Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Tolkmicko

Tworzenie stron internetowych Tolkmicko, obsługa stron www. Modernizacja oraz naprawa stron internetowych. Usługi SEO, optymalizacja stron www, SEO Copywriting, teksty SEO. Strony internetowe dla firm z szybką widocznością w Google.
Obszar usług: Tolkmicko - powiat elbląski.

Responsywne strony RWD + CMS + SSL


Proponujemy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową indeksacją w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z naszych gotowych rozwiązań, które pozyskają dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w sieci. To kompleksowe oraz potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi nabywcy otrzymywali do swoich dłoni produkt wydajniejszy od innych, więc proponujemy profesjonalne i nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Dbamy o to by nasza usługa była stale aktualizowana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy zaprezentować na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o stworzenie wygodnego środowiska dla użytkowników online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!Zamów usługę, a otrzymasz

stronę o solidnych fundamentach!


Stronę Responsywną RWD z CMS

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony internetowej polegająca na zakodowaniu struktury strony w taki sposób aby wczytywała się prawidłowo na każdym urządzeniu przenośnym.Dostosowaną funkcjonalnie

Programowana witryna internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność strony dogadywana jest już w początkowym etapie kodowania.Zoptymalizowaną pod SEO

Budowany kod strony www pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli strona po przekazaniu przystosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania.Z szybką widocznością w Google

Witryny ukazują się błyskawicznie w wyszukiwarce z uwagi na fakt iż są wdrażane solidnie oraz zgłaszane tuż po skończeniu projektu do indeksacji Google za pomocą mapy portalu www.Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda udostępniona przez nas praca jest w każdym aspekcie dostosowana do obszaru biznesu i grupy finalnej, dla jakiej jest opracowywana. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami sekretów. To owocna kompozycja wiedzy, z jaką chcemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google


Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Tolkmicko

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne odnośnie ceny oraz jakości serwisy. Oczywistym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od wielu czynników. Te najważniejsze z nich wypisaliśmy w formie pytań w naszym formularzu wyceny, z którego można skorzystać w celu szybszego oraz bardziej precyzyjnego oszacowania wartości wykonania strony www. Strony, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni zasady odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest rzeczą wysoce ważną pod kątem widzenia wyszukiwarek internetowych. Solidnie zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to tworzymy również bez wersji edytowalnej. Po ukończeniu projektu dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa oczekiwane korzyści pod postacią: większej liczby wyświetleń, pozyskaniu dodatkowej ilości klientów oraz zapytań. Serdecznie zapraszamy!


Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Tolkmicko

Czy masz już swoją stronę www, której to użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych wyników? Skontaktuj się z dkstrony, a spróbujemy wziąć pod lupę gdzie jest przyczyna problemu. W zakres działania naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się możliwa i nie zawsze jest sensowna. Czasami znacznie lepiej zrobić stronę www od podstaw oszczędzając czas oraz środki finansowe. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Ogólnie jest jednak tak, że nasza witryna www najzwyczajniej się zestarzała i potrzebuje modernizacji, dlatego dodatkowo wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja witryn może okazać się niekorzystna. Zachęcamy zatem do kontaktu z z naszą agencją celem ustalenia koniecznych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji lub naprawy witryny istotna jest też obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej efektywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.


Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Tolkmicko

Filarem efektywnej widzialności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto jest zadbać o to już w początkowym etapie jej tworzenia, aby uniknąć w przyszłości kolejnych kosztów. Bardzo często kontrahenci zgłaszają się z problemem słabej lub wcale niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania portalu www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co trzeba uczynić aby uefektywnić jej kondycję i widzialność w wynikach Google. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, a jednocześnie jednym z bardzo ważnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne teksty i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych istotnych słów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda zastosowania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Zapytaj o szczegóły!
Strony www Tolkmicko

kilka przydatnch wskazówek!Na co zwrócić uwagę podczas wyboru wykonawcy?

Przy tworzeniu strony należy przede wszystkim wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej wyglądem witryny, a wygodą użytkowania. Kontrahenci, jak też projektanci, bardzo różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów kluczową rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej strony. Odwiedzający, który znajdzie się na www, nie powinien mieć trudności z określeniem o czym jest strona www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy dodatkowo skupiają się na dokładności wykonania od strony programistycznej, by dana strona pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestiach technicznych i prawidłowej optymalizacji strony, lecz i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas strony www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna słabo funkcjonuje?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych usług. A więc w wypadku gdy masz odczucie, że Wasza witryna www nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł dobry czas, by skorzystać z naszej usługi. Przeprowadzimy dla Państwa usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu www w wynikach wyszukiwarek. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu rozpocząć działania. Niejednokrotnie jednak potrzebny jest kompletny remont, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz obsługi Twojej witryny?

Często bywa tak, że masz już własną witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły nieustannie zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, fotografii czy tekstu. Rozsądnie jest też cyklicznie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja się utrzyma. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Z tego względu nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
UDOSTĘPNIJ OFERTĘ DALEJ:
Aktualności z naszego bloga

Data wpisu: 2020-09-02 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-08-24 | Autor wpisu: administrator

Data wpisu: 2018-07 -14 | Autor wpisu: administrator