Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Lidzbark

Obszar usług: Lidzbark - powiat działdowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym sektorze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www wypełniają zasady nakładane przez wyszukiwarkę Google, co zapewnia im wysoką widoczność na tle konkurencji.


Internet to doskonałe konieczne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet małe i średnie biznesy, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił totalnie pogląd na funkcjonowanie wielu firm konkurujących o uzyskanie potencjalnego kontrahenta. Poza tym, w sieci internetowej, jest duża szansa osiągnąć o dużo więcej interesantów naszych produktów lub usług.


Od teraz zadbaj o to, aby wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o firmie. Wzmocnienie widoczności w sieci pomoże Ci odnieść przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy mnóstwo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać oraz zdobywać nowych klientów. Stworzymy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji istniejącą już witrynę tak, aby była wizytówką firmy w sieci. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zapraszamy do kontaktu już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia stron www, polegająca na samoczynnym dostosowaniu się wyglądu graficznego strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje przekazana dana witryna www, powinien błyskawicznie zorientować się w jej logicznym układzie, i bez najmniejszych kłopotów znaleźć zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron internetowych, mająca na celu takie przygotowanie strony internetowej, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce na poszczególne frazy i słowa kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia odpowiednich modyfikacji, strona www jest wyrazista, funkcjonalna i sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby przyciągnąć klientów, potrzebujesz czegoś więcej niż tylko dobrych produktów oraz fachowej obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu w sieci jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz skutecznie swoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurentów i określeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu z pewnością doprowadzi do przyrostu Kontaktu z Państwem.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Lidzbark

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje efektywne, responsywne oraz czytelne strony internetowe. Całkowity koszt witryny www zależny jest od stopnia rozbudowania usługi, co ma wpływ na wymiar, czasu który trzeba poświęcić do jej stworzenia. Zachęcamy także skorzystać z naszego formularza wyceny witryny, który dostępny jest na naszej stronie, aby oszacować już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde nasze zadanie poprzedza odpowiednio dopasowany do branży i charakteru firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny strony kolejnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, oraz w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie klienta możemy również zaprogramować stronę internetową w wersji bez edycji CSM. Gwarantowana także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, która jest fundamentem widoczności strony w Google oraz dużym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. W efekcie końcowym dostajesz profesjonalny, schludny a również praktyczny serwis www dostosowany do tematyki Twojej działalności. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Lidzbark

Wizytówka strony w sieci posiada bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w istocie negatywnie wpływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu internetowego. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej strony. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, by zwiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na odpowiednim poziomie widoczności i zagwarantować im poprawną pracę, wymagana jest ich fachowa obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to z wielką chęcią zapewnimy wam takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony www, modułów oraz zapewnienie optymalnej responsywności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w przypadku użytkowania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu systemu WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy uczciwy bezpłatny audyt Państwa strony internetowej, i możemy zaproponować najbardziej korzystne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Lidzbark

Optymalizacja SEO strony firmowej jest szczególnie koniecznym procesem, mającym wpływ na dobrą widoczność na czołowej stronie w Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już na początkowym etapie projektowania witryny www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Oferujemy również w 100% bezpłatny, dokładny audyt strony www działającej, pozwalający znaleźć wszelakie niepoprawności które odwzorowują na jej złą indeksację w wyszukiwarce. Następnie możemy przejść do optymalnych rozwiązań, tak aby Twoja witryna www pracowała skutecznie. Spory nacisk nakładamy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek internetowych, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez was artykuł na stronę www jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w poszukiwane frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów Google. Co ważne! Płacisz za jeden artykuł, a następnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu odmiennych artykułów, wspomagające super zaplecze pozycjonerskie. Zapraszamy!Strony www Lidzbark

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Właściwie wykonana strona www wyróżni Twoją działalność w porównaniu do konkurencji oraz przyczyni się do odniesienia lepszych efektów widoczności w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od sprecyzowania celu jaki powinna pełnić dana strona www i grona użytkowników, do których chcemy dotrzeć. Kolejnie ustalamy jakie materiały powinne znajdować się na stronie www, tak by były oczywiste i umieszczone w sposób taki, by czytelnik w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał dokładne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie wzmacniają walory estetyczne strony, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Układ i koloryzacja zapewniają przyjazny dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Zaprojektowane przez naszą agencję strony internetowe są w pełni zoptymalizowane i nowoczesne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz należytą optymalizację www, co pod każdym względem spełnia kompleksowo wymagania algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc nie zostać w tyle za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą dopilnować, ażeby ich strony www wyróżniały się w pełni działającym narzędziem reklamowym. Od kiedy posiadasz już swoją witrynę oraz zaczynasz uświadamiać sobie, iż Twoja witryna internetowa przestaje pracować zadowalająco, to warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie oryginalnego wyglądu, dostosowanego do najnowszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony www, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie wykonamy całościową analizę witryny www oraz podpowiemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które zastosujemy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia rozumiesz, iż nie wystarczy posiadać znakomicie zrobioną firmową witrynę internetową. Istotna jest jej fachowa obsługa, by wszystko zawsze sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, w całości dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Gdy zdarzy się owa potrzeba, to odnowimy stronę internetową z punktu widzenia zmiany oprawy graficznej, budowy i łatwości w użyciu. Błyskawicznie dokonamy różne naprawy, gwarantując na końcu całościową optymalizację strony www. Czekamy na kontakt!


W takim razie nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga