Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Ożarów

Obszar usług: Ożarów - powiat opatowski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych rozwiązań, które zdobędą dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w sieci. To gruntowne i potężne narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi nabywcy otrzymywali do swoich potrzeb produkt lepszy od innych, więc przedstawiamy profesjonalne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza oferta była stale dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia obszar w którym umiemy pokazać na co nas stać. Bez względu na to, w jakiej branży działacie i jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego środowiska dla użytkownika online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu www polegająca na ułożeniu źródła strony www w odpowiedni sposób aby wczytywała się poprawnie na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność strony ustalana jest już w początkowym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu www pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli witryna po oddaniu dostosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się szybko w wyszukiwarce ponieważ są projektowane solidnie oraz zgłaszane tuż po ukończeniu portalu do indeksacji Google przy pomocy mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda wdrożona przez nas witryna internetowa jest w każdym calu dobrana do gałęzi działalności oraz grupy finalnej, dla której jest tworzona. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami tajemnic. To owocna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z którą chcielibyśmy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Ożarów

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne odnośnie kosztów i jakości strony www. Zasadniczym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od bardzo wielu aspektów. Te najistotniejsze z nich przedstawiliśmy w formie zapytań w naszym formularzu, z którego należałoby skorzystać w celu prostszego oraz bardziej szczegółowego oszacowania wartości wykonania strony www. Portale, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni wymagania zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezmiernie ważną z punktu widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Przemyślanie stworzona i zoptymalizowana witryna ma zasadnicze znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie kodujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kodujemy również bez wersji z edycją treści. Po wykonaniu projektu dostajesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie spodziewane korzyści w postaci: większej liczby odsłon, sprowadzeniu dodatkowej ilości kontrahentów oraz zapytań. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Ożarów

Czy dysponujesz już swą stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy dokonać analizy gdzie leży powód takiej sytuacji. W zakres działania naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania oraz nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie znacznie lepiej zrobić portal www od podstaw oszczędzając czas i finanse. Wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Często jest jednak tak, że nasza witryna www tylko się zestarzała i potrzebuje rekonstrukcji, toteż świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja stron może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy więc do kontaktu z dkstrony celem ustalenia koniecznych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji oraz naprawy portalu ważna jest również obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej skuteczność i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony w celu omówienia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Ożarów

Podstawą efektu widoczności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto dopilnować tego już we wczesnym etapie ich tworzenia, tak aby zapobiec na przyszłość kolejnych kosztów. Wielokrotnie klienci kontaktują się z problemem zbyt małej lub wcale niewidocznej strony w wynikach wyszukiwarki Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom klientów świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania witryny www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co trzeba uczynić aby poprawić jej efektywność oraz widzialność w Google. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Następnym, i jednocześnie jednym z istotnych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne teksty oraz artykuły z wykorzystaniem najważniejszych wyrazów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda użycia jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu tekstu. Skontaktuj się z nami!Strony www Ożarów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu witryny należy szczególnie zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem witryny, a używalnością. Kontrahenci, ale również sami projektanci, różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów pierwszoplanową sprawą jest skupienie się na oprawie projektu. Użytkownik, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć kłopotów z ustaleniem do czego odnosi się witryna, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej znajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Projektanci ponadto zwracają uwagę na solidność wykonania od strony technicznej, by dana strona pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji www, ale także i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas portale www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszej oferty. A więc w wypadku kiedy odnosisz wrażenie, że Twoja witryna nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł zasadny okres, by skorzystać z naszej oferty. Dokonamy dla was bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony w wyszukiwarkach. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa zabrać się za działania. Często bywa tak że konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem mała zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci ale nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Nieustannie zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących usług, produktów, zdjęć czy treści. Stosownie jest też czasem wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej stan owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Tak więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga