Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Torzym

Obszar usług: Torzym - powiat sulęciński.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym sektorze. Nasze nowoczesne strony www w pełni spełniają wymagania stawiane przez wyszukiwarkę internetową, co gwarantuje im wysoką widoczność w wynikach wyszukiwania.


Internet to doskonałe niezbędne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet małe i większe przedsiębiorstwa, dzięki wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił gruntownie metody funkcjonowanie wielu firm konkurujących o uzyskanie potencjalnego kontrahenta. Co więcej, w sieci internetowej, można szybciej osiągnąć o wiele więcej klientów naszych produktów lub usług.


Już dziś zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o Twojej firmie. Wzrost widoczności w internecie pomoże Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy dużo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych klientów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji dotychczasową witrynę tak, by była wizytówką Twojego biznesu w sieci. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje uporządkowaną strukturę informacji systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia strony www, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się elementów strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje przekazana dana witryna, powinien w krótkim czasie rozpoznać się w jej logicznym układzie, i bez trudu znaleźć zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn www, mająca na celu specjalistyczne uskutecznienie portalu, by była w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania na wybrane frazy i wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia odpowiednich informacji i zmian, strona www jest wyrazista, funkcjonalna oraz wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby przyciągnąć kontrahentów, z pewnością potrzeba Tobie coś więcej niż jedynie dobrego produktu oraz profesjonalnej jakości obsługi klienta. Ważną częścią marketingu internetowego jest w obecnych czasach firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz skutecznie swoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, firm konkurencyjnych oraz wyznaczeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu w prostej lini doprowadzi do poprawy ilości kontaktu z waszą firmą.


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Torzym

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje efektywne, responsywne i przejrzyste strony internetowe. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od stopnia rozbudowania usługi, a co się z tym wiąże, czasu który należy poświęcić do jej stworzenia. Polecamy również skorzystać z naszego formularza w zakładce wycena, dostępnym na naszej stronie www, by oszacować od razu, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde zaczęte przez dkstrony zadanie poprzedza odpowiednio dostosowany do danej branży oraz specyfiki firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny witryny w dalszej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, bądź w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoje żądanie możemy także zakodować stronę www w wersji bez CMS. Zapewniona również przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, która jest fundamentem efektu widoczności strony w wynikach Google oraz wyraźnym sygnałem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Na koniec otrzymujesz profesjonalny, schludny a także funkcjonalny serwis www dostosowany do zakresu Twojej działalności. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Torzym

Wizytówka strony www ma duże znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji źle oddziaływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem witryny. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby spotęgować jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na odpowiednim poziomie widoczności a także zapewnić im odpowiednie funkcjonowanie, potrzebna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z chęcią zapewnimy wam taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania strony www, modułów lub zapewnienie optymalnej mobilności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w sytuacji użytkowania witryny www z edycją treści CMS w panelu administracyjnym WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy rzetelny darmowy audyt waszej witryny internetowej, oraz zaoferujemy optymalne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Torzym

Optymalizacja SEO strony firmowej jest niezwykle istotnym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na czołowej pozycji wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez nas już na wstępnym etapie projektowania witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Wykonujemy także zupełnie bezpłatny, dobry audyt strony www istniejącej, ułatwiający odszukać wszelakie nieprawidłowości które odwzorowują na jej niską indeksację w wynikach Google. W następnej kolejności możemy przejść do precyzyjnych rozwiązań, by Państwa strona www działała skutecznie. Także duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez was tekst na witrynę www jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w wyselekcjonowane frazy i wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek. Pamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, po czym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różniących się artykułów, wspomagające dobre zaplecze pozycjonerskie. Zapytaj o szczegóły!Strony www Torzym

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Sumiennie stworzona strona www wyróżni Państwa działalność w odniesieniu do konkurencji i przyczyni się do odniesienia polepszenia efektów widoczności w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od sprecyzowania celu jaki musi spełniać dana witryna www i grupy kontrahentów, do których chcielibyśmy dotrzeć. W następnej kolejności określamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie internetowej, aby były oczywiste i umieszczone w sposób taki, by czytelnik w łatwy sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał dokładne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia i galerie wzmacniają walory estetyczne portalu, jednocześnie nie wpływając na szybkość wczytywania oraz zakłócenia czytelności. Struktura oraz kolorystyka zapewniają miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Zaprojektowane przez naszą firmę strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Nastawiamy się na prostotę i odpowiednią optymalizację witryny internetowej, co pod każdym względem spełnia wszelkie wymagania algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby nie zostać w tyle za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zatroszczyć się, żeby tylko ich strony internetowe były w pełni sprawnie funkcjonującym narzędziem marketingowym. Od kiedy masz już swoją witrynę oraz zaczynasz zauważać, że Twoja strona www przestaje pracować bezawaryjnie, to warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www oryginalnego wyglądu, dostosowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie przeprowadzimy całościową analizę witryny i zaproponujemy optymalne rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości rozumiesz, iż nie wystarczy mieć bardzo dobrze zrobioną firmową stronę internetową. Bardzo ważna jest jej prawidłowa obsługa, aby całość non stop sprawnie działała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, całkowicie dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Kiedy zdarzy się owa potrzeba, to zmienimy stronę w odniesieniu do zmiany szaty graficznej, całokształtu i łatwości w użyciu. Bez wahania wykonamy wszelkie naprawy, zapewniając na końcu kompleksową optymalizację strony www. Czekamy na kontakt!


Odpowiemy na wszelkie zapytania. Zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga