Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Działoszyce

Obszar usług: Działoszyce - powiat pińczowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym wymiarze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają wymagania stawiane przez wyszukiwarki internetowe, co gwarantuje im wysoką lokalizację na tle konkurencji.


Internet to doskonałe narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet mniejsze i większe przedsiębiorstwa, dzięki gigantycznym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową i zagraniczną. E-commerce zmienił totalnie strategię funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw konkurujących o pozyskanie potencjalnego kontrahenta. Co więcej, dzięki internetowi, można szybciej osiągnąć o sporo więcej odbiorców naszych towarów oraz usług.


Już od teraz zadbaj o to, aby wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o firmie. Podniesienie widoczności w internecie pomoże Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy mnóstwo chęci i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od początku, bądź zmodernizujemy istniejącą już stronę internetową tak, by była wizytówką Twojej działalności w sieci. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia serwisu internetowego, polegająca na automatycznym dostosowaniu się struktury strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje przekazana dana strona www, powinien momentalnie rozpoznać się w jej konstrukcji, oraz bez najmniejszych trudności odczytać poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali www, mająca na celu odpowiednie uskutecznienie witryny, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania na wybrane frazy lub wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalnych modyfikacji, witryna www jest czytelna, funkcjonalna i wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby przyciągnąć klientów, z pewnością potrzebujesz coś więcej niż tylko dobrych produktów i fachowej obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu w sieci jest obecnie firmowa strona www, poprzez którą zareklamujesz efektywnie swoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurentów oraz określeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu z pewnością doprowadzi do poprawy ilości konwersji oraz zysków.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Działoszyce

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy lekkie, responsywne i przejrzyste witryny. Całkowity koszt witryny www zależny jest od miary rozbudowania projektu, co wpływa na ilość, czasu który należy poświęcić na jej ukończenie. Prosimy także skorzystać z naszego formularza wyceny projektu www, który dostępny jest na naszej stronie, aby obliczyć szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde nasze jedno zlecenie poprzedza odpowiednio dostosowany do danej branży oraz specyfiki działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny witryny www kolejnie poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, a także w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię klienta jesteśmy w stanie również zakodować witrynę www w wersji systemu edycji treści. Zapewniona również przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, co jest podstawą widoczności strony w wynikach Google oraz ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. W efekcie końcowym dostajesz profesjonalny, estetyczny a również użyteczny serwis www odpowiednio dostosowany do branży Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Działoszyce

Witryna posiada bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji źle wpływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem portalu internetowego. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, by poszerzyć jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności oraz zapewnić im odpowiednie funkcjonowanie, potrzebna jest ich nieustanna obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to zapewnimy wam takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny, modułów lub zapewnienie odpowiedniej responsywności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji użytkowania strony www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu administratora systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Działoszyce

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szalenie koniecznym procesem, mającym wpływ na dobrą widoczność na czołowej pozycji wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez nas już na wczesnym etapie tworzenia witryny, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a także promocję w sieci. Oferujemy również bezpłatny, solidny audyt strony www już istniejącej, ułatwiający wybadać wszystkie błędy rzutujące na jej słabą indeksację w wyszukiwarkach. W dalszej kolejności przystępujemy do konkretnych rozwiązań, tak aby Państwa strona firmowa pracowała idealnie. Również duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek Google, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez Ciebie artykuł na witrynę www jest unikalny, indywidualny, uzbrojony we właściwe frazy oraz wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Zapamiętaj! Płacisz raz za artykuł, a następnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu innych treści, wspomagające super zaplecze dla pozycjonowania. Sprawdź to!Strony www Działoszyce

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Odpowiednio stworzona strona www wyróżni Waszą działalność na tle konkurencji oraz wpłynie na odniesienie powodzenia w internecie. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od wyznaczenia celu jaki powinna spełniać dana strona internetowa oraz grona klientów, do których spodziewamy się dotrzeć. W następnej kolejności ustalamy jakie treści powinne znajdować się na stronie www, aby były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał jasne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie polepszają zalety estetyczne strony, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Kompozycja i koloryzacja zapewniają miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Stworzone przez dkstrony strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Kierujemy się prostotą i należytą optymalizację witryny, co w każdym calu spełnia wszystkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby nadążyć za stale rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą dopilnować, aby ich witryny www były w pełni bezawaryjnym narzędziem marketingowym. Od kiedy posiadasz już własną stronę internetową i zaczynasz dostrzegać, iż Twoja witryna www przestaje działać właściwie, to warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalność naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www nowoczesnego i świeżego wyglądu, adekwatnego do aktualnych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny www, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie wykonamy całościową analizę witryny internetowej oraz doradzimy najlepsze z możliwych rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością uświadamiasz sobie, że nie wystarczy posiadać bardzo dobrze stworzoną firmową witrynę internetową. Bardzo istotna jest jej odpowiednia obsługa, aby wszystko stale sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w pełni dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Kiedy zdarzy się owa potrzeba, to odświeżymy stronę www pod kątem zmiany szaty graficznej, całokształtu i łatwości w użyciu. Na bieżąco przeprowadzimy różne naprawy, zapewniając na końcu całościową modernizację strony internetowej. Skontaktuj się z nami!


A zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga