Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Orneta

Obszar usług: Orneta - powiat lidzbarski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką widocznością w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas rozwiązań, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w Internecie. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich potrzeb produkt lepszy od innych, więc oferujemy nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza oferta była na bieżąco odświeżana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy zademonstrować na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o stworzenie przyjacielskiego dla użytkownika środowiska online jest jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu internetowego polegająca na zaprogramowaniu źródła kodu strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność strony omawiana jest już w pierwszym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli strona po wgraniu na serwer przystosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się bardzo szybko w wyszukiwarce Google gdyż są wykonywane fachowo i zgłaszane tuż po wykonaniu witryny do indeksu Google przy pomocy mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas witryna jest w każdym aspekcie przystosowana do sfery biznesu i grupy docelowej, dla której jest przygotowywana. Znakomicie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami zagadek. To kreatywna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z którą możemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Orneta

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny oraz jakości wizytówki stron. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od bardzo wielu czynników. Te najistotniejsze z nich wymieniliśmy w postaci pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego zachęcamy skorzystać w celu szybszego i bardziej doprecyzowanego oszacowania kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni założenia zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niesłychanie istotną z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Poprawnie zakodowana i zoptymalizowana witryna ma spore znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to programujemy też bez wersji z systemem edycji. Po wykonaniu usługi dostajesz od nas mocny, lekki, konkretny i nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa spodziewane korzyści pod postacią: wyświetleń strony, zgromadzeniu większej ilości partnerów biznesowych oraz zapytań. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Orneta

Czy posiadasz już swą stronę www, której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych wyników? Skontaktuj się z dkstrony, a spróbujemy wyjaśnić gdzie leży przyczyna tego stanu rzeczy. W skład naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze jest realna i nie zawsze jest sensowna. Czasami o wiele lepiej zaprojektować witrynę od nowa zachowując czas oraz fundusze. Niemal wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Zwykle bywa jednak tak, iż nasza witryna www tylko się postarzała i potrzeba jej nowej odsłony, dlatego też wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja portalu www może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia koniecznych szczegółów. Oprócz modernizacji oraz naprawy strony www ważna jest także obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej wydajność i konkurencyjność. Czym prędzej zachęcamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Orneta

Fundamentem efektu widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej dopilnować tego już we wczesnej fazie jej projektowania, tak aby uniknąć w przyszłości późniejszych środków pieniężnych. Bardzo często kontrahenci kontaktują się z problemami słabej lub wcale niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwania. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania portalu, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co trzeba zmienić aby uefektywnić jej kondycję oraz pozycję w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Następnym, i jednocześnie jednym z najistotniejszych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe treści i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych ważnych słów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda wykorzystania tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Zapytaj o szczegóły!Strony www Orneta

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania witryny www należy w szczególności wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej wyglądem, a funkcjonalnością. Kontrahenci, a również projektanci, odmiennie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów priorytetową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym strony. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć kłopotu z zauważeniem do czego nawiązuje strona www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na stronie dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy dodatkowo koncentrują się na profesjonalizmie wykonania od strony technicznej, aby dana witryna www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji witryny, lecz i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych możliwości. A więc w wypadku gdy masz odczucie, że Państwa strona www nie działa właściwie, to nadszedł właściwy moment, by skorzystać z naszych usług. Przeprowadzimy dla was usługę bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu www w wynikach wyszukiwania. Oferujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przedsięwziąć działania. Nierzadko jednak konieczny jest generalny remont, innym razem drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już własną stronę (bądź strony) w internecie ale nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Z reguły okresowo zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, zdjęć czy tekstu. Rozsądnie jest też regularnie wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię portalu. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w Google, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej stan ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga