Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Pasym

Obszar usług: Pasym - powiat szczycieński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Wykonujemy nowoczesne strony www dla firm handlowych lub usługowych. Sumienność wykonania oraz prędkość działania to nasze atuty, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez ukierunkowanie naszych działań na lokalną optymalizację SEO umożliwiamy skuteczną widoczność firmy w Google i podniesienie wartości handlowych.


E-handel to posiadająca wiele atutów, nowa jakość w funkcjonowaniu działalności, do której należy coraz więcej użytkowników. Dostęp do tej technologii jest już niemalże wszędzie za pośrednictwem mobilnych odbiorników internetowych. Dojściem do sukcesu dla dużej rzeszy firm jest aktualnie widzialność w sieci www, uchylając przed nimi dużo możliwości przeskoczenia na szersze rynki zbytu.


Nie czekaj aż konkurenci Cię wyprzedzą! Dopilnuj tego, by wasza firmowa strona internetowa znalazła się na jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce. Nasz zespół uczyni to dla Państwa.


Wypracowanie widoczności strony internetowej w sieci www to mechanizm, wymagający odpowiedniego przygotowania a także wiedzy dotyczącej wykorzystania aktualnych metod i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www dokonujemy poprzez wykorzystanie nowych technologii jak i trendów, jednocześnie zapewniając wymagania i oczekiwania klientów. Nasze strony internetowe są w pełni responsywne, czyli płynnie dostosowujące się do wielkości ekranu wszelkiego urządzenia mobilnego. Tworzenie stron www w WordPress, z systemem zarządzania treścią (CMS), w bardzo wygodny sposób zapewni dokonywanie zmian m.in. galerii na stronie internetowej.


Nowoczesne strony www, kompleksowy serwis www, aktualne rozwiązania – Sprawdź naszą ofertę!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Metoda takiego projektowania, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się układu strony do wielkości wyświetlacza urządzenia, na którym jest wyświetlany. Znacznie podwyższa to pozycję m.in. w Google.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Wygodna nawigacja strony www sprawia, że użytkownik od razu uzyska wszystkie istotne informacje. Witryna internetowa posiada wbudowany system edycji treści strony CMS Wordpress na stronie internetowej.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Sporządzenie kodu a także struktury witryny www tak, aby jej treść w sposób przejrzysty i dogłębny dostarczała wszelkich wyszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania internautów korzystających z wyszukiwarki internetowej.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Projektując strony internetowe dla naszych kontrahentów, konstruujemy zoptymalizowany pod SEO kod a także zwracamy uwagę na to, by były one wypełnione wartościową treścią, co zapewni wysoką ocenę algorytmu wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Przegląd rynku, działań konkurencji i wyznaczenie grupy docelowej to zadania, które mają wielki wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy również na bieżąco wszystkie nowinki techniczne, które stosujemy podczas projektowania i tworzenia witryny. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz lub w jakiej działasz branży, zaprojektujemy dla Państwa idealną stronę internetową, zoptymalizowaną pod kątem SEO oraz wyglądu. Dzięki dkstrony wasza firmowa strona www zdobędzie bardzo dobrą szansę na odniesienie sukcesu w wyszukiwarkach.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Pasym

Agencja internetowa dkstrony zdobyła bogate doświadczenie dzięki wielu ukończonym realizacjom, których ukończyliśmy na przestrzeni niemalże dziesięciu lat. Cena strony internetowej wynika z kilku ważnych aspektów, między innymi stopnia rozbudowania projektu a także innych istotnych elementów. Dokładny koszt projektu wyliczymy po wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Projekt strony www pochłania nam mnóstwo czasu, biorąc pod uwagę zarówno wizję klienta, a także charakterystykę branży, w której funkcjonuje firma. Projekt strony internetowej wykonujemy za pomocą programu Adobe Photoshop i jest on oczywiście zupełnie bezpłatny. Gdy dojdziemy do porozumienia odnośnie grafiki strony www, umiejscowienia elementów oraz jej struktury przystępujemy do kodowania według odpowiedniej technologii AMP, lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS systemu WordPress, a także jako wizytówkę bez edycji treści CMS. Każda wykonana przez nas witryna www spełnia wytyczne prawidłowej optymalizacji SEO korzystnej dla algorytmu Google. Audyt strony www to czynność którą przeprowadzi pozycjoner, dzięki dobrej optymalizacji nie musi wiele pozycjonować by zdobyć wysoką pozycję. Skontaktuj się z nami już teraz, a przekonasz się, że można mieć dobrze pracującą firmową stronę internetową niewielkim nakładem pieniędzy. Zapraszamy!.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Pasym

Firmowa strona internetowa jest Twoją wizytówką w internecie. Struktura strony www, jej wygoda użytkowania, layout oraz artykuły odgrywają duży wpływ na postrzegania waszej firmy przez kontrahentów. Klienci chcą zmniejszyć czas poświęcony na podejmowanie decyzji o kupnie do minimum. Jeśli wasza oferta nie zostanie rzeczowo przedłożona, to mogą zrezygnować na samym starcie i w ogóle z niej nie skorzystać, a Ty nie zyskasz wyczekiwanego rezultatu. Jeśli nawiążesz z nami kontakt możemy dokonać oceny technicznej, a także wizualnej strony oraz zaproponować konkretne działanie, jak: modernizacja strony www która polega na poprawie oraz unowocześnieniu jej grafiki oraz użytkowalności w celu poprawy jej wartości, naprawa strony www, w sytuacji gdy strona www uległa programistycznej awarii lub konieczna jest aktualizacja wtyczek w CMS oraz została zaatakowana przez hakera. Naprawa a także modernizacja nie zawsze jest opłacalna, niejednokrotnie lepiej utworzyć ją od zera, administracja strony www czyli stała współpraca z dkstrony celem dokonywania bieżących aktualizacji strony. Obsługa stron internetowych jest niezbędna dla stabilnego funkcjonowania firmowej witryny. Zapraszamy do kontaktu i zaproponujemy dla Ciebie właściwe rozwiązanie tak, aby Twoja witryna www przyciągała oraz zatrzymywała jak najwięcej kontrahentów.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Pasym

Każdy właściciel firmowej strony internetowej chciałby, by jego witryna była atrakcyjna, zachęcała oraz przyciągała do siebie klientów, co rzutowałoby na zwiększenie nowych kontaktów biznesowych, wzrostem dokonywanych transakcji oraz subskrypcji. Nie zawsze tak się dzieje. Wpływa na to wiele czynników, a także umiejętność ich użycia i poprawnego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej wpływa na wypracowanie widoczności na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w Google. Ponadto kładziemy nacisk na SEO lokalne, czyli optymalizację strony internetowej lokalnie czyli pozyskiwania kontrahentów na lokalnym rynku. W pierwszej kolejności wykonujemy rzetelny, zupełnie nieodpłatny audyt strony internetowej, aby wyłapać wszelkie błędy oraz nieprawidłowości na stronie, wpływające niekorzystnie na indeksację i konwersję w wyszukiwarce Google. Za pomocą usługi seo copywriting zapewniamy niepowtarzalne, interesujące oraz zrozumiałe treści na stronie www, zawierające niezbędną liczbę fraz i słów kluczowych wymaganych przez algorytmy Google. Tworzymy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który zapłacisz tylko raz, a otrzymujesz wartościowe treści które mają duże znaczenie dla wyszukiwarki które napisane są przy pomocy odpowiedniej składni, dzięki temu uzyskujesz kilkanaście unikalnych, wartościowych dla wyszukiwarki Google treści. Zwróć się do nas już teraz, a my zaoferujemy Ci nasze usługi SEO, by zwiększyć ruch na Twojej witrynie oraz zadbać o przychody ze sprzedaży.Strony www Pasym

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Pomagamy w zbudowaniu eksperckiego wizerunku waszej firmy w sieci www. Postaramy się aby Twoja firmowa strona www pozytywnie wyróżniała się wśród konkurencji, zarówno od strony technicznej oraz jej wyglądu, zadbamy również o odpowiednią optymalizację strony która wpłynie na szybkość oraz widoczność w internecie. Naszą dziedziną jest projektowanie stron internetowych, praca nad stroną internetową to wiele ściśle sprecyzowanych działań nastawionych na daną branżę, których efektem jest uwidocznienie waszej firmowej wizytówki w sieci. Budowa stworzonej przez nas każdej strony opiera się na prostym, lecz efektywnym przekazie, będącym w stanie dotrzeć do odbiorcy z wykorzystaniem opracowanych słów kluczowych oraz fraz. Nasz stworzony system sprawi iż Państwa strona www w szybki sposób i naturalny pojawi się na dobrych pozycjach w wynikach Google, po wpisaniu przez użytkownika wyszukiwanej usługi, rzeczy, a także informacji związanej z daną branżą, dziedziną czy usługami. Układ strony www jest uzupełniony dobrej jakości treścią, oraz nie jest przeładowany zbędnymi ozdobnikami i grafikami, co przekłada się na jej prawidłową szybkość przeglądania oraz przejrzystość odbioru. Wysokiej jakości artykuły zawarte na stronie www są w pełni przejrzyste których celem jest w prosty sposób dotarcie do ważnych informacji, produktów i usług celem zwiększenia zysków oraz użytkowników witryny. Duży nacisk kładziemy na pełną satysfakcję i zadowolenie naszego kontrahenta, toteż jesteśmy otwarci na wasze konsultacje na każdym etapie tworzenia strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aktualnie trafnie zaprojektowana strona internetowa jest jednym z najlepszych działań marketingowych. Pewnie zdajesz sobie sprawę, że aby Twoja firmowa strona internetowa była sprawna a także posiadała właściwą konwersję, powinna bez wątpienia być na bieżąco dostosowywana do aktualnych trendów projektowania stron internetowych. Przestarzała witryna www może odstraszać klientów, a także generować na darmo niepotrzebne koszty. Proponowana usługa czyli modernizacja strony internetowej, to nowy ciekawy design, a także dobry content marketing, który przyniesie dla Was korzyści w postaci konstruktywnej komunikacji z klientem. Wykonamy darmowy audyt SEO strony www, na podstawie którego wykonamy modernizację strony internetowej, w celu wyróżnienie się wśród konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Każda działająca już strona internetowa wymaga raz na jakiś czas odświeżenia oprawy graficznej, wykonania wszelkich aktualizacji CMS oraz mniej lub bardziej poważnych zmian programistycznych. Wpływ na to mają zmieniające się trendy graficzne, pojawiające się nieustannie aktualizacje systemów CMS oraz po prostu wynikające błędy od strony programistycznej. Oferowana przez nas usługa jaką jest obsługa stron internetowych której celem są bieżące prace odnośnie konieczności zmian graficznych i programistycznych strony www. Nie zastanawiaj się! tylko już dziś skorzystaj z naszej usługi obsługi strony www zwiększając szansę na wzrost Twoich kontrahentów. Już teraz zapraszamy do współpracy z nami! dzięki której z pewnością Ty i Twoja strona internetowa na tym skorzystają!.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga