Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Chełmża

Obszar usług: Chełmża - powiat toruński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką widocznością w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas rozwiązań, które pozyskają dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w sieci. To gruntowne i potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi klienci otrzymywali do swoich dłoni mechanizm lepszy od innych, więc przedstawiamy profesjonalne i nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza oferta była permanentnie aktualizowana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o stworzenie efektywnego środowiska dla użytkowników online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony internetowej polegająca na zaprogramowaniu kodu strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność strony ustalana jest już na wczesnym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony internetowej pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli strona po skończeniu przygotowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się szybko w wyszukiwarce ponieważ są projektowane profesjonalnie oraz zgłaszane tuż po ukończeniu witryny do indeksu Google przy pomocy mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas strona internetowa jest we wszelkim aspekcie dostosowana do obszaru działalności oraz grupy końcowej, pod jaką jest przygotowywana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami zagadek. To funkcjonalna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z którą chcemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Chełmża

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów oraz jakości strony www. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od wielu czynników. Te najważniejsze z nich wymienione są w postaci pytań w naszym formularzu, z którego można skorzystać w celu efektywniejszego i bardziej precyzyjnego podania ceny wykonania strony www. Witryny, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni wymagania poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą wysoce istotną pod kątem widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Poprawnie zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kodujemy również bez wersji z systemem edycji treści. Po wykonaniu zlecenia dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa oczekiwane korzyści pod postacią: większych wyświetleń strony, sprowadzeniu więcej klientów oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Chełmża

Czy masz już swą stronę www, której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy określić gdzie leży przyczyna takiej sytuacji. W skład naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa oraz nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie znacznie prościej zaprojektować witrynę od nowa zachowując czas i pieniądze. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Zwykle jest jednak tak, że nasza witryna tylko się postarzała i potrzeba jej zmodernizowania, dlatego dodatkowo świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja strony może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia koniecznych aspektów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy portalu www znacząca jest również obsługa stron internetowych. Zachęcamy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej efektywność i konkurencyjność. Czym prędzej zachęcamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Chełmża

Warunkiem efektu widoczności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest zadbać o to już w początkowym etapie ich projektowania, aby zapobiec na przyszłość następnych środków. Dość często klienci zgłaszają się z problemem zbyt małej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwania. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją witryny www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co trzeba uczynić aby polepszyć jej kondycję oraz widzialność w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Kolejnym, a zarazem jednym z fundamentalnych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe treści oraz artykuły z wykorzystaniem istotnych słów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system zastosowania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Skontaktuj się z nami!Strony www Chełmża

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu strony www warto w szczególności wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej wyglądem portalu, a łatwością w obsłudze. Klienci, a również projektanci, różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów ważną sprawą jest skupienie się na oprawie projektu www. Użytkownik, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć problemu z zauważeniem o czym jest witryna, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej znajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy co więcej zwracają uwagę na rzetelność wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna www pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestiach technicznych i prawidłowej optymalizacji portalu, lecz i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych usług. A więc gdy masz odczucie, że Państwa strona nie działa prawidłowo, to przyszedł najlepszy okres, by się do nas zgłosić. Dokonamy dla was darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony internetowej w wyszukiwarkach. Proponujemy solidne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji przejść do działania. Często bywa tak że konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już mała zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już własną witrynę (bądź witryny) w internecie i nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły ciągle zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące usług, towarów, fotografii czy tekstu. Dobrze jest też cyklicznie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej stan ta pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


W takim razie nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga