Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Mikołajki

Obszar usług: Mikołajki - powiat mrągowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym wymiarze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www spełniają wytyczne wyznaczane przez wyszukiwarkę, co zapewnia im dobrą lokalizację wyszukiwarkach internetowych.


Internet to wspaniałe niezbędne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet małe i większe przedsiębiorstwa, dzięki tym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił absolutnie strategię funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw konkurujących o zainteresowanie potencjalnego kontrahenta. Notabene, za pomocą internetu, można szybciej zdobyć o dużo więcej klientów naszych produktów lub usług.


Już od dziś powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o Twoim biznesie. Wzmocnienie widoczności w internecie pomoże Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy mnóstwo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz zdobywać nowych kontrahentów. Stworzymy od zera, bądź zmodernizujemy istniejącą witrynę www tak, by była wizytówką Twojej firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe wykonywane są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia przejrzystą strukturę informacji systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania witryny www, polegająca na automatycznym ułożeniu wyglądu graficznego strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje zasugerowana dana strona internetowa, powinien w krótkim czasie rozpoznać się w jej schemacie, oraz bez najmniejszych trudności odnaleźć poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali, mająca na celu specjalistyczne uskutecznienie strony, by była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje na wybrane frazy lub wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia odpowiednich usprawnień, strona internetowa jest czytelna, funkcjonalna i wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby pozyskać kontrahentów, z pewnością potrzebujesz czegoś więcej niż jedynie dobrych produktów oraz fachowej obsługi klienta. Ważną częścią marketingu w sieci jest aktualnie firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz skutecznie Twoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, działalności konkurencyjnej oraz wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu z pewnością doprowadzi do zwiększenia ilości kontaktu z waszą firmą.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Mikołajki

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje szybkie, mobilne i przejrzyste witryny. Całkowity koszt witryny www zależny jest od stopnia rozbudowania zlecenia, i co za tym idzie, czasu który należy poświęcić na jej stworzenie. Sugerujemy także skorzystać z naszego formularza wyceny witryny, który dostępny jest na naszej stronie www, by obliczyć już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde nasze zlecenie poprzedza odpowiednio dopasowany do danej branży i charakteru firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony www następnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, bądź w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją prośbę jesteśmy w stanie również zbudować stronę internetową w wersji systemu edycji treści CMS. Gwarantowana również przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, jest to podstawą zaindeksowania strony w wyszukiwarce Google i dużym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, czytelny a również użyteczny serwis www dopasowany do tematyki Twojej firmy. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Mikołajki

Witryna posiada wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem portalu. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej witryny. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by pomnożyć jej konwersję. By utrzymać witryny www na najwyższym poziomie widoczności a także zagwarantować im sprawną pracę, wymagana jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości czy umiejętności, to zapewnimy Ci takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny, modułów oraz zapewnienie optymalnej mobilności. Ważne są także aktualizacje systemu WP w przypadku posiadania witryny www z edycją treści CMS w zapleczu administratora systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy rzetelny bezpłatny audyt Twojej strony internetowej, a kolejnie możemy zaproponować najkorzystniejsze rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Mikołajki

Optymalizacja SEO strony firmowej jest szalenie istotnym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na pierwszej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już na wczesnym etapie projektowania strony internetowej, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność oraz promocję w sieci. Wykonujemy również nieodpłatny, solidny audyt strony www już istniejącej, pozwalający odnaleźć wszystkie niepoprawności które odwzorowują na jej niską indeksację w wynikach Google. Następnie możemy przejść do właściwych rozwiązań, aby wasza witryna www działała poprawnie. Niemały nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla Google, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Państwa tekst na witrynę www jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w odpowiednie frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki. Zapamiętaj! Płacisz tylko raz za artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu odmiennych treści, budujących extra zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź to!Strony www Mikołajki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Sumiennie wykonana strona www wyróżni Waszą działalność w porównaniu do konkurencji oraz przyczyni się do odniesienia lepszych efektów widoczności w internecie. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od określenia celu jaki powinna spełniać dana strona internetowa oraz rzeszy odbiorców, do których chcielibyśmy dotrzeć. Po czym ustalamy jakie treści powinne znajdować się na stronie internetowej, aby były zrozumiałe oraz umieszczone w sposób taki, by odwiedzający w prosty sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał precyzyjne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia i galerie polepszają walory estetyczne strony, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość ładowania oraz zakłócenia przejrzystości. Struktura i kolorystyka zapewniają przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Utworzone przez naszą agencję strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz prawidłową optymalizację witryny internetowej, co całkiem spełnia wszystkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby nie zostać w tyle za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zadbać o to, żeby ich strony www były w pełni oryginalnym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy masz do dyspozycji już własną witrynę oraz zaczynasz dostrzegać, że Twoja witryna internetowa przestaje funkcjonować dobrze, to warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Znajomość fachu naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej nowoczesnego i świeżego wyglądu, adekwatnego do aktualnych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony internetowej, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie dokonamy całościowej analizy strony internetowej i podpowiemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością rozumiesz, iż nie wystarczy posiadać doskonale stworzoną firmową witrynę internetową. Ważna jest też profesjonalna obsługa, aby wszystko non stop sprawnie działało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, całkowicie dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Jak tylko zajdzie taka potrzeba, to odświeżymy stronę odnośnie do zmiany szaty graficznej, struktury i użyteczności. Na bieżąco dokonamy wszystkie naprawy, zapewniając finalnie całościową modernizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga