Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Rumia

Obszar usług: Rumia - powiat wejherowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy nowoczesne strony www dla firm oraz osób indywidualnych. Rzetelność wykonania i szybkość działania to nasze zalety, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez skierowanie naszych projektów na optymalizację lokalną zapewniamy skuteczną widzialność firmy w wyszukiwarce Google oraz podniesienie skuteczności sprzedażowych.


E-commerce to mająca dużo pozytywów, rewolucja w sprzedaży, z której korzysta coraz więcej użytkowników. Dostęp do internetu jest już niemalże w każdym miejscu dzięki możliwościom mobilnych urządzeń internetowych. Dojściem do sukcesu dla wielu przedsiębiorców jest w obecnych realiach obecność w sieci www, uchylając przed nimi dużo możliwości otwarcia się na szersze rynki zbytu.


Nie pozwól na to aż konkurencja Cię wyprzedzi! Dopilnuj tego, aby wasza firmowa strona internetowa znalazła się na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google. Nasza agencja reklamowa zrobi to dla was.


Zapewnienie obecności Twojej firmy w sieci to mechanizm, który wymaga specjalnego przygotowania a zarazem obeznania na temat spożytkowania dostępnych sposobów i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www dokonujemy poprzez wykorzystanie nowych technologii jak i trendów, jednocześnie dbając o wymagania i oczekiwania klienta. Nasze strony internetowe są w stu procentach mobilne, czyli płynnie układające się do rozdzielczości ekranu wszelkiego urządzenia. Tworzenie stron www w WordPress, z systemem edycji treści (CMS), w przyjazny sposób umożliwi wykonywanie uaktualnień m.in. treści na stronie internetowej.


Nowoczesne portale internetowe, kompleksowy serwis www, oryginalne rozwiązania – Napisz do nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Metoda takiego tworzenia, która polega na samoczynnym dopasowaniu się struktury portalu internetowego do wielkości wyświetlacza urządzenia, na którym jest wyświetlany. Przyczynia się to m.in. do lepszej indeksacji w Google.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Swobodna nawigacja witryny sprawia, że użytkownik od razu uzyska wszystkie potrzebne mu informacje. Strona www posiada wbudowany system zarządzania treścią strony CMS Wordpress na stronie internetowej.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Wykonanie kodu jak i również samej struktury portalu internetowego tak, by jej treść w sposób czytelny i gruntowny dostarczała wszelkich wyszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania użytkowników korzystających z wyszukiwarek internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Tworząc strony internetowe dla naszych kontrahentów, piszemy zoptymalizowany kod a także zwracamy uwagę na to, by były wypełnione skuteczną treścią, co zapewni wysoką wartość algorytmu wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Analiza rynku, działań konkurencji oraz określanie grupy docelowej to zadania, które mają wielki wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy też na bieżąco wszystkie nowinki techniczne, które wykorzystujemy w swojej pracy. Bez znaczenia jest dla nas, czym się zajmujesz i w jakiej branży pracujesz, zaprojektujemy dla was poprawną oraz funkcjonalną witrynę internetową, w pełni stosując się do zasad poprawnej optymalizacji SEO jak i również nienagannego wyglądu. Dzięki dkstrony Państwa firmowa strona www będzie miała bardzo dobrą szansę na uzyskanie odpowiedniej pozycji w sieci.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Rumia

Nasze agencja internetowa zdobyła bogate doświadczenie dzięki wielu ukończonym projektom, których wykonaliśmy na przestrzeni dziesięciu lat. Cena strony internetowej uzależniona jest od kilku czynników, między innymi stopnia skomplikowania projektu a także innych ważnych elementów. Konkretną wycenę dostaniesz szybko dzięki wysłaniu formularza w zakładce wycena. Projekt strony www pochłania nam masę czasu, bierzemy pod uwagę zarówno koncepcję kontrahenta, a także charakterystykę branży, w której działa firma. Nasz projekt strony internetowej zaczynamy od wykonania bezpłatnej wersji wizualnej stworzonej w Adobe Photoshop. Gdy dojdziemy do porozumienia w kwestii grafiki witryny, rozmieszczenia elementów i jej struktury przystępujemy do kodowania według wybranej technologii AMP, czy też w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS w panelu WordPress, lub też jako wizytówkę bez wersji edytowalnej. Wszystkie skończone strony www zakodowane są w zgodzie z obowiązującymi wytycznymi poprawnej optymalizacji SEO a także zgodne z W3C. Pozycjoner robiący audyt strony www niewiele musi robić, aby zdobyć jej wyświetlanie na pierwszej stronie w Google. Zapraszamy do kontaktu już teraz, a przekonasz się że rzetelna, dobrze stworzona strona nie zawsze musi być droga.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Rumia

Firmowa strona www jest Państwa wizytówką w sieci. Grafika, artykuły oraz funkcjonalność witryny www wpływa na to, jak Twoja działalność postrzegana jest przez potencjalnych kontrahentów. Czas poświęcony do minimum na podjęcie decyzji zakupowej dla kontrahenta jest bardzo ważny. Jeśli nie przedłożysz im sensownie Twojej oferty, to z wielkim prawdopodobieństwem kontrahent może zrezygnować już na początku z nawiązania kontaktu. Zadzwoń do nas, wówczas dokonamy odpowiedniej oceny stanu technicznego i wizualnego waszej strony www oraz przedstawimy odpowiednią usługę, jak: modernizacja strony www która polega na ulepszeniu oraz unowocześnieniu jej grafiki oraz funkcjonalności w celu poprawy jej wartości, naprawa strony www, w sytuacji gdy strona internetowa uległa programistycznej awarii lub wymagana jest aktualizacja pluginów w CMS oraz została zaatakowana przez hakera. Naprawa jak i modernizacja nie zawsze jest opłacalna, niejednokrotnie lepiej utworzyć ją od początku, administracja strony www czyli stała współpraca z z nasza agencją celem dokonywania bieżących uaktualnień witryny. Obsługa stron internetowych jest zalecana dla normalnego funkcjonowania Twojej strony www. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami celem wyboru odpowiedniej usługi tak, aby Twoja witryna przynosiła dla Ciebie jak najwięcej korzyści.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Rumia

Każdy dysponent firmowej strony www oczekuje, by jego witryna była atrakcyjna, zachęcała i pozyskiwała do siebie klientów, co rzutowałoby na zwiększenie nowych kontaktów biznesowych, wzrostem dokonywanych transakcji bądź subskrypcji. Nie zawsze tak się dzieje. Składa się na to wiele czynników, a także wiedzy do ich użycia i odpowiedniego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej jest podstawą wyświetlenia witryny na dobrych miejscach wyszukiwania w Google. Ponadto kładziemy nacisk na SEO lokalne, czyli optymalizację strony internetowej pod kątem wyszukiwania kontrahentów z danego miasta oraz regionu. W pierwszej kolejności wykonujemy rzetelny, całkowicie darmowy audyt strony internetowej, by znaleźć wszelkie błędy oraz nieprawidłowości na stronie, wpływające źle na pozycję i konwersję w wyszukiwarkach. Dzięki usłudze seo copywriting zapewniamy oryginalne, ciekawe oraz zrozumiałe artykuły na stronie www, które zawierają wystarczającą ilość ważnych słów i fraz kluczowych dla Google. Piszemy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który płacisz jeden raz, a otrzymujesz niezbędne treści które mają duże znaczenie dla wyszukiwarek które napisane są przy pomocy specjalnej składni, dzięki temu otrzymujesz kilkanaście unikalnych, niezbędnych dla wyszukiwarki Google artykułów. Zadzwoń do nas już dziś, a przedstawimy Tobie nasze usługi SEO, by powiększyć odsłony Twojej strony www zwiększając Twoje dochody.Strony www Rumia

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Stworzymy dla Państwa profesjonalną wizytówkę firmowej strony internetowej. Postaramy się by Państwa firmowa strona efektywnie wyróżniała się wśród konkurencji, zarówno pod względem technicznym a także jej wyglądu, zadbamy również o odpowiednią optymalizację strony www która przełoży się na szybkość oraz widoczność w sieci www. Projektowanie stron internetowych którymi się zajmujemy poprzedzone jest szeregiem zwięźle sprecyzowanych działań dostosowanych pod kątem danej branży, mających na celu wyeksponować Twoją działalność w internecie. Budowa stworzonej przez nas każdej strony www opiera się na prostym, lecz efektywnym przekazie, będącym w stanie dotrzeć do użytkownika na podstawie opracowanych słów kluczowych i fraz. Dzięki naszej pracy wasza strona www z całą pewnością pojawi się na wysokich pozycjach w Google po wpisaniu przez użytkownika potrzebnego hasła związanego z z określoną branżą. Layout strony www zaprojektowany jest czytelnie bez zbytniej ilości grafiki co znacznie wpływa na jej szybkość pracy oraz przejrzystość odbioru z wykorzystaniem dobrej jakości tekstów SEO. Teksty zawarte na stronie internetowej są interesujące, w pełni zrozumiałe oraz przybliżające w sposób intuicyjny krok po kroku do wypełnienia celu, jakim jest zwiększenie klientów bądź odwiedzających stronę internetową. Pełna satysfakcja oraz zadowolenie naszego klienta jest naszym celem, dlatego bierzemy pod uwagę Twoje sugestie na każdym etapie projektowania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aktualnie trafnie zaprojektowana strona internetowa jest jednym z najlepszych działań marketingowych. Pewnie zdajesz sobie sprawę, że aby Twoja firmowa strona internetowa była sprawna oraz posiadała dobrą konwersję, musi też być na bieżąco dostosowywana do zmieniających się trendów projektowania stron internetowych. Stara, nie zmodernizowana strona www może nie tylko zniechęcić kontrahentów ale także źle wpłynąć na jej pozycję w sieci. Proponowana przez nas usługa, jaką jest modernizacja strony internetowej, zapewni Twojej witrynie www ciekawy design, odpowiednią komunikację z kontrahentem i poprawny content marketing. Na podstawie przeprowadzonego przez dkstrony bezpłatnego audytu strony www, przeprowadzimy dostosowane odpowiednio prace modernizacyjne, które mają na celu wyróżnienie Waszej działalności w Google.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Istniejąca już od jakiegoś czasu strona www co pewien czas wymaga jej uaktualnienia layoutu lub też programistycznej, ważną rzeczą jest także uaktualnienie systemu edycji treści CMS i jej zainstalowanych wtyczek. Wraz z pojawiającymi się trendami, wdrażaniem coraz to aktualnych technologii, a czasem zwyczajnie błędami od strony programistycznej. Obsługa stron internetowych w naszym wykonaniu to szeroki zakres działań graficznych, a także programistycznych. Warto już teraz zlecić nam prowadzenie strony www, by mieć pewność poprawnej pracy strony i dobrą pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! dzięki której z pewnością Ty oraz Twoja strona internetowa na tym skorzystają!.


Dlatego też nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga