścią, co zapewni wysoką ocenę algorytmu wyszukiwarki internetowej.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Ocena rynku, działań konkurencji i określanie grupy docelowej to zadania, które mają ogromny wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy też na bieżąco wszelkie nowinki techniczne, które wykorzystujemy w naszej pracy. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz a także w jakiej branży działasz, wykonamy dla Państwa idealną stronę internetową, zoptymalizowaną pod kątem SEO a także wyglądu. Dzięki naszej agencji internetowej Państwa firmowa strona www zdobędzie dobrą szansę na odniesienie sukcesu w sieci.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Borek Wielkopolski

Agencja internetowa dkstrony zyskała bogate doświadczenie dzięki wielu wykonanym realizacjom, których ukończyliśmy na przestrzeni dziesięciu lat. Cena strony internetowej zależy od kilku najważniejszych czynników, między innymi stopnia rozbudowania projektu oraz innych ważnych elementów. Dokładny koszt strony www uzyskasz po wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Projekt strony www pochłania nam wiele czasu, mamy na uwadze pomysły naszych kontrahentów, jak i charakter branży, w której funkcjonuje firma. Nasz projekt strony internetowej zaczynamy od przedstawienia nieodpłatnej wersji wizualnej wykonanej w programie graficznym. Gdy dojdziemy do porozumienia odnośnie grafiki witryny, umiejscowienia elementów i jej struktury przystępujemy do programowania według odpowiedniej technologii AMP, czy też w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS systemu WordPress, a także jako wizytówkę bez edycji CMS. Każda zaprogramowana przez nas witryna www spełnia warunki właściwej optymalizacji SEO korzystnej dla algorytmu wyszukiwarki internetowej. Pozycjoner przeprowadzający audyt strony www nie musi za dużo pracować, by uzyskać jej wyświetlanie na pierwszych wynikach w wyszukiwarce. Już dziś skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że można mieć świetnie pracującą firmową stronę niewielkim nakładem pieniędzy. Zapraszamy!.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Borek Wielkopolski

Strona internetowa jest wizytówką waszej firmy w sieci. Struktura witryny, jej wygoda użytkowania, grafika oraz treści mają duży wpływ na postrzegania Twojej działalności przez klientów. Użytkownicy pragną zredukować czas poświęcony na podjęcie decyzji zakupowej do minimum. Jeśli nie przedstawisz im trafnie waszej oferty, wówczas mogą zrezygnować na samym starcie oraz w ogóle z niej nie skorzystać, a Ty nie zdobędziesz oczekiwanego celu. Jeśli nawiążesz z nami kontakt możemy dokonać oceny technicznej, a także wizualnej witryny oraz zaproponować właściwe działanie, jak: modernizacja strony www polegająca na odświeżeniu grafiki i unowocześnieniu jej układu tak aby bardziej wypełniała swoją funkcję, naprawa strony www, gdy witryna została zhakowana, zawirusowana, uległa awarii w wyniku błędów programistycznych lub jeśli konieczne są aktualizacje pluginów w CMS. Naprawa a także modernizacja nie zawsze jest opłacalna, czasem lepiej stworzyć ją od początku, administracja strony www to stała współpraca z z nami aby dokonywać bieżących aktualizacji na stronie. Obsługa stron internetowych usługa niezbędna dla poprawnego funkcjonowania firmowej witryny. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami celem wyboru właściwej usługi tak, aby Twoja witryna www przynosiła dla Ciebie jak najwięcej korzyści.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Borek Wielkopolski

Strona www to narzędzie na które każdy jej właściciel liczy aby przyciągała do siebie więcej odwiedzających w efekcie zwiększając liczbę kontaktów biznesowych, klientów przekładając się na wzrost transakcji oraz subskrypcji dlatego musi być atrakcyjna. Jednak nie zawsze tak jest. Składa się na to wiele czynników, a także umiejętność ich użycia oraz prawidłowego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej jest podstawą wyświetlenia strony na dobrych pozycjach w Google. Dodatkowo kładziemy nacisk na SEO lokalne, czyli optymalizację strony internetowej pod kątem wyszukiwania kontrahentów z rynku lokalnego. Dlatego na pierwszym miejscu wykonujemy nieodpłatny, dogłębny audyt strony internetowej, aby wykryć wszelkie wady oraz nieprawidłowości na stronie, które wpływają źle na indeksację i konwersję w wyszukiwarkach. Dzięki usłudze seo copywriting gwarantujemy niepowtarzalne, ciekawe oraz zrozumiałe artykuły na stronie www, które zawierają odpowiednią ilość ważnych wyrazów i fraz kluczowych dla wyszukiwarki Google. Tworzymy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który płacisz tylko raz, a otrzymujesz niezbędne artykuły mające wielkie znaczenie dla Google które napisane są przy pomocy odpowiedniej składni, dzięki temu uzyskasz kilkadziesiąt unikalnych, wartościowych dla wyszukiwarki Google artykułów. Zadzwoń do nas już teraz, a przedstawimy Tobie nasze usługi SEO, aby zwiększyć ruch na Twojej stronie i zadbać o przychody ze sprzedaży.Strony www Borek Wielkopolski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Zbudujemy dla Ciebie profesjonalną wizytówkę firmowej strony w sieci www. Dołożymy wiele starań, do tego aby Państwa firmowa strona www odpowiednio wyróżniała się pośród konkurencji, zarówno od strony wizualnej, a także żeby spełniała wszelkie techniczne wytyczne które wpłynął na jej widoczność, sprawność oraz szybkość działania. Projektowanie stron internetowych w których się specjalizujemy poprzedzone jest szeregiem ściśle sprecyzowanych działań dostosowanych pod kątem określonej branży, mających na celu wyeksponować Państwa firmę w internecie. Projektowana przez nas każda strona www ma na celu w sposób prosty i skuteczny przesłać przekaz, który będzie w stanie dotrzeć do odbiorcy na którym nam zależy wykorzystując do tego wyselekcjonowane słowa oraz frazy kluczowe. Nasz stworzony system sprawi iż wasza strona internetowa w sposób szybki i naturalny pojawi się na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwarki Google, po wpisaniu przez użytkownika szukanej usługi, rzeczy, a także informacji związanej z daną branżą, dziedziną czy usługami. Layout strony zaprojektowany jest przejrzyście bez zbędnej ilości grafiki co przekłada się na jej szybkość pracy a także czytelność odbioru z wykorzystaniem dobrej jakości treści SEO. Wysokiej jakości treści zawarte na stronie internetowej są w pełni zrozumiałe mające na celu w prosty sposób dotarcie do podstawowych informacji, produktów i usług celem zwiększenia zysków oraz użytkowników witryny. Stuprocentowa satysfakcja i zadowolenie naszego klienta jest naszym celem, co ważne bierzemy pod uwagę wasze sugestie na każdym etapie wykonywania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aktualnie prawidłowo skonkretyzowana strona internetowa jest jednym z najlepszych sposobów marketingowych. Branża IT szczególnie tworzenie stron www to nieustannie zmieniające się trendy i technologie ich tworzenia. Tak więc aby strona internetowa spełniała swoje zadanie czyli przyciągała wysokiej ilości odwiedzin oraz konwersji powinna być na bieżąco aktualizowana. Stara, nie zmodernizowana strona www może nie tylko odstraszać kontrahentów ale także negatywnie wpływać na jej pozycję w wyszukiwarkach. Oferowana usługa jaką jest modernizacja strony internetowej, to nowy ciekawy design, a także poprawny content marketing, który przyniesie dla Państwa korzyści w postaci owocnej komunikacji z kontrahentem. Na podstawie wykonanego przez dkstrony darmowego audytu strony www, przeprowadzimy dostosowane odpowiednio prace modernizacyjne, które mają na celu wyróżnienie Państwa firmy w Google.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Istniejąca już od jakiegoś czasu strona co pewien czas wymaga jej uaktualnienia szaty graficznej czy też programistycznej, bardzo ważną rzeczą jest także aktualizacja systemu CMS oraz jej zainstalowanych wtyczek. Spowodowane jest to zmieniającymi się trendami, wdrażaniem coraz aktualnych technologii, a czasami po prostu błędami od strony programistycznej. Obsługa stron internetowych jaką oferujemy to szeroki zakres prac graficznych, oraz programistycznych. Nie zwlekaj z decyzją! już teraz skorzystaj z naszej oferty usługi obsługi strony internetowej powiększając szansę na wzrost Twoich klientów. Zapraszamy do współpracy z nami! dzięki której z pewnością Państwo i wasza strona www na tym skorzystają!.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga