Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Piaski

Obszar usług: Piaski - powiat świdnicki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych rozwiązań, które zdobędą dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w Internecie. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich potrzeb produkt wydajniejszy od innych, więc oferujemy wartościowe i nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza propozycja była na bieżąco udoskonalana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy pokazać na co nas stać. Bez różnicy, z jakiej branży jesteście oraz jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego środowiska dla użytkowników online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony www polegająca na zaprogramowaniu kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się poprawnie na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona www dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność strony dogadywana jest już w początkowym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony internetowej pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli strona po ukończeniu przystosowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się szybko w wyszukiwarce Google gdyż są wykonywane poprawnie oraz zgłaszane tuż po uruchomieniu portalu do indeksacji Google za pomocą mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas strona jest w każdym calu dostosowana do specjalności biznesu oraz grupy końcowej, dla jakiej jest opracowywana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami zagadek. To funkcjonalna kombinacja wiedzy, z jaką możemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Piaski

Agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod względem ceny i jakości strony www. Zasadniczym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od dużo aspektów. Te podstawowe z nich opracowaliśmy w formie pytań w naszym formularzu, z którego można skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej precyzyjnego obliczenia kosztu stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy, spełniają w pełni zasady odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest rzeczą wysoce znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarek. Rzetelnie wykonana i zoptymalizowana strona ma wielkie znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kodujemy też bez wersji CMS. Po ukończeniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, szybki, wyrazisty i profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa wyczekiwane profity w postaci: wyświetleń, pozyskaniu nowych klientów oraz zapytań. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Piaski

Czy użytkujesz już swą stronę www, której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia założonych wyników? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy rozszyfrować gdzie leży powód takiej sytuacji. W zakres naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest realna oraz nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie o wiele prościej wykonać stronę od nowa przyoszczędzając czas i środki finansowe. Prawie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Często jest jednak tak, że nasza witryna najzwyczajniej się zestarzała i potrzebuje rekonstrukcji, dlatego również wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja portalu www może okazać się niekorzystna. Zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia niezbędnych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy strony www znacząca jest także obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej sprawność i konkurencyjność. Koniecznie zachęcamy do kontaktu z nami celem ustalenia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Piaski

Podstawą efektu widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest zatroszczy się o to już w początkowej fazie jej projektowania, aby uniknąć w przyszłości dodatkowych kosztów. Dość często klienci zgłaszają się z problemami słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom oferując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją witryny, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należy zmienić aby podnieść jej efektywność i widoczność w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Dalszym, i zarazem jednym z fundamentalnych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne teksty oraz artykuły wykorzystując kombinację głównych słów kluczowych. Tworzymy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda wykorzystania jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Piaski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie projektowania witryny warto szczególnie wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a łatwością w użytkowaniu. Klienci, ale również sami wykonawcy, różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów pierwszoplanową sprawą jest skupienie się na wyglądzie projektu. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć kłopotów z określeniem o czym jest witryna www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy co więcej skupiają się na rzetelność wykonania od strony programistycznej, aby dana strona www pojawiła się wysoko w w Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz odpowiedniej optymalizacji portalu, ale również i na graficznej, czytelnej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych kompetencji. A więc w wypadku kiedy masz przeczucie, że Twoja strona www nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł odpowiedni okres, by skorzystać z naszej oferty. Dokonamy dla Państwa nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu w Google. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu zacząć działania. Często jednak konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem drobna poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już własną witrynę (bądź witryny) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły regularnie zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, zdjęć czy treści. Skutecznie jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji i dbania o jej stan ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


A zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga