Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Zbąszynek

Obszar usług: Zbąszynek - powiat świebodziński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką widocznością w Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas metod, które zdobędą dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w sieci. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi klienci otrzymywali do swoich potrzeb narzędzie lepsze od innych, więc proponujemy profesjonalne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Z uporem dbamy o to by nasza propozycja była nieustannie aktualizowana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, ułatwiają nam pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez różnicy, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o stworzenie wygodnego dla użytkownika środowiska online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu www polegająca na zakodowaniu kodu strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się poprawnie na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona witryna internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już na wczesnym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po wgraniu na serwer przystosowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się błyskawicznie w wyszukiwarce gdyż są projektowane poprawnie oraz zgłaszane zaraz po skończeniu witryny do indeksacji Google przy pomocy mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda stworzona przez nas witryna jest w każdym aspekcie przystosowana do sfery biznesu i grupy finalnej, dla jakiej jest tworzona. Znakomicie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami sekretów. To efektywna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z którą chcemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Zbąszynek

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne odnośnie ceny oraz jakości strony www. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od dużo czynników. Te najważniejsze z nich rozpisaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego można skorzystać w celu efektywniejszego i bardziej doprecyzowanego oszacowania wartości zaprojektowania i stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy, wypełniają w pełni zasady wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą wielce znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarek. Przemyślanie wykonana i zoptymalizowana strona ma elementarne znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kodujemy też bez wersji z edycją treści. Po skończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa nowe profity w postaci: wyświetleń, sprowadzeniu dodatkowych kontrahentów oraz zleceń. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Zbąszynek

Czy masz już swą stronę www, której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się rozpoznać gdzie jest przyczyna problemu. W obszar naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest realna i nie zawsze ma sens. Niejednokrotnie znacznie lepiej wykonać stronę od początku oszczędzając czas oraz pieniądze. Praktycznie wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Częstokroć bywa jednak tak, iż nasza witryna zwyczajnie się zestarzała i potrzebuje odnowienia, toteż świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i przebudowa portalu www może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy zatem do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia koniecznych aspektów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy portalu istotna jest też obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby pogłębić jej wydajność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Zbąszynek

Filarem efektu widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej zadbać o to już we wczesnej fazie ich projektowania, aby zapobiec w przyszłości następnych nakładów pieniężnych. Niejednokrotnie klienci kontaktują się z problemami słabo widocznej lub wcale niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwarki. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania witryny www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należałoby uczynić aby uefektywnić jej efektywność i pozycję w wynikach Google. Audyt strony www oferujemy nieodpłatnie. Dalszym, i jednocześnie jednym z bardzo ważnych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne teksty oraz artykuły wykorzystując kombinację ważnych słów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda wykorzystania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Zapytaj o szczegóły!Strony www Zbąszynek

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia portalu należy w szczególności wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a wygodą użytkowania. Klienci, ale również sami projektanci, różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów ważną sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym witryny www. Użytkownik, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć problemu z określeniem o czym jest strona, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej znajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci do tego koncentrują się na rzetelność wykonania od strony technicznej, by dana witryna pojawiła się wysoko w w Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz odpowiedniej optymalizacji www, lecz i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas portale www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszej oferty. A więc w przypadku kiedy masz przeczucie, że Wasza witryna www nie funkcjonuje prawidłowo, to nadszedł najlepszy moment, by skorzystać z naszej usługi. Dokonamy bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu w wynikach Google. Zapewnimy solidne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przystąpić do działania. Często jednak konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już własną stronę (bądź strony) w sieci i nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Do tego okresowo zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, fotografii czy treści. Mądrze jest też czasem przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię portalu www. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej stan owa pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga